dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: mapy do celów projektowych

Domyślnie mapy do celów projektowych

Witam. Moje pytanie dotyczy modernizacji budynku polegającej na rozbiórce piętra i dachu a następnie wykonanie nowych ścian i nowego dachu. Z MPZP wynika, że nie ma żadnych przeciwwskazań, w wydziale architektury dowiedziałem się, że teraz do architekta po projekt i czekać na PNB. A teraz pytanie, czy do tego są mi jeszcze potrzebne mapy do celów projektowych? Dodam, że wszystko będzie w istniejącym obrysie, żadnego wydłużania, poszerzania czy też podnoszenia budynku.

Domyślnie

a nie lepiej zamiast na forum zapytać konkretnie u źródła czyli u architekta/projektanta który Ci będzie robił projekt??

3. Kronika budowy domu z betonu komórkowego H+H. Relacja krok po kroku Wybieramy klej do płytek. Jaki do glazury, jaki do gresu, jaki do terakoty lub kamienia? Własny dom! Najlepszy sposób na życie. Historia budowy nowego domu na starych fundamentach Jaki jest koszt remontu łazienki? Ile zapłacisz za robociznę, ile za materiały?

Domyślnie

Cytat Napisał edde
    a nie lepiej zamiast na forum zapytać konkretnie u źródła czyli u architekta/projektanta który Ci będzie robił projekt??
    Pewnie tak, ale co stoi na przeszkodzie żebym wiedział to wcześniej, tym bardziej że nie mam jeszcze architekta, a tak na marginesie to forum chyba jest po to aby sobie pomagać.

Domyślnie

no to pomagam przecież: doradzam telefon do architekta

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar carringtontomas
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    269

Domyślnie Re: mapy do celów projektowych

Potrzebna będzie nowa mapa do celów projektowych.

Domyślnie

mapy nie potrzeba, pow. zabudowy się nie zmieni, tak było u mnie. Tylko mapa sytuacyjna z wydz. geodezji.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia