dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie mapy do celów projektowych

    Witam. Moje pytanie dotyczy modernizacji budynku polegającej na rozbiórce piętra i dachu a następnie wykonanie nowych ścian i nowego dachu. Z MPZP wynika, że nie ma żadnych przeciwwskazań, w wydziale architektury dowiedziałem się, że teraz do architekta po projekt i czekać na PNB. A teraz pytanie, czy do tego są mi jeszcze potrzebne mapy do celów projektowych? Dodam, że wszystko będzie w istniejącym obrysie, żadnego wydłużania, poszerzania czy też podnoszenia budynku.

  2. #2

    Domyślnie

    a nie lepiej zamiast na forum zapytać konkretnie u źródła czyli u architekta/projektanta który Ci będzie robił projekt??

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał edde
    a nie lepiej zamiast na forum zapytać konkretnie u źródła czyli u architekta/projektanta który Ci będzie robił projekt??
    Pewnie tak, ale co stoi na przeszkodzie żebym wiedział to wcześniej, tym bardziej że nie mam jeszcze architekta, a tak na marginesie to forum chyba jest po to aby sobie pomagać.

  4. #4

    Domyślnie

    no to pomagam przecież: doradzam telefon do architekta

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar carringtontomas
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Tarnowskie Góry / Nakło Śląskie
    Posty
    1.367
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    269

    Domyślnie Re: mapy do celów projektowych

    Potrzebna będzie nowa mapa do celów projektowych.

  6. #6

    Domyślnie

    mapy nie potrzeba, pow. zabudowy się nie zmieni, tak było u mnie. Tylko mapa sytuacyjna z wydz. geodezji.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony