dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 103
  1. #41
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar patka
    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    344
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Witam, podoba mi sie wasz kominek ,czy mozecie napisac jakiej jest on firmy i gdzie go zamawialiscie.

  2. #42
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar krzys_i_aga
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Witam !
    Kominek zamawiałem na stronie
    http://www.kominki.sklep.pl/prosta-northstar.php
    W tym jest wiele różnych wzorów. Osobiście polecam sprawdza się i dobrze grzeje !
    W domu to ja jestem szefem, żona tylko podejmuje decyzje - Woody Allen.

  3. #43

    Domyślnie

    witam właśnie znalazłam Twoją stronę. my dopiero zaczynamy budowę słoneczka i jesteśmy na etapie zasypywania fundamentów ale pogoda nam płata figle i wszystko stoi od 2 tygodni jeśli możesz to napisz ile wyniósł was SSZ? wiem że każdy buduje z czego innego ale chcę mieć chociaż mgliste pojęcie

  4. #44
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar michant
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    81
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Gratulacje związane z przeprowadzka. Koniecznie musisz opisac swój pierwszy sen A tak na serio to pierwsze wrażenie z zamieszkiwania w nowym domku.

  5. #45
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar krzys_i_aga
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Jeszcze nie wierzymy, że mieszkamy. Staramy się cieszyć każdą chwilą spędzoną w naszym domku. Dlatego chodzimy spać bardzo późno ! Mam jeszcze trochę prac do zrobienia ale na szczęście tylko na zewnątrz !
    W domu to ja jestem szefem, żona tylko podejmuje decyzje - Woody Allen.

  6. #46
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar michant
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    81
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Bardzo podobaja mnie sie Wasze schody. Teraz wiem na pewno ze podjeta decyzja ze schodami była słuszna tz nie lane a robione. Obecnie to jestem zainteresowany jak najkwiesza liczba zdjec z waszego sloneczka wiec jak cos to prosze o wrzucenie.

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Guzmanka
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1.763
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    339

    Domyślnie

    Och jak fajnie, że już mieszkacie w waszym Słoneczku.
    Schody ładne

  8. #48

    Domyślnie

    Wielkie Gratulacje!!!tylko pozazdrościc ,ze macie to za sobą... my dociągamy stan zamknięty ...mam pytanko jak sprawdza sie Twoj piecyk OGNIWO, rowniez sie nad nim zastanawiamy, z tego co rozmawialismy podczas wizyty w Waszym domku,zakupiliscie ten kociołek w dobrej cenie,mozna prosic namiary na priva hurtownię..pozdrawiamy

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    a&jwnuk

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie - ponieważ tez planujemy budowę SŁONECZKA chciałam zasięgnąć informacji od doświadczonych już "budujących" ile wyniósł Was koszt budowy tego domu w stanie surowym zamkniętnym. Będę wdzięczna za odpowiedź - czy już po doświadczeniach budowlanych macie moze jakieś pomysły na zmiany w projekcie. Dziekuje

  10. #50
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar krzys_i_aga
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Cytat Napisał p_piatek
    Wielkie Gratulacje!!!tylko pozazdrościc ,ze macie to za sobą... my dociągamy stan zamknięty ...mam pytanko jak sprawdza sie Twoj piecyk OGNIWO, rowniez sie nad nim zastanawiamy, z tego co rozmawialismy podczas wizyty w Waszym domku,zakupiliscie ten kociołek w dobrej cenie,mozna prosic namiary na priva hurtownię..pozdrawiamy
    Witam !
    Tak naprawdę to stwierdzę jak się kocioł sprawuje po tym sezonie grzewczym. Ten był rozruchowy i przy nie wykończonym domu ale uwag nie miałem.
    Kociołem zakpiłem na www.kotly.com a konkretnie http://kotly.com/product_info.php?cP...products_id=67
    W domu to ja jestem szefem, żona tylko podejmuje decyzje - Woody Allen.

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar krzys_i_aga
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Cytat Napisał a&jwnuk
    Witam serdecznie - ponieważ tez planujemy budowę SŁONECZKA chciałam zasięgnąć informacji od doświadczonych już "budujących" ile wyniósł Was koszt budowy tego domu w stanie surowym zamkniętnym. Będę wdzięczna za odpowiedź - czy już po doświadczeniach budowlanych macie moze jakieś pomysły na zmiany w projekcie. Dziekuje
    Witam koszty "poszły" na privat. Wszystkie zmiany opisałem w dzienniku budowy. Pozdrawiam serdecznie !
    W domu to ja jestem szefem, żona tylko podejmuje decyzje - Woody Allen.

  12. #52
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar krzys_i_aga
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Cytat Napisał michant
    Bardzo podobaja mnie sie Wasze schody. Teraz wiem na pewno ze podjeta decyzja ze schodami była słuszna tz nie lane a robione. Obecnie to jestem zainteresowany jak najkwiesza liczba zdjec z waszego sloneczka wiec jak cos to prosze o wrzucenie.
    Nie ma problemu, tak naprawdę to w domku mam już wszystko zrobione, teraz prace na ogrodzie, ale staram się opisywać wszystko po kolei.
    Pozdrawiam !
    W domu to ja jestem szefem, żona tylko podejmuje decyzje - Woody Allen.

  13. #53

    Domyślnie

    Schody super natomiast jesli chodzi o okno równo z blatem czy zlewem jak kto woli to hmm w tym przypadku chyba okna nie da sie otworzyc jeśli będzie zamontowana bateria??

  14. #54
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar krzys_i_aga
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    Da się ponieważ bateria jest centralnie na środku okna więc się otwiera bo wiem już sprawdzone. Pozdro ....
    W domu to ja jestem szefem, żona tylko podejmuje decyzje - Woody Allen.

  15. #55
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Akinom56

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    45
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    35

    Domyślnie

    Fajny domek,dobrze wykończony,a blat w kuchni równo z parapetem też mi się marzy.....

  16. #56
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mclear

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Łęcze
    Kod pocztowy
    82-340
    Posty
    260

    Domyślnie

    bardzo adne schody...z tego co doczytałam dębowe, a jaki kolor bejcy?

  17. #57
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Schody wyszly pieknie!!!
    A kotek rozrabia, bo jeszcze mlodziutki, tez to przeszlam ze swoim !

  18. #58

  19. #59

    Domyślnie

    piękne drzwi, czy możesz napisać jaki to model i kolor, będę wdzięczna schody piękne, ale pewnie cena powalająca, jeśli to nie kłopot podaj cenę na priv...pozdrawiam

  20. #60

    Domyślnie

    Witam serdecznie....

    Na wstępie mega wielkie gratulacje
    Odważyłam się napisać,bo ja jestem w trakcie budowy Słoneczka i też na Dolnym ŚląskuDokładnie jestem z Lubina
    Mam wylane fundamenty.Za jakieś 2tyg ciąg dalszy....prac.
    Projekt mam lustrzane odbicie wraz ze ścianką kolankową.
    I oczywiście mam "niedyskretne" pytanko czy jest możliwość "zlukania" Waszego Dzieła.....Bardzo proszę o kontakt....niesamowicie byłabym wdzięczna za pozwolenie...
    Mój meil:[email protected]

    Pozdrawiam ciepło.Sylwia
    Powrót do góry

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony