dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Zainspirujcie- burza mózgów:)

    Potrzebuję inspiracji - ogródek mały, ale ja jako ogrodniczka niestety w ogóle niedoświadczona. Teraz jest na środku trawa przytopiona wodą (glina) Bardzo bym chciała, by w przyszłości było bardzo zielono wzdłuż płotów, by stworzył się przytulny, oddzielony od swiata zakątek. Z drugiej strony nie chce samych tuji... Musi zmieścić się murowany grill oraz ogródek ziołowy w wysokiej skrzynce (100/50/50)... Na tarasie donice z roślinami, moze da sie gdzieś trawy wcisnąć... Pomóżcie...
    Strona zachodnia.


  2. #2

    Domyślnie

    Ja mam 1000m2 do zrobienia tylko z jednej stony domu i brak koncepcji. Jutro rozrysuję co i jak, co bedzie to będzie. Najgorsze, że potrzeby typu kora agrowłóknina itp - w setkach m2 i kilogramów,
    A do tego husky (kopidół) i lubi podsikiwać; kundelek (tez podejrzany o doły, ale nie złapałem na goracym-działa w nocy) i mała suczka (kreuje sie na spokojną).

    U ciebie jest już ładnie

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar aadamuss24
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań
    Posty
    3.373
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    189

    Domyślnie

    Jak tylko wyrośnie to co masz to już będzie pełno. Zagracisz wszystko jak za dużo chcesz mieć. pozdr adam
    Dziennik Karii http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157129
    Komentarze http://forum.muratordom.pl/showthread.php?157130
    dom piętrowy 155m2+nieogrzewany garaż w gruncie, pompa ciepła 6,4 kW; WM-Brink Renowent, GWC żwirowy, solary płaskie, okna 0,6; ocieplenie: ściany 33cm szary styropian, płyta fundamentowa styropian biały 20cm +8 cm, strop 63cm wełny cieplejszej, ściany 24cm siporex jakiś podły

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony