dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 8
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 157
  1. #1

    Domyślnie Gorenje

    Drodzy forumowicze posiadacie sprzet AGD tej marki? czy jesteście zadowoleni?
    Wypatrzyłam lodówke gorenje RK4295E - śliczna

  2. #2

    Domyślnie

    Mam płytę i okap (linia alu). Używane niecałe 3 m-ce bez zastrzeżeń.
    Wybrane z powodu - śliczności właśnie

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Ja mam płytę i piekarnik tejże firmy - użytkujemy od kilku miesięcy i jak na razie wszystko ok.

  4. #4

    Domyślnie

    Skleroza niepiecząca jestem - piekarnik też mam Gorenje.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja też miesiąc temu nabyłam kuchnię gorenje, za którą zapłaciłam ok. 500 zł więcej niż innych firm w inox-ie, tylko dla tego, że ta jako jedyna do tego całego inox-u miała srebrne, a nie czarne jak u innych producentów, pokrętła. Jak się bedzie sprawdzać w użytkowaniu, to się okaże - instaluję ją dopiero za dwa dni

  6. #6

    Domyślnie

    My mamy od ponad 3 lat płytę i piekarnik Gorenje. To, że są ładne i zaprojektowane przez Pininfarinę (pana od Ferrari) nie było głównym argumentem:)
    Wg naszej ówczesnej wiedzy Gorenje było (mam nadzieję, że jest nadal) potentatem w produkcji kuchenek (np. robili kuchnie elektryczne dla Whirlpoola), robią to od lat i robią to dobrze.
    I płyta i piekarnik działają bez zarzutu.
    Maria

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KSIĄŻNICZKA FORUM:-) Avatar Maluszek
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.329

    Domyślnie

    Tuńka - moja kuchnia ma właśnie srebrne pokrętła (dlatego ją kupiliśmy) i jak na razie nie widzę, żeby coś się z nimi działo. Pusem tego, że są srebrne jest to, że nie widać na nich żadnych odcisków

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki za utwierdzenie mnie w słuszności tego zakupu

  9. #9

    Domyślnie

    Jam mam od roku lodówke z seri mla oraz okap. lodówka jest be zarzutu okap zresztą też nie jest zły(mógłby być troszkę cichszy).

  10. #10
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    mam lodowke k337/2al od lutego, polecam

  11. #11

    Domyślnie

    Mam: okap, płytę i lodówkę
    Wszystko ok. z drobnym szczegółem, ale to dotyczy serwisu, a nie sprzętu. Otóż lodówka jest do zabudowy i gdzieś nam się zawieruszyły prowadnice do mocowania zawiasów obudowy. No i dramat (jak mawiają Krakusy) Zamówiłam w punkcie napraw AGD już ponad 2 miesiące temu i nie ma, poszłam do innych serwisantów- to samo. Ponoć mają jakieś przeprowadzki w głównym magazynie - ale co mnie to ma obchodzić?. Zawiasy to pikuś - na razie i tak stolarz wyjechał, ale jakby coś poważniejszego sie działa, to nie wyobrażam sobie tyle czekać bez lodówk np. No ale na razie, od pół roku lodówka działa bez zarzutu

  12. #12

    Domyślnie

    Też mi się podoba ta lodówka
    Z tym, że weźmiemy wersję z 3 szufladami w zamrażalce czyli 4395E
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

  13. #13

    Domyślnie

    Ja mam lodówko zamrażarkę do zabudowy KIE257BAA od 6 miesięcy. Jest cicha, pięknie chłodzi i mrozi. Jestem zadowolona z wyboru.

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    tak zachwalacie, a że szukam sprzetu AGD sobie, to postanowiłem wejść na stronę Gorenje i się rozczarowałem , chyba nie mają modeli chłodziarek bezszronowych.

    ps. ale ta linia pinifarina jest ekstra
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  15. #15

    Domyślnie

    Co masz na myśli pisząc o modelu bezszronowym?

  16. #16
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał godul1
    Co masz na myśli pisząc o modelu bezszronowym?
    tak po chłopsku to te chłodzące nawiewem (jak klima w aucie), bezobsługowe.
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  17. #17

    Domyślnie

    Ja mam lodówkę Gorenje (srebrna, ale nie pamiętam jaki model) i wybrałem ją tylko dlatego, że była ŁADNA. Tak naprawdę za te pieniądze (3.5 kilo zotówek) można było i dalej można kupić lodówki bardziej zaawansowane technicznie - bezszronowe, z punktem zero, szybkim zamrażaniem, cyrkulacją itp. Choć powiedziec nie mogę - jak minutę jest otwarta - daje głos - parę razy naprawdę pomogło! Ale Gorenje jest bardzo ładna, i w nosie tam ze świeżymi warzywami z lodówki. Mieszkam na wsi to sobie nowego pomidora jeszcze w sklepie kupię. Co do trwałości, niestety też nie powala - folia na froncie przy transporcie sie porysowała, i tyłek, wygląda fatalnie. Żeby nie było - transportowałem jak jajko - owijałem kocem, itd. No ale trudno - są w życiu większe nieszczęścia (np. głupia żona).

  18. #18

    Domyślnie

    Zastanawiam się nad zakupem płyty ceramicznej gorenje z dwoma palnikami gazowymi (model GCS 62 C). Czy ktoś taką ma? Bardzo proszę o opinie- chodzi mi nie tylko niezawodność, ale także utrzymanie czystości.
    Jeśli chodzi o piekarnik, rozważam dwa modele: B 3360 E i U3360. Może ktoś z was posiada któryś z nich?
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

  19. #19

    Domyślnie

    A, jeszcze jedno: jak wygląda sprawa serwisowania sprzętu gorenje i jaka jest gwarancja?
    "Każdy człowiek jest wart o połowę mniej niz mu się wydaje i dwa razy wiecej niz przyznaje mu ogół"
    gg: 7493536

  20. #20

    Domyślnie

    Mam już lodówkę 4395E
    od 2 miesięcy.
    Co mogę powiedzieć: stoi pomiędzy kuchnią i jadalnią. W nocy, gdy śpimy w salonie po prostu ją słychać. Jakieś dziwne bulgotanie, szum itp. Spać się da, ale mogło by być ciszej.
    Wersja ta jest bez powłoki zabezpieczającej przed odciskami palców, ale wcale ich na niej nie widać.
    Gdybym kupował jeszcze raz to dołożyłbym do komory 0 stopni i nofrost.

    Mój piekarnik to B 7470 E - super sprawa (choć to czyszczenie aqua cośtam to pic na wode).

    Płyta to GMS 66 - porażka na całej lini
    [img] http://www.agdrtv.com/sklep/sklep.ph...renje_gms_66_e [/img]

    Jest na niej strasznie ciasno, ma palnik WOK z 3 koronami, ale on daje tyle ciepła, że jeszcze nie miałem takiego gara na kuchni, aby go w pełni wyorzystać. Może jak na chińszczyznę przyjdzie mi ochota to pokaże swe zalety. Ale najgorsze w tej płycie jest powiązanie pokręteł z palnikami. Kompletny groch z kapustą!!!!
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

Strona 1 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony