dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 157 z 157
  1. #141

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojstar Zobacz post
    Bawię się sprzętem gorenje trzy tygodnie i muszę napisać, że jest znakomity. Na razie sprawuje się bardzo dobrze. Mam kuchenkę, mikrofale i płytę indukcyjną.
    Mogę szczerze polecić sprzęt tej marki.

    Możesz napisać jaki dokładnie masz model płyty indukcyjnej?

  2. #142
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojstar

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    9

    Domyślnie

    It612ac

  3. #143

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojstar Zobacz post
    It612ac
    Dzięki. Napisz mi proszę czy oglądałeś może mój filmik z odgłosami indukcji? Twoja nie buczy/brzęczy w podobny sposób?

    Po dzisiejszej wizycie autoryzowanego serwisanta stwierdzono,że to normalne... Wg mnie takie odgłosy mogą być ( mam porównanie do Teka,AEG, Whirlpool, Siemens), ale nie o takim natężeniu jak w moim przypadku;/
    Płyta została zakupiona tylko ze względu na biały kolor ( choć i tak nie jest to kolor biały, tylko sino niebieski),piekarnik i mikrofalówka z tej samej serii,ale praca owej płyty pozostawia dużo do życzenia...

  4. #144
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojstar

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    9

    Domyślnie

    Filmiku nie widziałem, ale faktycznie delikatnie sobie płyta brzęczy - delikatnie. I to nie cały czas tylko w momentach jak są "wypuszczane" promienie. Jak dla mnie jest wszystko ok. Bardzo szybko grzeje, łatwa w utrzymaniu.

  5. #145

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojstar Zobacz post
    Filmiku nie widziałem, ale faktycznie delikatnie sobie płyta brzęczy - delikatnie. I to nie cały czas tylko w momentach jak są "wypuszczane" promienie. Jak dla mnie jest wszystko ok. Bardzo szybko grzeje, łatwa w utrzymaniu.

    http://www.youtube.com/watch?v=zIbG_b2cvqg - jeśli to nie problem, to spójrz prosze na to nagranie, w porównaniu do delikatnego brzęczenia u Ciebie- to u mnie wydaję sie być o wiele większe, z góry dziękuje. Troche musisz zwiększyć głośność przy oglądaniu...

  6. #146
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojstar

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    9

    Domyślnie

    Po pierwsze ja nie mam takiej płyty ( ). Po drugie moja tak nie hałasuje.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 21-02-2017 o 17:14 Powód: Reklama

  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Napisał wojstar Zobacz post
    .... Po drugie moja tak nie hałasuje.
    No i o tego typu odpowiedź mi cały czas chodziło!

    Pisałeś wcześniej jaką posiadasz indukcję- to już wiedziałem, tylko te odgłosy pracy chciałem z kimś jeszcze porównać, dzięki!

  8. #148
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wojstar

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    9

    Domyślnie

    Nie ma sprawy. Zauważyłem jedna prawidłowość. Mianowicie jeżeli używam stare garnki to płyta nie hałasuje, a na patelni przystosowanej do indukcji najpierw jest lekki brzęk. Po chwili sie wszystko uspokaja.

  9. #149
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gaga33
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    371
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie Gorenje bm 6240 sy2b

    A czy ktoś posiada mikrofale do zabudowy model : GORENJE BM 6240 SY2B http://www.electro.pl/Kuchenka_mikrofalowa_GORENJE_BM_6240_SY2B-sE176804.html - z chęcią posłucham opini od uzytkujacych

  10. #150

    Domyślnie

    Teraz i ja zachorowałam na piekarnik BO 73 ORAB
    http://www.mediaexpert.pl/piekarniki...-orab,id-65789
    Pytanie do "starych"użytkowników, czy nadal po kilku miesiącach/latach jestescie zadowoleni ze sprzętu? Zdarzają się jakies awarie? Nadal byscie go wybrali?

  11. #151
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Od 6 lat uzywam biały piekarnik GORENJE BO 87 ORAW Wszystko z nim ok Bardzo go lubię, nic złego się nie dzieje. Jedyne co mnie wkurza, to nieprzezroczysta szyba. Nie widac jak rośnie ciasto itp

  12. #152

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdalena74 Zobacz post
    Teraz i ja zachorowałam na piekarnik BO 73 ORAB
    http://www.mediaexpert.pl/piekarniki...-orab,id-65789
    Pytanie do "starych"użytkowników, czy nadal po kilku miesiącach/latach jestescie zadowoleni ze sprzętu? Zdarzają się jakies awarie? Nadal byscie go wybrali?
    Może trochę nie na temat, ale pralka Gorenje śmiga u mnie już 14 lat. Należy pamiętać, iż ta firma jest jedną z nielicznych, która produkuje swoje wyroby u siebie czyli w Słowenii, bez udziału skośnookich. No chyba, że coś się zmieniło w polityce produkcyjnej firmy.
    Dom E-143, 140 m2 użytk, (210 m2 po podłodze), Porotherm 25 P+W, podłogówka 100%, kocioł Immergas Victrix X TT 12 2 ERP, kominek z PW Unico Nemo 2 TopEco, klima LG ArtCool Slim 3,5 kW (na letnie upały), podłoga 20cm EPS-100, elewacja 16cm grafit 0,033, dach 15cm styro + 10 cm wełny, okna Winergetic Premium, dachowe Velux MK10 Standard Plus.

  13. #153

    Domyślnie

    Dzieki za odzew.
    No właśnie troche lipa z tą całkiem nie przeźroczysta szybą. Myślałam że jak jest właczone wewnatrz światło, to odrobine widać co się piecze. Bedę miała białe meble i tez myslałm nad białym piekarnikiem, ale boję się róznicy odcieni białego. Kasiakp masz może jakies zdjęcie kuchni?

  14. #154
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar kasiakp
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Lubin
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie, nie mam niestety Jesli jednak chodzi o kolory to rzeczywiscie lodowka i piekarnik sa troszeczke inne To jest szklo i wpada jakby w szarosc czy blekit - nieznacznie, ale jednak, a meble lakierowane biel bardziej ciepla

  15. #155

    Domyślnie

    Jutro jadę do sklepu, na stronie sklepu pokazuje że w moim mieście są dostępne i biały i czarny, wiec oba uda mi się zobaczyć na żywo

  16. #156
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Gdyby ktoś użytkował jednodrzwiową lodówkę Gorenje R6192LX A++ , to proszę o opinię

  17. #157

    Domyślnie

    Ja mam i polecam. Duży plus w tej lodówce gorenje jest duza chlodziarka. Wiec polecam

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony