Witam zakupiłem z żoną mieszkanie w odnowionej kamienicy .Odnowiona została kamienica po za za klatką na razie.Mieszkanie kupiliśmy w stanie deweloperski z wykończeniem kuchni,częściowo łazienki . Mieszkanie jest odnowione położone są płyty GK które pękają np. na łączeniach z oknami na narożnikach(pionowe pęknięcia) i w niektórych miejscach pojawiają się poziome pęknięcia.Do tego wokół wanny zaczął odchodzić silikon(wanna jakby osiadała) a także pękają fugi w wielu miejscach w łazience także koło wanny.Budynek jest ocieplony mieszkanie niby też, ale z kontaktów czy z geberita leci zimne powietrze.Dwie pary drzwi(drzwi odnowione tylko zew,przemalowane ale dziury po starych zamkach czymś zaklejone że ostatnio zamykając drzwi wgniotłem palcem je) w niektórych miejscach czuć zimne powietrze .Mieszkanie 47,5m2 a przy obecnej temp ucieka mi kolo 6-7 m3 gazu .Dodam że kamienica ma ponad 100 lat.

Moje pytanie co mogę żądać od developera w sprawie napraw czy błędów w odnowieniu mieszkania ,mieszkamy ponad pół roku i tyle już problemów.
Z góry dziękuje za fachowe porady