dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 71
  1. #41
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    wojgoc

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    6.941

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teresa_0 Zobacz post
    Moi drodzy, nie ma jak nasze płytki ceramiczne i gresy. Parę lat temu od człowieka związanego z produkcją ceramiki dowiedziałam się, że nasze pokłady iłów do produkcji ceramiki są jednymi z najczystszych i najlepszych, a i technologia produkcji jest na wysokim poziomie. Mam płytki włoskie w łazience. Mija 5 rok od położenia i niestety na skutek jakiścich naprężeń kilka z nich ma pęknięcia w poprzek płytek, będzie to z czasem co raz bardziej widoczne ;(. Wychodzi na to, że kupiłam bubel!
    to który polski producent ma te najczystsze iły?

  2. #42
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    GosiaBojko

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Psary
    Kod pocztowy
    56-209
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam
    mamy na korytarzu położony taki gres tylko sęk w tym że nie wiemy jaka to firma, gres kupiliśmy w OBI i na kortonach nie było żadnej nazwy firmy, chodzi o to że majster który kładł nam ten gres ołowkiem rysował na nim kółka i krzyżyki po to aby zaznaczyc po których już płytkach można chodzić. Problem polega na tym że teraz tego ołówka nie możemy niczym zmyć i to już tak ponad rok czasu męczymy się, nie możemy ich zaimpregnowac bo wtedy już nigdy tego nie wyczyścimy. w OBI mąż pytał o jakiś środek do czyszczenia tych płytek ale niestety nic nie działa, próbowałam już czyścić domestosem, zmywaczem do paznokci, sokiem z cytryny i nic nie pomogło. Pojawiają się jakieś dodatkowe plamy które też ciężko umyć Może ktoś z Państwa poradzi nam czym domyć te płytki, będziemy bardzo wdzięczni.

  3. #43
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    corda

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    26
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Witam,
    Dzisiaj spodobały nam się w sklepie płytki Ceramstic Venetia. Czy ktoś z Was ma je w swojej łazience? Ciekawa jestem opinii, jak się sprawują.
    Pozdrawiam

  4. #44

    Domyślnie

    Witam
    Podbijam temat bo bardzo mi się podoba kolekcja CERAMSTIC CALACTA. Sprzedawca mi mówił, że produkowane w chinach ale z hiszpańskich kompnentów? Ile w tym prawdy? Jak ktos już dłużej użytkuje to się może wypowie? Podobno kiedyś te płytki nie miały "papierów" ale od jakiegos czasu "podobno" mają wszystkie konieczne badania i inne temu podobne. Czekam zatem na jakieś informacje

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Fabciu2005

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    ostrow wlkp
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam. my kupiliśmy ceramstic onyx, popękało nam szkliwo na dekorach, strata towaru za 2.ooozł, który jest położony, przyjechał przedstawiciel firmyn zrobił zdjęcia, sam był zszokowany, bo nie znalazł żadnego dobrego dekoru, wszytkie popękane, i za 4 dni przyjeżdżają z samej w-wy i będą wymyślać, że podłoże nie takie, pomimo , ze nowo zrobione i tak dalej, nie kładżźcie tych płytek nigdzie, badziewie za grube pieniądze i jeszcze nie chcą się przyznać do błędu-bo podobno jesteśmy 1 którzy reklamują te płytki pozdrawiam.

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Fabciu2005

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    ostrow wlkp
    Kod pocztowy
    63-400
    Posty
    2

    Domyślnie

    witam. ja również mam problem z ceramstic onyx? Ty również te same masz, bo wymiar się zgadza, ja złożyłam reklamacje i również mnie zbyli, ale dowiedziłam się ze jak będzie więcej osób to są większe szanse na wygranie z producentem, błagam odpisz mi na emeila dominikfabianwp.pl

  7. #47

    Domyślnie

    Fabciu2005 sadząc po tresci Twoich dwoch postów, w ktorych sam siebie informujesz ze masz problem z tymi plytkami odnosze wrazenie ze nie jest to prawdziwa informacja

  8. #48

    Domyślnie

    Ja mam ceramstic alchemia w małej łazience, glazurnik nie narzekał, jedynie co usłyszałam, że miękkie.


  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał adriado Zobacz post
    Ja mam ceramstic alchemia w małej łazience, glazurnik nie narzekał, jedynie co usłyszałam, że miękkie.



    Proszę o więcej zdjęć, podoba mi się ta plytka.

  10. #50
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    happygirl1984

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    87
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie Glazura Ceramstic - opinie

    Spodobały mi się płytki Opp!

    http://www.ceramstic.com.pl/opp.html?style=city

    Szukam czegokolwiek o nich na necie, ale kiepsko z informacjami. Znalazłam jedną aranżację. Chciałabym wysłuchać opinii osób, które mają glazurę tej firmy w swoich łazienkach. Jakiej jakości się spodziewać? Widziałam kilka płytek na żywo i są bardzo eleganckie, ale ciekawe jak przy większych ilościach. Proszę o zdjęcia tej kolekcji na żywo, o ile ktoś już je ma na ścianie. Dziękuję i pozdrawiam!

    PS: Zakładam nowy temat, gdyż nie znalazłam nic w archiwum poza gresem polerowanym na podłogi.
    Zapraszam do odwiedzenia naszego bloga kulinarnego
    http://coolinarnie.pl

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    czuszka

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Wrocław
    Dzielnica
    Złotniki
    Posty
    669
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    też się dołączam do pytania, wpadła mi w oko Eleganza z Cermstica.
    nasza Kasjopea

  12. #52

    Domyślnie

    Witam,
    mamy położony na podłogach gres Saragossa, świeżo zafugowany, więc jeszcze o użytkowaniu niewiele mogę powiedzieć, ale wygląd i jakość na prawdę super. Do łazienki mamy kupione płytki z serii Glam-art i Energy. Za parę dni będę wiedzieć, jak się sprawują przy kładzeniu. Na razie wiem, że są równiutkie, bardzo ładne, solidne. Doświadczony kafelkarz chwali. Towar przyjechał firmowo porządnie spakowany, w bardzo dobrym stanie.
    Oby nie zapeszyć, jak dotąd Ceramstic (made in China) zaskoczył mnie pozytywnie!
    Pozdrawiam

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Happy, będę niezmiernie happy, kiedy zaczniesz się dopisywać do istniejących wątków
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 10-10-2012 o 15:02

  14. #54
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    happygirl1984

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    87
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Gdyby były na temat to bym się dopisywała.
    Zapraszam do odwiedzenia naszego bloga kulinarnego
    http://coolinarnie.pl

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    chom1

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam serdecznie,

    mam pytanie i prośbę do Lawenda i Lubczyk... otóż daj znać jak ten gres się użytkuje bo właśnie jestem na etapie dokonywania wyboru i bardzo mi się podoba Saragossa. I jak bym mogła prosić o jakieś fotki????

  16. #56

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lawenda i Lubczyk Zobacz post
    Witam,
    mamy położony na podłogach gres Saragossa, świeżo zafugowany
    Oby nie zapeszyć, jak dotąd Ceramsti
    'c (made in China) zaskoczył mnie pozytywnie!
    Pozdrawiam
    Jaki kolor gresu saragossa wybrałaś ? Czy jest polerowany, jesteś zadowolona? Proszę o fotki.
    BEWA

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    slonko-88

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    2

    Domyślnie ma ktoś w domu płytki CERAMSIC Alchemia??

    witam czy ma ktoś w domu położone płytki ceramstic Alchemia?? chciałabym wiedziec jak sie sprawują i jak sie je kładło itp za jakiekolwiek informacje bede wdzieczna.... zdjecia mile widziane
    Ostatnio edytowane przez slonko-88 ; 19-03-2013 o 14:50

  18. #58
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Daruśka

    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Kłobuck
    Kod pocztowy
    42-100
    Posty
    12

    Domyślnie

    Witam, razem z mężem planujemy płytki Ceramstic Traverhome w łazience i Ceramstic Arena w salonie i kuchni, czy ktoś ma może lub planuje położenie płytek tej firmy w domu. Podobno są to chińskie płytki, więc mamy pewne obawy co do położenia tych płytek. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi... Do przyjścia wykończoniowców mamy jeszcze 2 tygodnie, więc czasu jest niewiele...

  19. #59

    Domyślnie

    ja z kolei wypatrzyłam płytki - a raczej dekor Ceramistic Energy - dekor Provence DS-65 60x30cm kolor fioletowy
    chciałabym je dać w kuchni nad blatem
    ma ktoś u siebie te płytki ?? czy można je dać koło kuchenki gazowej ??

  20. #60

    Domyślnie

    Witam!
    Czy ktoś ma u siebie gres Sofio firmy Ceramstic i może podzielić się opinią na temat użytkowania?
    Z góry dzięki za wszelkie informacje))

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony