dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Univac czy Vacu Maid, co wybrac???

    stalo sie, musze w tym tygodniu wybrac jednostke centralnego odkurzacza, wlasciwie to mam do wyboru Univaca Compact 1300W (bez cyklonu) z podcisnieniem 32 kPa, lub Vacu Maida S1500 cykloniczna, ale z 23 kPa, moze ktos uzytkuje i pomoze w wyborze?
    ceny obu jednostek sa podobne ...

  2. #2

    Domyślnie

    DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA POMOC, TAK... NA WAS MOZNA LICZYC .........FORUM WZAJEMNEJ ODORACJI ...........))

    a tak powaznie to wybralem vacu maida, przedstawiciel ma firme po drugiej stronie ulicy i padlo na niego, blizej, za tydzien bede mogl podzielic sie wrazeniami

  3. #3

    Domyślnie

    Skoro już kupiłeś to po herbacie. Jedyna rada, to zwróć uwagę na ceny osprzętu, poziom głośności, tłumik i pojemność zbiornika.

    Jeśli ktoś już używa niech się dopisze

  4. #4

    Domyślnie

    Ja sobie kupie tą z cyklonem

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    gaga2

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    A hałas (poziom głośności) odkurzacza ma tylko znaczenie dla pomieszczenia, w którym odkurzacz się znajduje (plus dla sąsiadów za płotem) czy hałas produkowany przez odkurzacz jest też odczuwalny gdzie indziej? My chcemy dać odkurzacz do garażu i powstał spór - czy nadal mamy szukać odkurzacza z cichą pracą - skoro i tak samo urządzenie będzie poza domem. I czy warto wtedy kupowac jakieś tłumiki?
    Pozdrawiam,
    gaga2
    PS. Rozważałam zakup Disana-a podobno cicho pracują, ale teraz mąż namawia mnie na Borysowskiego..

  6. #6

    Domyślnie

    W nowym muratorze jest o centralnych odkurzaczach i jest przegląd kilku jednostek centralnych.

  7. #7

    Domyślnie

    Właśnie, jakoś nikt się nie chwalił, że ma Borysowskiego. Rózne firmy się tu przewijają, a Borysowski nie. Czy coś z nim nie tak??
    Jaka piękna katastrofa ...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony