dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 105 z 105
  1. #101
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kipi

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    185

    Domyślnie

    Jeżeli ma koparkę kołową - (w sensie, że podwozie stoi w miejscu a kabina z ramieniem się kręci) to rzeczywiście może dużo szybciej się ogarnąć. Jeszcze zależy co jest do zrobienia. Jeżeli coś dużego do wykopania, albo załadunek urobku na duże ciężarówki to zdecydowanie wygodniej i szybciej kołową.

  2. #102
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    molema

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Świdnica
    Kod pocztowy
    58-100
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał kipi Zobacz post
    Jeżeli ma koparkę kołową - (w sensie, że podwozie stoi w miejscu a kabina z ramieniem się kręci) to rzeczywiście może dużo szybciej się ogarnąć. Jeszcze zależy co jest do zrobienia. Jeżeli coś dużego do wykopania, albo załadunek urobku na duże ciężarówki to zdecydowanie wygodniej i szybciej kołową.
    Koparka jest inna, nie wiem czy to dobrze opiszę, skręca się cała w pionie razem z kabiną a tą łopatę ma szerszą od siebie i podnosi ją mocno do góry. Coś takiego: http://www.brokerserwis.com.pl/attac...1407_10_23.jpg Chcę zgarnąć starą darń razem z małymi dzrewkami co dziko porosły. W maju wstępują nowe siły.

  3. #103
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    zytryna

    Zarejestrowany
    May 2014
    Skąd
    gdańsk
    Posty
    3

    Domyślnie

    My wynajmowaliśmy w http://www.pl-kraz.pl/ dokładnie nie pamiętam jaki to był zakres cen, ale pamiętam,ze nie byłi bardzo drodzy,najlepiej to się skontaktować wtedy wszystko będzie pewne.

  4. #104
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    bena78

    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Bytom
    Kod pocztowy
    41-906
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał molema Zobacz post
    Koparka jest inna, nie wiem czy to dobrze opiszę, skręca się cała w pionie razem z kabiną a tą łopatę ma szerszą od siebie i podnosi ją mocno do góry. Coś takiego: http://www.brokerserwis.com.pl/attac...1407_10_23.jpg Chcę zgarnąć starą darń razem z małymi dzrewkami co dziko porosły. W maju wstępują nowe siły.
    To jest koparko-ładowarka. Do dużych prac jest lepsza kaparka ok. 20 tonowa ( kołowa lub na gąsienicach) niemniej jednak koparko-ładowarka zrobi to samo tylko wolniej, ale jest 50 % tańsza.

  5. #105
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    michail252

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Siemianowice Śląskie
    Kod pocztowy
    41-100
    Posty
    2

    Domyślnie

    Na Śląsku obecnie ceny zaczynają się już od 60-70 zł za godzinę przy większych zleceniach. Ja korzystałem (wprawdzie w 2012) z tej firmy: koparkakatowice.pl i za robotę 3 h (rozplantowanie ziemi w ogrodzie i usunięcie 2 betonowych płyt) wzięli 150 zł. Pozdr, Michał

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony