Cytat Napisał Paulka
Cytat Napisał Gizela
Z życia to wiem tyle, że każdy musi mieć swojego wroga. Jak się go nie ma to się go i tak znajdzie. Tak jes ze zwolenikami "wiochy" i "miasta". Ci "wsiowi" chcą być "miastowi" a "miastowi" chcą być "wieśniakami" i nawzajem się ścierają . Jak mówiłam do wszyskiego się dojrzewa. Własny styl musi być jak wino. Musi dojrzewać w dobrych warunkach. Trzeba wszystkiego wybróbować w praktyce. Człowiek się uczy, czasem boleśnie. Ale czy my wszyscy tak skrycie nie myślimy o maminych pierogach. A tu znowu pizza . Mam obecnie w domciu jak w sterylnym pudełku. Ale ileż można jak w szpitalu. Chcę być "wieśniaczką" taką "polską babą" seksowną i bijacą ciepłem domowego zacisza. Dom niech będzie mą ostoją dla wszyskkich naszych przyjaciół a i wróg się zakocha i będzie tęsknić. Wybrałam styl współczeny wiejski. Bierze się on z tego co nas otacza. W domu marzę tylko o paru przedmiotach szczególnych dla mnie i mego serca, bez przesadzistego wyszukiwania. Lepiej mniej niż więcej. Przesada to wróg w urządzaniu domu. I urządzajmy dla siebie nie dla ludzi, bo sie zagubimy.
Dla mnie inspiracją jest moja wyobraźnia wspierana oczywiście na publikacji. Tyko jednej "DOMY ZA MIASTEM" polecam. Można tam wybrać coś dla siebie ale wyobraźnia to najwiękrzy skarb każdego z nas. Jak bdę miała okazję to wkleję okadkę książki. Ja za każdym razem odkrywam w niej coś innego. JEST TAM WSZYSTKO dla duszy tzreba uwierzyć w siebie albo zaufać dekoratorowi, tylko trzeba dokładnie sprecyzować czego sie oczekuje a to już nie takie proste. Ja wybrałam ale pomogła mi w tym ta książka . Może nie jest dla każdego ale jest o każdym "rodzaju wieśniaka" tym z przed naszej ery i tym "współczesnym" trzydziestolatku Pozdrawiam
Brawo!!!
Dobrze powiedziane Gizela
O tak!!!! Brawo!


"Własny styl musi być jak wino".

Problem w tym , ze "wino wlasnego stylu" jest bez stylu. Jest to produkt dla kiczmena, tak jak ten watek i powyzszy dlugi cytat.