dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 29
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 575
  1. #61

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o usytuowanie to chyba wejście jest od północy, wykusz na zachodzie, taras na południu a garaż na wschodzie. Mam nadzieję, ze nic nie pomieszałam
    Wklejam nowe zdjęcia szafy w wiatrołapie skończonej i kuchni prawie skończonej (do zamontowania zostały waniliowe fronty). Niestety zdjęcia pokoi górnych nie mam bo bateria mi padła w aparacie. Jak tylko będę to zrobię i zamieszczę.No więc zapraszam do oglądania









    i nasz punkt dowodzenia



    pozdrawiam

  2. #62

    Domyślnie

    http://img91.imageshack.us/img91/1338/mojadziakakp8.jpg

    to moja działeczka na której stanie dom

    pierwszy raz wstawiam link na forum, ciekawe czy będzie działał.
    nowa na forum

  3. #63

    Domyślnie

    Teraz zauważyłam zdjęcia, i zlew pod oknem, tak jak zawsze chciałam, świetna ta twoja kuchnia, Kasiu,

    pozdrawiam

    i wiatrołap już taki udomowiony
    nowa na forum

  4. #64

    Domyślnie

    Pozwoliłam sobie wstawić linka twojej działki.



    a tak swoją drogą śliczną masz działeczkę

  5. #65

    Domyślnie

    dzięki,

    a jak to zrobiłaś ?
    nowa na forum

  6. #66

    Domyślnie

    Instrukcja poszła na priva

  7. #67
    nowa na forum

  8. #68

    Domyślnie

    Kasiulinko, bardzo ładna ta Twoja kuchnia. Ja również chcę mieć zlew pod oknem. Szafa w wiatrołapie też super. Jest i lustro i wieszaki, a mniej potrzebne kurtki można schować. Prawdę mówiąc opierałam się montowaniu szafy, bo nie chciałam zmniejszać powierzchni wiatrołapu (teraz mam malutki przedpokoik w bloku i chciałam mieć więcej miejsca), ale taka szafa pod ręką jednak jest potrzebna. Pewnie nie zostało wiele wolnej przestrzeni, ale coś za coś. Jak byłoby mnie stać, to wybrałabym projekt z wielkim holem, a tak trzeba każdy kawałek wykorzystać.

  9. #69

    Domyślnie

    Najpierw zaległe fotki dla Eli
    Pokój po prawej z różnych stron













    Pokój po lewej



    cdn.

  10. #70

    Domyślnie











    http://i40.tinypic.com/eq4201.jpg

    a to jedna część pomalowanego pokoju synka



    i skończona kuchnia z dziś przywiezioną lodówką














    Kuchnia jest dokładnie taka jaką chciałam

    Myślałam że będzie gorzej jak wstawią szafę w wiatrołapie ale naprawdę jest ok. Parę osób może wejść swobodnie. Lustro optycznie poszerza przestrzeń.

    pozdrawiam

  11. #71

    Domyślnie

    Kasiu,
    dziękuje w imieniu moich chłopców za zdjęcia pokoi na gorze, już maja nawet rozplanowane meble i pomysły na to co zrobić żeby mama nie zaglądała na poddasze , TO ICH KRÓLESTWO,

    bardzo mnie interesuje łazienka na dole, sama nie wiem co mam zrobić, pomysł Duśki z pralnią świetny, ale ilość chociażby butów- przydałaby się garderoba, miejsce pod schodami powinnam zostawić niezabudowane, miejsce na posłanie psa,

    I z innej beczki jak rozwiązaliście sprawę ogrzewania, widzę grzejniki, czyli ogrzewania podłogowego nie macie, czy tak? i jeszcze kominek z rozprowadzeniem ciepłego powietrza czy nie? piec robi wrażenie, ale jako początkującej trudno wywnioskować na jakie paliwo ?




    Pozdrawiam serdecznie
    nowa na forum

  12. #72

    Domyślnie

    Jestem pod wrażeniem. Osobiście buduję inny domek ,ale Wasz zrobił na mnie wielkie wrażenie. Podoba mi się wszystko: bryła domu, układ pomieszczeń, kolory glazury, farb na ścianach, terakoty, meble w kuchni. Kuchnia, którą nazwałaś kuchenką już na samym początku, wydawała się malutka, ale po wstawieniu szafek i lodówki zmieniła się w dobrych rozmiarów kuchnię. Czekam na następne zdjęcia! Pięknie, pięknie... tak trzymać.

  13. #73

    Domyślnie

    Elizakop, dzięki za tak wspaniałą opinię o naszym domku. Bardzo nam miło

    Elu, gdy tylko będę w domku zrobię zdjęcia środka szafy. Nie uwierzysz jak jest pojemna. Jeśli macie pieska to pod schodami będzie mu na pewno super. Ogrzewanie podłogowe mamy ale w wiatrołapie, kuchni i dolnej łazience. Kominek oczywiście ma rozprowadzenie ciepłego powietrza do naszej sypialni i pokoju po prawej stronię. Jest naprawdę cieplutko. Piec mamy na eko groszek ale na razie palimy peletem. Dosypujemy paliwko co 5-6 dni.
    Korytarz na górze już pomalowany. Teraz będziemy malowali pokój na dole i salon.

    Dołączam kilka świeżutkich zdjęć.






    pokój synka przy świetle dziennym.












    Śnieżek za oknem aż miło.


  14. #74

    Domyślnie

    Witajcie

    Tak ogladam wasze zdjecia i nic tylko pozazdroscic Mam takie pytanko do was Alarm macie bez kabli i jaki koszt całej instalacji alarmu


    Wasze zdrowko
    Pozdrawiam

  15. #75

    Domyślnie

    Elu, my podobnie jak Kasiulinka planujemy ogrzewanie podłogowe tylko w kuchni, wiatrołapie i dolnej łazience. Piec na ekogroszek. Chcieliśmy również kominek z rozprowadzeniem, ale wahamy się, bo w całym domu ciężko jest rozprowadzic, tzn. da się ale wychodzi drogo. Jakiś kominek na pewno będzie, ale może jako ozdoba. Myślimy też, czy zamiast tradycyjnego kominka, nie wstawić piecyka typu koza. Są teraz takie fantastyczne w stylu retro i nowoczesne. Ich zaletą są mniejsze rozmiary niż kominka i niższa cena (chociaż są też takie po 20 tyś). Podoba mi się kominek Kasiulinki, ale muszę się liczyć z kosztami.

  16. #76

    Domyślnie

    Witam.
    Śliczny domek i wnetrze sie zapowiada.

    Mam do Ciebie pytanie?
    Na jakie wysokości od podłogi masz blat w kuchni?
    Jaki wymiar ma okno?
    Dzieki
    Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika.
    Einstein

  17. #77

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie miłe wpisy
    Do polski00012. Instalacje mamy w kabelkach ale są pod tynkiem. Kosztu dokładnie nie pamiętam ale coś nieco ponad 2 tys.

    Do Duśki Instalację w pokoju naprzeciw łazienki i w pokoju obok jest dość łatwo rozprowadzić bo to są pomieszczenia dokładnie nad kominkiem.

    Do listek Blat w kuchni jest na wys. 86cm. Okno ma 150 x150 a światło okna 144x144.

    pozdrawiam

  18. #78

    Domyślnie

    Kasiulinko, dzięki za podpowiedź. Chciałam cię również zapytać, jakiej firmy macie kocioł na ekogroszek? My zastanawiamy się nad Stąporkowem (dobra cena), ale prawdę mówiąc nie znam się na kotłach i nie mam pojęcia, który jest dobry i dlaczego. Dodam, że u nas ten kocioł będzie musiał podgrzewać również wodę do mycia, a nie tylko do centralnego. Niedługo bedziemy musieli podjąc decyzje, dlatego szukam wszelkich opinii na temat kotłów.
    Pozdrawiam Cię i wszystkich miłośników M 109/149.

  19. #79

    Domyślnie

    witam wszystkich budowniczych!
    My z mężem właśnie zakupujemy projekt M 109/149 i teraz właśnie się głowimy bo nie wiemy gdzie można zrobić spiżarkę a i 1 większej a drugiej małej (WC) łazienki potrzebujecie jeśli macie jakieś pomysły bardzo proszę o radę
    pozdrawiam

  20. #80

    Domyślnie

    Duśka Nasz piec to Heitz EKo. Póki co jesteśmy z niego bardzo zadowoleni Utrzymuje długo temperaturę i przypomina o sobie co parę dni, a o to przecież chodzi
    Do fromianki Moim zdaniem bardzo poręcznie jest utworzyć spiżarkę pod schodami. To moim zdaniem najlepsze miejsce. Przestrzeni jest dużo. Można utworzyć sobie półki i jest ok. Ja będę trzymała tam też też blachy, miksery itp .Plusem też jest umiejscowienie.Wygodnie jest zostawić zakupy wychodząc z garażu a i do kuchni bliziutko.

    pozdrawiam

Strona 4 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony