dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 29
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 575
  1. #241

    Domyślnie

    ja raczej napewno będę miała takie same kinkiety
    fajnie to wygląda
    narożnik napewno będzie świetny jeszcze nie zdarzyło mi się kupić przez net i być niezadowolonym
    no,no coraz ładniej u Ciebie

    duśka do Andrespola chodziłąm do lekarza,a i w Justynowie mamy znajomych
    Jasne, że się nie gniewam Dawaj zdjęcia
    no widzisz...
    dawaj zdięcia
    Dziękiujemy Kasi
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  2. #242

    Domyślnie

    ...i zaczełam 5 stronę
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  3. #243

    Domyślnie

    No to wklejam, chociaż akurat nic ciekawego nie było do fotografowania. Z nowości mam tylko kominy . W tym i w przyszłym tygodniu będzie się dużo działo (mam nadzieję), to porobię zdjęcia i pokażę.

  4. #244

    Domyślnie

    kominy okazałe...
    no to cierpliwie czekamy na relacje zdieciową
    a co będziecie robić w przyszłym tygodniu
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  5. #245

    Domyślnie

    kasiulinka co u Ciebie
    ...taka cisza
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  6. #246

    Domyślnie

    Kasiulinka pewnie z zapałem mebluje i urządza .
    U mnie teraz malowanie, fugowanie a potem układanie podłóg. My zaś jeździmy, zamawiamy i kupujemy: klamki, kontakty oraz całą resztę "drobiazgów". Bardzo niewiele zostało nam czasu do przeprowadzki i ciężko zgrać wszystko w odpowiednim czasie. Lada chwila przywiozą też meble i sprzęt do kuchni i mam nadzieję - schody. Trzeba też będzie porozglądać się za lampami, zamówić wreszcie kozę, kostkę brukową oraz szafy pod zabudowę, ale to ostatecznie można zrobić po przeprowadzce. My raczej nie wprowadzimy się "na gotowe", będzie sporo rzeczy do zrobienia, ale i tak się cieszę, że będziemy wreszcie tam mieszkać.

  7. #247

    Domyślnie

    duśka skad ja to znam
    nie wiem jak Ty,ale ja mam już dośyć tego kupowania
    My też sie przeprowadzimy do niewykończonego domu.Brak czasu i kasy
    to kiedy przeprowadzka
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  8. #248

    Domyślnie

    Wszystko wskazuje na to, że 3 lipca .

  9. #249

    Domyślnie

    Cytat Napisał duśka
    Wszystko wskazuje na to, że 3 lipca .
    to już niebawem-gratuluję
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  10. #250

    Domyślnie

    Witam dziewczyny U mnie właśnie mija gorący okres wystawiania ocen, rad pedagogicznych itp. Cieszę się ze wkrótce wakacje
    a co w domku?
    Z nowych rzeczy mamy tylko żyrandol w gabinecie

    W tej chwili nawet nie miałam czasu zajrzeć na budowę ale w piątek i sobotę szoruję łazienkę i pokoje na górze.Mąz za to siedzi tam cały czas i dopieszcza nasze gniazdko.
    duśka to my się wprowadzimy w jednym terminie

    My to się wleczemy przy was

  11. #251

    Domyślnie

    duśka to my się wprowadzimy w jednym terminie
    nie wiem czy i ja do Was nie dołączę Chciałam w czerwcu,ale tyle jeszcze pracy zostało i chyba sie nie wyrobimy

    Lampa bardzo ładna

    No nauczycielke mamy a jakiego przedmiotu
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  12. #252

    Domyślnie

    Kasiulinko ale u Was już domowo i pięknie kiedy my będziemy na takim etapie

    Duśka na pw podam adres gdzie należy wysłać lupę

    Widok z działki macie piękny i prace widzę nabrały tempa ! Co macie położone w wiatrołapie ? Nie widać dokładnie a zainteresowało mnie.
    Jaką kozę będziecie mieli ?

    Do obu Pań : piękne lampy wybrałyście !

    A co u nas ? papierologia ruszyła, mamy już ekipę na ogrodzenie , fundament i studnię (oraz szambo ale to już w następnym roku).
    A na razie zabieramy się za porządki na działce a raczej jej karczowanie przy pomocy pilarki i kosy spalinowej.
    always look on the bright side of life

    serdecznie pozdrawiamy
    Ania i Tomek

  13. #253

    Domyślnie

    czar_ni i na jaki projekt się zdecydowaliście?jestem bardzo ciekawa

    U nas dziś zamontowali internet hip, hip, hurra będzie można surfować

    założyli też część rolet. jutro pojadę to ocenię Kolor rolety zamawialiśmy z małej próbki więc trochę się boję o efekt końcowy, ale mąż mówi, że jest ok.

    aha, a jeśli chodzi o przedmiot to jestem językowcem

    pozdrówki dla was

  14. #254

    Domyślnie

    Witam! Od jakiegoś czasu śledzę Wasze forum i musiałam się wtracic. Dom jest śśśśśśliiiiiicznyyyyy. poważnie zastanawiamy się z Mężem nad tym projektem domku.
    Myślimy o kotłowni za garażem i o rezygnacji z pokoju nad nim. Wiem, wiem. Szkoda. Ale z braku funduszy jestesmy do tego zmuszeni. Poza tym liczba pokoi 2+3 w zupełności nam wystarczy. Martwi mnie brak chocby malego balkonu, gdyż lubię wywietrzoną pościel, ale cóż, nie ma projektów doskonałych. Nie będzie balkonów i nie będzie "mostków termicznych". Może na ogrzewaniu zaoszczędzimy. Po adaptacji mielibyśmy 109 m. Dom ma tę zaletę, że ma duże zaplecze gospodarcze przy tym metrażu. Podobały mi się takie projekty jak: Dom w morelach, Salsa. Ale tam nie ma kompletnie miejs na szafy.I "marnuje " się powierzchnie na korytarze.
    Wyczytałam wszystkie strony forum od deski do deski i nie wiem, ile wynosi ściana kolankowa. Kasiu, Wy ją chyba jeszcze podnieśliście, stąd ten duży strych? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Marzena

  15. #255

    Domyślnie

    Serdecznie witamy w naszych progach

    Dzięki za miłe słowa Cieszę się strasznie, że domek wam się podoba. Uważam, że projekt jest naprawdę udany i ma fajne rozwiązania. Jest realny w kosztach do postawienia i do urządzenia. Brak bezsensownych korytarzy to rzeczywiście wielka zaleta (szczególnie w przypadku małych domów) Rzeczywiście szkoda by było gdybyście zrezygnowali z pokoju nad garażem. Trzeba byłoby przekalkulować jak przedstawiałby się koszt inwestycji bez pokoju i z nim. Nie wiem czy balkoniku nie dałoby się zrobić nad wykuszem (musiałabyś zapytać projektanta)

    Ściana kolankowa nie została podwyższona. Dziś będę na działce to ją zmierzę i wieczorem ci podam.

    Pisz jak będziesz miała jakiekolwiek pytania.

    pozdrawiam

  16. #256

    Domyślnie

    Dzieki za szybką odpowiedź. Wiesz, co do pomieszczenia nad garażem, to gdyby go nie było zaoszczędzilibyśmy na oknach dachowych. Może wcale by ich nie było. Zrobilibyśmy okna w ścianie szczytowej (od łazienki i pokoju). Nie wiem, czy konieczne byłoby wylewanie stropu nad garażem. Musimy porozmawiac z projektantem. Może okno na klatce schodowej udałoby się zrobic. Zapłacimy pewnie nie mało za taką adaptację, ale cóż. Dom ma byc dostosowany do naszej rodziny i (a może najważniejsze) kwoty kredytu. Czekam na info odnośnie ściany kolankowej. Czyli taki duży strych wychodzi nie zmieniając projektu?

  17. #257

    Domyślnie

    Wiesz co byłam wczoraj na działce i z tego co pamiętam ściana kolankowa ma 83 cm.
    Nabawiłam się strasznego zapalenia spojówek obu oczu i gardła. Nici z dzisiejszego sprzątania Jak tylko będzie lepiej zamieszczę zdjęcia rolet które zrobiłam wczoraj.
    pozdrawiam

  18. #258

    Domyślnie

    Jak tylko będzie lepiej zamieszczę zdjęcia rolet które zrobiłam wczoraj.
    cierpliwie czekamy
    jak na razie to zdrowiej
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  19. #259

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź. Zdrowiej nam szybko

  20. #260

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiulinka
    Byłam dziś w naszym domku. Schody na chwilę obecną wyglądają tak.
    Piękne schod, gratuluję. U mnie ma być podobny układ, mam więc prośbę, czy mogłabyś wrzucić fotkę, albo wysłać mi na maila, jak schody są wykończone z boku? Pozdrawiam.

Strona 13 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony