dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 29
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 575
  1. #261

    Domyślnie

    No, choć ciągle wyglądam jak zombie i mogłabym grać w horrorze ze względu na swoje krwisto czerwone oczy to pojechałam dziś do sprzątania A co tam, nikt mnie tam nie widzi. (ropa już nie leci wiec jest ok)Tylko facet, który przyjmował ode mnie kasę na stacji paliw dziwnie mi się przyglądał (po paliwko musiałam zajechać) ale co tam....brudny dom nie może czekać

    Pomyślał pewnie...balowała babka z tydzień to i tak wygląda. hi hi hi
    a na działce ..
    szorowałam przez parę godzin łazienkę i teraz pięknie lśni i pachnie

    Jeszcze wiele dni szorowania przede mną ale mogę tam jeździć i zasuwać ze szmatą choćby codziennie

    A teraz obiecane zdjęcia (biedronek, zdjęcie schodów dla ciebie zrobię jutro)

    rolety




    i biurko w gabinecie


    z rolet jestem naprawdę zadowolona. To jest kolor jaki chciałam

  2. #262

    Domyślnie

    relety dfajne,a jaki to kolor? Pasowały by mi do salonu

    względu na swoje krwisto czerwone oczy to pojechałam dziś do sprzątania
    to musiało śmiesznie wygladać hehe

    a na zdięcia czekamy
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  3. #263

    Domyślnie

    Czar_ni, nie wiem czemu takie małe zdjęcia mi wychodzą . Już próbowałam różnych opcji i cały czas są takie. W wiatrołapie mam płytki w kolorze ceglastym, nie pamiętam jak się nazywają, ale są z Paradyża. Takie same mamy w łazience na dole, bo do tej łazienki u nas wchodzi się z wiatrołapu. Kozę będziemy mieć z firmy Romotop, prawdopodobnie taką:
    http://www.romotop.pl/piece-piecyki/meru-ceramic.htm
    Tylko kolor może będzie inny.

  4. #264

    Domyślnie Do Duśki

    Witam. Nie zaglądałam tu parę dni, bo choroba... A tu się tyle dzieje!
    Pozdrawiam Kasię.

    Duśko, mój mąż zauważył, że macie podniesioną ściankę kolankową. A my się nad tym zastanawiamy. Czy mogłabyś wkleic zdjęcia domu z czterech stron?Czy macie już elewację?

    Mam też prośbę do Kasi. Zrób, proszę zdjęcia z boków domu. Widziałam tylko front i stronę od ogrodu. Chcielibysmy to porównac..
    Myślę, że takie sprzątanie w S W O I M domu musi by przyjemne. Nie przepadam za tym( ale lubię porządek, więc moi najbliższi nie mają lekko). Ale w Twojej sytuacji Kasiu też paliłabym się do sprzątania
    Czy w Waszych zakątkach Polski też ciągle pada?

  5. #265

    Domyślnie schody nad wejściem

    Duśka:
    Schody wejściowe bardzo ładne, już żałuję, że nie zrobiłam podobnych. U nas są mniejsze i można wejść na nie tylko z przodu. Obawiam się, że będą mało wygodne, zwłaszcza, że drzwi otwierają ...


    Zastanawiamy się też nad schodami wejściowymi. Kasia ma śliczne schody, ale martwię się, że nie ocienione wejście, bez żadnej ścianki. murku itp. będzie narażone na wiatr, śnieg itd. Moja rodzina ma podobnie w wejściu. Teraz kombinują, żeby im deszcz nie zacinał. I nie wygląda to dobrze, ale jest z tyłu domu, więc ujdzie. W tym projekcie wejście jest od frontu i musi wyglądac efektownie. Ale też chciałabym praktycznie... Proszę o opinie.

  6. #266

    Domyślnie Re: Do Duśki

    [quote="MSO"]Witam. Nie zaglądałam tu parę dni, bo choroba... A tu się tyle dzieje!
    Pozdrawiam Kasię.

    Duśko, mój mąż zauważył, że macie podniesioną ściankę kolankową. A my się nad tym zastanawiamy. Czy mogłabyś wkleic zdjęcia domu z czterech stron?Czy macie już elewację?

    Nic nie wiem o podniesieniu ścianki kolankowej, górę robiliśmy dokładnie wg projektu, nic nie zmieniliśmy. Na dole trochę zmieniliśmy układ ścianek działowych i przenieśliśmy kotłownię, ale z wysokością pomieszczeń też nie kombinowaliśmy. Muszę zmierzyć ściankę kolankową i ci podam. Elewację właśnie robimy, więc jak będzie gotowa, to sfotografuję i wkleję (mam nadzieję, że uda mi się wkleić większe).

  7. #267

    Domyślnie

    Duśka ale macie tempo Dawaj zdjęcia. Jak wyszły wam łazienki? Widzę, że w górnej wanna jest umiejscowiona inaczej. A gdzie umieściliście muszlę? Jestem ciekawa waszych rozwiązań.A masz jakiś pomysł odnośnie wykusza? Ja od jutra zamierzam zaliczać wszystkie sklepy z firanami i szukać inspiracji.
    malgosia0023 koloru rolet nie pamiętam. Jutro zakładają jeszcze moskietiery to może się od panów dowiem
    MSO sprzątanie w swoim wymarzonym domku jest niesamowicie przyjemne. Jutro będę w domku to zrobię zdjęcia jego boku. Dziś jednak zamieszczam zdjęcia boku schodów o które prosił/a biedronek.(sory za zakurzenia


    a u nas..
    Skończyłam sprzątać nasz pokój i przewozimy powolutku zimowe rzeczy
    Jutro zajmuje się pokojem synka i mam zamiar zabrać z domu część jego zabawek(bo już normalnie się nie można poruszać)
    Mąż mi znów jutro wyjeżdża na 10 dni więc na pewno przed jego powrotem wszystko posprzątam i przewiozę drobne rzeczy. On przyjedzie i przewozimy resztę. Po przyjeździe męża przywożą nam nasz czerwony narożnik . Potem tylko dywanik i firanki i już mamy wszystko. W następnym tygodniu montują na szafę pod schodami. Podzieliliśmy ją na cztery części. Dwie części gospodarcze i dwie przeznaczone na spiżarnię(zgrzewki napojów i jakieś zapasy jedzenia).

    i wiecie co?
    Czuję, że spełnia się moje wielkie marzenie. Duśka buduje bardzo szybko. U nas od zakupu działki do tej chwili mija 5 lat. (4 lata budowy).Był to czas radości, niecierpliwości, oczekiwania i czasami wyrzeczeń. Czuję jednak że to już tuż tuż i i właśnie zbliżamy się do mety. Sen się spełnia

  8. #268

    Domyślnie

    Czuję, że spełnia się moje wielkie marzenie. Duśka buduje bardzo szybko. U nas od zakupu działki do tej chwili mija 5 lat. (4 lata budowy).Był to czas radości, niecierpliwości, oczekiwania i czasami wyrzeczeń. Czuję jednak że to już tuż tuż i i właśnie zbliżamy się do mety. Sen się spełnia
    ślicznie to powiedziałaś
    My też długo budujemy
    wobec tego życzę aby sen trwał wiecznie
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  9. #269

    Domyślnie

    Kasiulinko akurat mam w miarę aktualne zdjęcia łazienek:
    Oto górna

  10. #270

    Domyślnie

    to umywalkę macie na wysuniętej ściance(tam gdzie jest komin?)Daj zdjęcie z większej perspektywy.
    Łazienka choć we fragmencie już mi już mi się podoba. U nas na dole też będą brązy i beże.

    Dziś byłam w domku ale zapomniałam aparatu.Góra jest już całkiem domowa.
    W naszej szafie znalazły się zimowe rzeczy, pokój synka wysprzątany a na półeczkach czekają zabawki. Częściowo zapełniła się też szafa na górnym korytarzu. Do nowego domku pojechała część ręczników i koców. Starsza córka wysprzątała też swój pokój i gdyby nie to że jutro wyjeżdża na kolonie to mogłaby przewozić swoje rzadziej używane rzeczy. Pewno w sobotę przejdę już na dół i zabiorę się za kuchnię.(tam to się dzieje Zamierzam też przewozić garnitury męża i moje wyjściowe sukienki do szafy w gabinecie. Bardzo się cieszę, ze pomyślałam wcześniej o takiej ilości szaf bo teraz wszystko sprawnie umieszczam w miejsca do tego przeznaczone i jest luźniutko i dobrze.
    Zamontowano nam dziś część moskietier (więc żaden owad nam od dziś nie jest straszny) Dwie moskitiery będą założone jutro bo przywieźli za długie

    jutro ciąg dalszy i aż nie mogę się doczekać

  11. #271
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Bardzo ładny domek!!!! Taki rodzinny i cieplutki. Podoba mi się bardzo podłoga w salonie Pozdrawiam

  12. #272

    Domyślnie

    Mam zdjęcia z wczoraj, może uda mi się znowu wkleić w odpowiednim rozmiarze:

  13. #273

    Domyślnie

    W tej wnęce nad kibelkiem i umywalką będzie wklejone duże lustro podświetlone od góry trzema halogenikami. Pod oknem będą szafki na ręczniki itp. Tam gdzie Kasiulinka ma umywalkę, my mamy kaloryfer.
    Oto dolna łazienka:

  14. #274

    Domyślnie

    I drugie zdjęcie dolnej łazienki:

  15. #275

    Domyślnie

    bardzo łądnie u Ciebie
    chyba wprowadzam sie razem z Tobą
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  16. #276

    Domyślnie

    Nie chcę zapeszać, ale zdaje się, że już odkryłam "tajemnicę" wklejania właściwych rozmiarów zdjęć . Na wszelki wypadek wszystkie zdjęcia wklejałam w osobnych postach.
    Jeśli chodzi o dolną łazienkę to prysznic jest na przeciwko okna, po prawej stronie od wejścia znajduje się muszla klozetowa, a drzwi do pralnio/suszarni są dokładne na przeciw drzwi wejściowych.

  17. #277

    Domyślnie

    duśka bardzo ładne łazienki i fajne ustawienie. Tej pralnio-suszarni to wam zazdroszczę. super pomysł a mi właśnie kiełkuje pomysł jak rozwiązać tę kwestię.

    Mamy ten sam dom ale dzięki postawieniu tej ścianki wszystko się u ciebie pozmieniało w dolnej łazience, ale jest ładnie i funkcjonalnie
    a u nas
    Ufff, góra skończona To był ciężki dzień ale warto było.

    Wygląda to tak:
    pokój Kubusia- część sypialna


    część z zabawkami


    rzut na cały pokój


    i widok z pokoju synka z części sypialnej

    i ze strony przeciwnej


    a oto nasze moskitiery w wykuszu w bocznych oknach

    a tak wyglądają z bliska

    pólka w pokoju mojej Oleńki zapełnia się książkami

    dziś mała z zapałem szorowała swój pokój i chyba też odczuła ze przeprowadzka tuż tuż
    półka wisi też w pokoju starszej córki Patrycji ale ona wczoraj wyjechała na kolonie więc zacznie ją wypełniać po powrocie.

    zaszłam dziś na nasze miejskie targowisko i wróciłam z pięknie czerwonymi pelargoniami


    a w domu nastąpiła próba generalna. Będą tak stały tylko muszę kupić ładne donice

    marzą mi się tez pelargonie zwisające z parapetu, ale to dopiero po dokończeniu elewacji.
    Małgosiu pytałaś o kolor rolet. Otóż sprawdziłam, to Berlin champagne
    I jeszcze zdjęcie boku domku, niestety zdjęcie jest z bliska i trudno uchwycić dobrze.





    pozdrówki weekendowe dla wszystkich

  18. #278

    Domyślnie

    Kasiulinko, u ciebie to nic tylko zamieszkać. Wprowadzisz się do pięknie urządzonego i posprzątanego domku, nie to co my. My z jednej strony pakujemy już pomału graty w mieszkaniu, z drugiej kombinujemy, kiedy by można zacząć sprzątać w domku. Nie łudzę sie, że wszystko będzie super posprzątane, gdy się wprowadzimy. Na razie nie mamy jeszcze podłóg, schodów, drzwi nie są osadzone, lampy nie powieszone, kontakty nie założone, elewacja nie skończona, kostki brak. Wszystko ma być zrobione w ciągu najbliższych 2-3 tygodni . Czekamy też na meble i sprzęty kuchenne (mają być jutro), oraz meble do pokoików dzieci. Jestem jednak dobrej myśli, najważniejsze, że będziemy wreszcie mieszkać w naszym domku .

  19. #279

    Domyślnie

    Małgosiu pytałaś o kolor rolet. Otóż sprawdziłam, to Berlin champagne
    dziękuję
    ale fajoskie łóżko ma synek chyba nie moze sie juz doczekać spania w nim
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  20. #280

    Domyślnie zdjęcia z boków domów

    Duśko i Kasiulinko, wiem, że jesteście bardzo zajęte, ale bardzo Was proszę o te zdjęcia z boków domów. Ciągle jesteśmy zainteresowani tym projektem domu. Duśko, jeśli możesz wkleic zdjęcia z tyłu domu (zadaszony taras), bo nad tym też myślimy. Z góry dziekuję.

    Kasiulinko dom dopracowany do perfekcji. Oglądam i podziwiam

Strona 14 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony