dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 29
Pokaż wyniki od 561 do 575 z 575
  1. #561

    Domyślnie

    Jak to fajnie oglądać wnętrza o znajomym rozkładzie w innej aranżacji . Fajnie to wszystko obmyśliliście. Widzę że przestrzeń pod schodami też wykorzystana Wrzuć jakąś fotkę z zewnątrz, w jakich kolorach jest domek?

    Mso czekam za zdjęcia. Ja też wrzucę jak zrobi nam się nowa szafa (pralnia) w dolnej łazience (tej szarej). A tak w ogóle to coś mi nie wychodzi to wrzucanie zdjęć jakieś takie miniatury mi wychodzą.

  2. #562

    Domyślnie

    z zewnątrz jeszcze nie wszystko wykończone ale elewacja już jest w kolorze rudym z dekorala z kremowymi pasami nie mam jeszcze zdjęć ale przy najbliższej okazji zrobię

  3. #563

    Domyślnie

    Witajcie.
    Spróbuję wstawic kilka zdjęc, jednak muszę wytłumaczyc, że wprowadzaliśmy się "na szybkiego" i ze wzgledu na brak pieniędzy wiele rzeczy nie zrobionych do końca. Poddasze nie wykończone, podwórko... szkoda gadac. Ale mam nadzieję, że to co zrobiliśmy teraz (podłogi, ściany itd.) są dobrą bazą do reszty wnętrza. Brakuje mi mnóstwa rzeczy. Stare meble w kuchni (nie na wymiar), też nie czynią jej piękną.
    Ale jesteśmy szczęśliwi, że mieszkamy na swoim. Jest cieplutko, mąż nadal wykańcza nasz dom codziennie po pracy, lecz się widujemy, gdyż wcześniej on był ciągle na budowie, a na mojej głowie była reszta, widywaliśmy się o północy w łóżku(a rano do pracy).
    Pozdrawiam.
    M
    Starałam się załączyc zdjęcia, ale nie bardzo mogę. Obiecuję więcej.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0244.jpg
Wyświetleń:	322
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	93678   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0253.jpg
Wyświetleń:	326
Rozmiar:	86,3 KB
ID:	93679  

  4. #564

    Domyślnie

    Oto kilka zdjęc.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0245.jpg
Wyświetleń:	338
Rozmiar:	79,3 KB
ID:	93743   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0257.jpg
Wyświetleń:	257
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	102597   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0254.jpg
Wyświetleń:	276
Rozmiar:	89,2 KB
ID:	102598  
    Ostatnio edytowane przez MSO ; 23-02-2012 o 11:22

  5. #565

    Domyślnie

    W łazience nad miską wc będzie front (drzwiczki, za nimi półki), czekamy na kabinę. Jak widzicie poddasze zamkniete, aby ciepło nie uciekało.
    Brak listw podłogowych etc, etc

  6. #566

    Domyślnie

    Kolejne: pokoik córki. Taki mam widok za oknem w wykuszu.
    Ten wielki stół został skonstruowany na święta (płyta osb położona na małym stole i przymocowana). Dzięki pomysłowi męża cała rodzina zmieściła się w świętaprzy jednym stole w naszym małym domku.
    W łazience jest już lepiej niż na zdjęciu z przeprowadzki, ale tez jeszcze dużo brakuje.
    Wbrew moim wcześniejszym obawom okno przy zlewie nie chlapie się. Chyba, że się myje duży gar mocnym strumieniem wody. Jestem miło zaskoczona.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0337.jpg
Wyświetleń:	310
Rozmiar:	79,5 KB
ID:	93750   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0338.jpg
Wyświetleń:	289
Rozmiar:	78,6 KB
ID:	93751   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0326.jpg
Wyświetleń:	350
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	93752   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0355.jpg
Wyświetleń:	337
Rozmiar:	90,1 KB
ID:	93753   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0332.jpg
Wyświetleń:	309
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	102596  

    Ostatnio edytowane przez MSO ; 23-02-2012 o 11:08

  7. #567

    Domyślnie

    Zaglądam na forum a tu taka niespodzianka Super, że już mieszkacie.Wyszedł wam bardzo przytulny domek. (super kolory) Spokojnie i powolutku sobie wszystko wykończycie. Najważniejsze, że na swoim i bardzo Wam tego gratuluję.
    A Święta we własnym domu to dopiero magia nie ?
    u nas w końcu szafa-pralnia w dolnej łazience zrobiona. Od poniedziałku zaczynamy wymianę kibelka w górnej łazience,(będzie porządny, podwieszany-bo dopiero jak mamy ten na dole widzimy różnicę..) Także u nas też ciągle coś się dzieje.

    wrzucaj zdjęcia

    pozdrawiamy cieplutko

  8. #568

    Domyślnie

    Witam
    Szybciutko coś skrobnę po 2,5 miesiącu mieszkania. Uważam, że projekt domu jest w sam raz dla naszej rodziny. Metraż ok, pomieszczenia rozplanowane bardzo funkcjonalnie. Z wiatrołapu mamy drzwi do małego pomieszczenia (jak u Duśki łazienka). Nie zdecydowalismy, czy tam będzie szafa na buty i kurtki, czy spiżarnia... Ale skłaniam się ku temu pierwszemu. Nie żałuję, że wybraliśmy ten projekt. Ze zmian, które wprowadzilismy też jestesmy zadowoleni. Teraz przed nami wielkie wyzwanie- moim marzeniem jest miec trawę przed domem... Pozdrawiam

  9. #569

    Domyślnie

    witam wcześniej obiecałam pokazać wam mój domek z zewnątrz oto on choć jeszcze nie do końca wykończony brakuje tego i owego mamy nadzieję wykończyć w tym roku ja też mam marzenie ale by mieć podjazd przed domem a nie grzęznąć w błocie

  10. #570

    Domyślnie

    Izia, niespotykane kolory elewacji! Coś co jest modne... szybko wychodzi z mody.

  11. #571

    Domyślnie

    Ale znaczy że co nie podoba się ?Dla mnie są ok właśnie miałam dość kollorów które są wszędzie wokoło czyli najczęściej żółte choć nie powiem myśleliśmy o takich ale widzieliśmy domek w podobnych kolorach i nam się spodobał więc te kolory przeważyły i jesteśmy zadowoleni

  12. #572

    Domyślnie

    Kolorek rzeczywiście inny ale dzięki temu wesoły. Musicie dobrze przemyśleć kolor kostki aby zachować równowagę.

  13. #573

    Domyślnie

    Cytat Napisał izia_tcz Zobacz post
    Ale znaczy że co nie podoba się ?Dla mnie są ok właśnie miałam dość kollorów które są wszędzie wokoło czyli najczęściej żółte choć nie powiem myśleliśmy o takich ale widzieliśmy domek w podobnych kolorach i nam się spodobał więc te kolory przeważyły i jesteśmy zadowoleni
    Właśnie podoba się. ok

  14. #574

    Domyślnie

    a to moja kosteczka przed domem [IMG][/IMG]
    Ostatnio edytowane przez izia_tcz ; 18-06-2012 o 09:07

  15. #575

    Domyślnie

    widzę że temat zamarł

Strona 29 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony