dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 29
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 575
  1. #81

    Domyślnie

    Fromianko, ja również będę miała spiżarkę pod schodami, z tym że w naszym projekcie dodatkowo "zamurowaliśmy" drzwi do łazienki, zamieniliśmy ją z pomieszczeniem gosp. i zrobiliśmy drzwi z wiatrołapu. Nie wiem, czy tak będzie w sumie wygodnie. Miałam obiekcje, ale skoro ma to być głównie łazienka dla gości, a do pralni też mam nadzieję co chwila nie biegać, to może się sprawdzi. Zyskałam naprawdę sporą spiżarnię, bo cała przestrzeń pod schodami tworzy małe pomieszczenie. Minusem jest mniej ustawny wiatrołap, ale i tak zrobimy tam szafy, tyle, że trzeba będzie obudować drzwi do łazienki dookoła szafą.

  2. #82

    Domyślnie

    dziękuje wam za te propozycje, nie ukrywam że też myślałam o zrobieniu spiżarki pod schodami, ale wczoraj dzwoniłam do projektanta i powiedział że pod schodami będzie zdecydowanie za ciepło więc zgłupiałam totalnie i mój mąż wymyślił dziś że wejście do spiżarki ( która chyba będzie wydzielona za ścianą klatki schodowej w miejscu gdzie miał być komin i część łazienki) będzie tuz za wiatrołapem a małe wc zrobimy pod schodami tylko nie wiem jak to w realu będzie wyglądało
    kasiulinko masz piękny dom
    dziękuje Wam za rady
    powiedzcie jeśli to nie tajemnica na jaki koszt mamy się przygotować żeby postawić nasze M109 w stanie surowym zamkniętym z instalacjami i jakich materiałów używaliście, czego mamy się wystrzegać
    z góry bardzo dziękuję
    pozdrawiam wszystkich budowniczych i trzymam kciuki

  3. #83

    Domyślnie

    Ale miło było obejrzec Wasz dom. Mamy takze dom pana Konrada Matuszewskiego. Czasem miałam wrażenie że to masz dom.
    Zapraszam do obejrzenia www.m137.fotosik.pl

  4. #84

    Domyślnie

    Do fromianki Kosztu dokładnego niestety ci nie podam bo trzeba by było to dokładnie policzyć ale na pewno ok 250 tys. Co do spiżarki to na przetwory rzeczywiście byłoby pod schodami zbyt ciepło ale na takie różne drobiazgi będzie idealnie. Mam dla was już jedną radę wszelkie okablowania zróbcie przed tynkowaniem i dokładnie przemyślcie co gdzie będzie stało, bo koszty zmian potem są bardzo duże. Dotyczy to np. odpowiedniego rozmieszczenia gniazdek itp. Jeśli planujecie piec ze sterowaniem to nie zapomnijcie o doprowadzeniu kabla przed tynkowaniem bo potem będzie szpecił ścianę. Jeśli coś ważnego mi się przypomni to napiszę.

    pozdrawiam i życzę wytrwałości w budowaniu

  5. #85

    Domyślnie

    My na stan surowy zamknięty wydaliśmy 190 tyś.

  6. #86

    Domyślnie

    Do R>H - rzeczywiście podobne te nasze domki Dzięki za wpis
    A jeśli chodzi o koszt to ja podałam do chwili obecnej. Za sam stan surowy to pewnie będzie też ok 200 tyś.

    pozdrawiam

  7. #87

    Domyślnie

    dziękii serdeczne za info szczerze mówiąc spodziewałam się trochę mniejszych kosztów no ale dom ma tę zaletę że można stawiać etapami i chyba tak trzeba będzię dzięki za porady i czekam na więcej pozdrawiam budowniczowie!!!

  8. #88

    Domyślnie

    Możecie mi poradzic jak się tu wkleja zdjęcia?

  9. #89

    Domyślnie

    Instrukcję wysłałam ci na priva

  10. #90

    Domyślnie





    A oto mój domek, jeszcze bez okien i drzwi, ale już lada dzień będą.

  11. #91

    Domyślnie

    Ło matko, ale mi zdjęcie -gigant wyszło. To jeszcze muszę się nauczyć zmniejszać

  12. #92

    Domyślnie

    Jak to fajnie zobaczyć ten sam domek w trochę innym wydaniu Naprawdę super wygląda z tym zadaszonym tarasem.
    Aby zmniejszyć zdjęcie ściągnij sobie np. darmowy program IrfanView, potem otwórz plik, obrazek i zmień rozdzielczość wciskasz 640*480 pikseli, zapisz jako i gotowe

    Dawaj więcej zdjęć,

    pozdrawiam

  13. #93

    Domyślnie

    U nas ciągle coś się dzieje. Dziś wybieraliśmy kolory drzwi. Jutro zakończy się układanie pokoi na górze. Rozglądamy się już za meblami.

    Wszystkie pokoje są już pomalowane i mogę powiedzieć, że ze wszystkich jesteśmy zadowoleni.

    Salon




    Nasz nowy nabytek kuchenny



    Nasza sypialnia
    kolor na zdjęciu wyszedł dziwnie, tak naprawdę jest spokojniejszy





    pokój synka



    i druga strona


    W chwili obecnej szukamy mebli i powolutku rozpoczynamy meblowanie

  14. #94

    Domyślnie

    Drugie zdjęcie naszego pokoju bo widzę, że dałam dwa takie same


    i próba kolorystyczna łazienki. Stanęło jednak na białych szafkach i czekoladowych akcentach




    pozdrawiamy

  15. #95

    Domyślnie

    zmniejszona wersja



  16. #96

    Domyślnie

    Góra ukończona ufff





    Teraz pozostały tylko meble. pierwszy zakup już jest. Córka ma sofkę.



    Meble do pozostałych pokoi na górze zamówione. Za 2-3 tyg będą.

    Oj, ależ chciałoby się już zamieszkać
    pozdrawiamy wszystkich cieplutko

  17. #97

    Domyślnie

    tylko pozazdrościć
    piękny!
    pozdrawiam!!!

  18. #98

    Domyślnie

    Tylko pozazdrościć Kasiulinko
    Dzięki tym zdjęciom już widzę, jak będzie wyglądała moja "góra" i coraz bardziej mi się to podoba. Myślę, że podłoga u mnie będzie w podobnym kolorze, bardzo przytulnie to wygląda. Wklejaj dalej zdjęcia, bo jestem strasznie ciekawa jak wyszedł salon. U nas w piątek zakładają okna, więc wkrótce i ja coś wkleję.

  19. #99

    Domyślnie

    Mamy już okna i bramę garażową. Drzwi wejściowe na razie tymczasowe, ale w każdym razie dom jest zamknięty. Jest alarm, więc już możemy być spokojni.

  20. #100

    Domyślnie

    Teraz znowu przesadziłam z tym zmniejszaniem.

Strona 5 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony