dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 94
  1. #21

    Domyślnie

    OK zdradzisz co położyłaś na podłogę?
    ja się boję tak mieszać różne serie, bo wyobraźni to mam niewiele

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cersanit wega grigio - też już wycofany Wszystkie płytki z Cersanitu, które kupowałam (lub się przymierzałam) już wycofali

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Musisz miec wyjatkowy gust bo chyba wycofuja te co im nie schodza lub moda na nie przemija

  4. #24

    Domyślnie

    Też, mi się bardzo podobają łazienki w pastelach, wbrew tym wszędobylskim beżom i cienmnym brązom, ostatnio jak byłam na targach zachwyciły mnie te płytki, na żywo wyglądają tak samo jak na zdjęciu (co prawda niebieskie ale kolorystyka zbliżona

    Dziennik - ... w budowie

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał markoto
    Musisz miec wyjatkowy gust bo chyba wycofuja te co im nie schodza lub moda na nie przemija
    Ja się po prostu całkiem modą nie kieruję
    Jak szukałam zielonych, które byłyby na magazynie, jeden facet stwierdził, że "parę lat temu, to w zasadzie tylko zielone mieli... teraz tylko brązy i beże"...

    Z drugiej strony, jak półtora roku temu szukałam płytek ok. 15x30 to wyboru praktycznie zero. W dużych bólach dorwałam coś co mi pasiło (333x333) i cięłam każdą płytkę na trzy... Teraz zaczyna się robić zatrzęsienie w tym formacie

  6. #26

    Domyślnie

    Ja też zawsze chciała zielona łazienkę - bez szaleńst, również z powodów finansowych. Wybrałam serie domino z tubadzina Fiesta zielona (jasna i ciemna), bardzo delikatne kolory, mi się baaarzdo podoba. Nie mam zdjęć ale chetnym polecam obejrzenie na żywo, gdzies w sklepie, bo na stronie www i w katalogu wygląda conajmnij nie ciekawie. Sama miałam katalog i nic mi się nie podobało, dopiero na żywo zrobiły na mnie wrażenie. Leżą i cieszą oko (moje). Pozdrawiam

  7. #27

    Domyślnie

    zielona łazienka...

    moje niezrealizowane marzenie.
    zieleń miała nie być ciemna (malachitowa) ani mdło-jasna (a takie są płytki Paradyż fascia, czy bambus). Miała byc zywa trawiasta zieleń.
    Ech.

    W efekcie mam piaskowo-zółtą łazienkę

  8. #28

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie








  10. #30

    Domyślnie

    OK - dwa pierwsze zdjęcia - co to za firma???

  11. #31

    Domyślnie

    OK - dwa pierwsze zdjęcia - co to za firma???

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Wszystkie Imola Dwa pierwsze kolekcja Cream&Cream (albo jakoś tak)





  13. #33

    Domyślnie

    W tym katalogu jest polaczenie zieleni (mietowej) z bezem. Desen w motylki:
    http://www.impronta.it/images/338/catalogo/Bliss.pdf

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    Cytat Napisał AgaAloes
    W tym katalogu jest polaczenie zieleni (mietowej) z bezem. Desen w motylki:
    http://www.impronta.it/images/338/catalogo/Bliss.pdf
    Faaajna


    Jeszcze takie






  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie







  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    Kurcze niektore na prawde fajne, chyba w jednej lazience wrzuce jakies zielenie

  17. #37
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar OK
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    15.504

    Domyślnie

    A pewnie, że fajne

  18. #38

    Domyślnie

    ja mam zielona lazienke i cholernie mi sie nie podoba, to jest cersanitu melodia . Gdybym teraz robila lazienke wybralalbym cos innego.

  19. #39

    Domyślnie

    Niektóre z nich fajne... ale nadal nie znalazłam nic co nie opatrzyłoby się.
    Gdybym była projekltantem zaprojektowałabym białe nieznacznie łamane zielenią płytki z fakturą + ładny dekor ale nie wyglądający jak stempel czy fotka.
    Ital gres ma super dekor z drzewem ...ale w kolorach sepi.
    Gdyby był taki w zieleni z płytkami ... to biorę z marszu

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CoolaTT
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Ja też poszukuję czegoś w zieleni. Może ktoś ma coś jeszcze??

Strona 2 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony