dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: OGRZEWANIE

  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomekizde

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-710
    Posty
    5

    Domyślnie

    z mojego doświadczenia i przeliczeń, najlepiej i najtaniej wychodzi ogrzewanie węglem, długo grzeje jest dość niedrogi. Zależy czy chcesz bardziej eko czy taniej, mi się udało w tym roku kupić zapsa na zimę od smarttrans net pl, w promocyjnej cenie ekogroszek. Stwierdziłem że w tym roku zabdam o średowisko

  2. #22
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Ola monola

    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-566
    Posty
    1

    Domyślnie Rozmiar groszku

    Cytat Napisał Värmepumpsägare Zobacz post
    Super, podaj jeszcze model kotla i zapodaj jakies zdjecia komina bez dymu podczas palenia.
    To rozwieje wszelkie watpliwosci ze weglem jest najlepiej i najtaniej

    Orietujesz sie moze czy rozmiar eko wegla ma wplyw na ekologie, jaki ø jest optymalna w spalaniu?
    Z tego co się orientuję to im większy groszek tym bardziej ekologiczny, lepiej się spala. W tym sklepie co tam go ktoś wyżej wymienił smarttrans mają taki groszek który ma najwyższą klasę ekologiczną. Wiem bo robiłam kiedyś na studiach rozpoznanie w kilku firmach do pracy magisterskiej. Ogólnie fajna firma.

  3. #23

    Domyślnie

    Czy moderator mógłby zablokować ten spam?

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AnnaO87

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-231
    Posty
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał k_prz Zobacz post
    Bardzo sziękuję za wszystkie posty Skłaniam się właśnie do kupienia pompy. Zastanawiam się jednak nad ogrzewaniem podłogowym w całym domu, ale boję się, ponieważ chcę mieć drewnianą podłogę i zastanawiam się czy może to mieć duży wpływ na drewno. Co prawda wiem o specjalnych wylewkach, rodzaju drewna i lakierów, wolę jednak zdanie praktyków z góry BARDZO dziękuję - do podjęcia decyzji zostało tylko pięć dni
    Witaj, na jaką metodę ogrzewania się zdecydowałeś? też zastanawiałam się nad pompą ciepła ale powietrzną, czy o taką Ci chodziło? A jeśli chodzi o ogrzewanie podłogowe to pewnie na to się zdecyduję, ale na to elektryczne - wydaje mi się nieco bezpieczniejsze niż wodna podłogówka.

    Może ktoś z tu obecnych ogrzewa tak swój dom? Liczę na jakiekolwiek opinie

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony