dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Od jakiej strony świata ma wejście wasz dom?

Głosujących
280. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • P

    98 35,00%
  • 55 19,64%
  • 48 17,14%
  • 33 11,79%
  • 26 9,29%
  • 18 6,43%
  • 2 0,71%
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 99
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Chociaż działeczkę mam doś dużą ale ustawienie względem stron świata jest dość kiepskie i z tego względu mam wiazd na działeczkę od strony wschodniej. Z tego też względu wejści do domku planujemy również od wschodu a salonik od zachodu.

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    A ja mam od południowego-zachodu, dlatego tak trudno było nam znależć w projektach gotowych dom z salonem obok wejścia. W końcu z małymi przeróbkami wybralismy TINE z archipelagu.
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  3. #43

    Domyślnie

    Wej
    Pozdrawiam


    Deha z Podlasia

  4. #44

    Domyślnie

    Przepraszam, już poprawaim Wejście od północy, taras od południa.
    Pozdrawiam


    Deha z Podlasia

  5. #45

    Domyślnie

    A ja mam idealnie wg stron świata.
    Wejście i wjazd do garażu od północy, taras od południa oraz zachodu
    Pozdrawiam
    GG 4551257 - jestem prawie cały czas

  6. #46

    Domyślnie

    Ja mam ulicę przebiegającą od wschodniej strony działki i tak mam też wejście i wjazd do garażu, zadaszony taras od południa. W dodatku walory estetyczne działki zdecydowanie podnosi 40-letni dąb.

  7. #47

    Domyślnie

    W mojej lokalizacji zadecydowała ściana z jednym tylko oknem - ustawiłem ją od strony północnej. Jak się później okazało wejście wyszło od strony zachodniej.

  8. #48

    Domyślnie

    Wejście od północy,taras po zmianie w projekcie od południa i z tej strony również ogród.

  9. #49

    Domyślnie

    Zarówno wejście do domu jak i wjazd do garażu od strony północnej, taras od strony południowo-zachodniej.

  10. #50

    Domyślnie

    Wejście do domu i wjazd do garażu od wschodu, taras od zachodu.

  11. #51

    Domyślnie

    Ja wprawdzie jeszcze nie mam domku, ale nie wiem dlaczego wszyscy uważają że jedynie optymalne posadownie domu to taraz od zachodu/południa etc. W moim mieszkaniu okna tzw salonu wychodzą na poł zachód co w lecie jest koszmarem - przy bardzo słonecznej pogodzie do godziny 20.00 musimy się szczelnie zasłaniać żaluzjami bo nie można ani telewizji obejrzeć ani normalnie funkcjonować. Sypialnie mamy od wschodu - do godz. 13.00 można się na balkonie od wschodu opalać, natomiast balkon od zachodu jest w upał nie do wytrzymania.

    Na mojej działce jest wjazd od zachodu - myślę że nie będzie problemu z tarasem - wydaje mi się że wystarczą duże okna żeby dobrze nasłonecznić pokój, wtedy strony świata nie mają już aż takiego znaczenia. Z kolei na tarasie od wschodu nie będę się mogła opalać przez cały dzień tylko rano. Potem trzeba bedzie łapać słonko przed bramą wjazdową ...

    Nie, no coś z tym musimy zrobić!

  12. #52

    Domyślnie

    U mnie droga i wjazd jest od południa i taras wypadał od północy , stąd domek został obrócony o ok 45 stopni na zachód i teraz taras ma sporo słońca z zachodu, a pokój dzienny ma okna z trzech stron świata poł-wsch, poł-zach (duże), pół-zach (balkonowe). Chyba będzie dobrze

  13. #53

    Domyślnie

    Tzw. "wystawa południwo- zachodnia", wejście i wjazd od północy,dlatego taras od południa będzie zadaszony często jesteśmy u znajomych z tarasem od południa- bez "parasolki" ani rusz
    optymista

  14. #54

    Domyślnie

    Ja będę miał wejście od północy, kuchnie pos tronie wschód-północ, a salon od południa.

  15. #55

    Domyślnie

    Działkę mamy narozną, ulice od południa i od wschodu. Zdecydowalismy zrobić wjazd od wschodu. Wschód - kuchnia i gabinet. Południe - jadalnia/salon, zachód salon i wyjscie na taras.

  16. #56
    Gosc123
    Guest
    Gosc123

    Domyślnie

    Wjazd na działkę niestety od strony południa, ale wejście do domu od północnego wschodu.

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    wejście do domku i wjazd do garażu od strony północno-wschodniej, a taras południowy zachód!

  18. #58

    Domyślnie

    Wjazd na działkę od południa, wejście do domu też.
    Nie wiem tylko czy zostawić taras od północy, czy przenieść na zachodnią stronę domu ( na razie na projekcie )

  19. #59

    Domyślnie

    Wejście - od strony zachodniej.
    Taras ku naszemu zadowoleniu wychodzi na południe.
    cele budzą szacunek

  20. #60

    Domyślnie

    Wejście gł. od północy,taras od południa.Dojazd od płn/wschodu
    Mama Misi

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony