dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Drzwi przeszklone przejściowe z wiatrołapu do mieszkania

    Widziałem u jednego z forumowiczów drzwi przeszklone z dodatkowym przeszkleniem po bokach , przejściowe z wiatrołapu do mieszkania niestety zaponiałem w jakim temacie one były pokazane a chciałe małżonce je pokazać ba bardzo fajnie wyglądały .
    Ktoś je widział i lub wie kto je ma ? Jakieś zdięcia ...

  2. #2

    Domyślnie

    Znalazłem
    http://foto.onet.pl/fv5p4,l4uwm5fslh...q,u.html#ej48q

    Jakiej firmy są te drzwi ?

    Kto ma podobne? Macie jakieś zdięcia lub inne propozycje ,ciekawe przejścia z wiatrołapu do mieszkania ?

  3. #3

    Domyślnie

    Ja bede miała podobne,ale chyba ze szkła matowego,zeby nie tak wszystko było widac i bez tych kolorowych w zroków w srodku.



  4. #4

    Domyślnie

    Dagi31 bardzo mi się podobają twoje drzwi jakie mają wymiary ?

  5. #5

    Domyślnie

    Ja tez planuję takie drzwi, między przedpokojem a salonem. Podwójne skrzydło 80, czyli 160 plus 40 naswietla po obu stronach. Bradzo elegancko wygląda takie przejscie
    maja

  6. #6

    Domyślnie

    [quote="A$IA"]Ja bede miała podobne,ale chyba ze szkła matowego,zeby nie tak wszystko było widac i bez tych kolorowych w zroków w srodku.


    [/quot


    Asiu, czy masz juz zamontowane te piękne drzwi przeszkolne? Jestem ciekawa jak wyglądają w naturze, może masz zdjęcie, jaki jest ich wymiar i jeśli można spytać o koszt?
    maja

  7. #7

    Domyślnie

    Niestety plany sie pozmieniały-jak to przy budowie domu-i mamy troche inne,ale szyby matowe
    http://img12.imageshack.us/my.php?image=dsc07536jz5.jpg
    Niestety nie chciały mi sie wkleic od razu na strone,chyba zapomniałam jak to sie robi...

  8. #8

    Domyślnie

    Juz sie nauczyłam jak sie wkleja zdjecia
    Bedzie mniej problmu

  9. #9

    Domyślnie

    Asiu, piękne te drzwi U mnie jest szerszy otwór (240 cm), więc ,muszą być dwuskrzydłowe + naświetla boczne. Zdradź proszę kto Ci to robił?
    maja

  10. #10

    Domyślnie

    ASia ładnie wyszły.Powiedz tylko,czy cokolwiek przez te matowe szybki doświetla wiatrołap?JA będe miała pojedyncze drzwi i się zastanawiałam na czymś oszklonym,ale wydaje mi się zupełnie szklane to jednak nie bardzo ,bo będą mi ludzie zaglądać przez drzwi zewnętrzne (są z szybką) do salonu

  11. #11

    Domyślnie

    Na poczatku mielismy zamowione z Porty,ale przysłali nam te drzwi i okazało sie,ze sa za duze...ale byłam zła pomylili sie!
    Zezłosciłam sie bo nie chciałam walic sciany,zeby poszerzac(miałam juz posprzatane i wogole),wiec pokazałam zdjecie stolarzowi i zrobił
    Drzwi sa proste wiec nie ma problemu z ich wykonaniem, a koszt-połowe mniejszy

  12. #12

    Domyślnie

    martu:
    mieszkałam (czekajac na drzwi,ktore juz powinny dawno tam byc) bez drzwi i było wszystko widac!Akurat były swieta,wiec wszyscy kolednicy i wogole kazdy kto przyszedł widział co mam w domu
    Mysle,ze ze zwykłymi szybami byłoby tak samo.
    Napewno matowe nie przepuszcza tyle swiatła co zwykłe,ale u mnie nie jest ciemno.Ja mam duzy hol,a pomieszczenia raczej otwarte i nie wydaje mi sie zeby było ciemno.
    Do pokoi tez mam drzwi z podłuzna szyba matowa i swiatło przepuszczaja.
    Wydaje mi sie,ze jest ok

  13. #13

    Domyślnie

    podbijam
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony