dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 51
  1. #1

    Domyślnie TV - na ścianie czy na szafce

    Mój ma mieć 37 cali. Mam do dyspozycji ścianę o szer. 2 m.
    Dać go na ścianę, czy szafkę ( rozważam IKEA ). Jak jest u Was , co się sprawdziło ?

  2. #2

    Domyślnie

    Ja postawiłam tv na szafce (ja akurat mam szafkę z BRW), zdecydowałam sie na szafkę bo musiałbym kuć w ścianie dziurę na kable (a musi ona być dość spora), bo inaczej zwisałyby kable a to już mi się w ogóle nie podoba.
    Zdjęcia są u mnie w dzienniku.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pajogor
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Skąd
    WGM
    Posty
    449
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Jeszcze nie ma, ale będzie na szafce z tej prostej przyczyny ze jak mi się coś odwidzi żeby TV gdzieś przestawić albo przesunąć to nie będzie z tym aż takiego problemy, że jakieś dziury etc.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak masz możliwość ukrycia kabli to wieszaj. Uchwyty dają możliwość pewnej regulacji. A efekt nieporównywalny. Im cieńszy tv i bliżej ściany tym lepiej.

  5. #5

    Domyślnie

    mnie bardziej podoba się na ścianie i tak będę miała, a żeby schowac kable mam zrobione specjalnie takie ścianki :
    sypialnia

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał agip
    mnie bardziej podoba się na ścianie i tak będę miała, a żeby schowac kable mam zrobione specjalnie takie ścianki :
    sypialnia
    Ładny masz ten turkusik

  7. #7

    Domyślnie

    Mojemu małżowi podobają się telewizory podwieszane na ścianach, a mnie nie , dlatego TV mamy na szafce (ale nie takiej typowej RTV). Dodatkowy argument za szafką to ten, że salon mamy malutki.
    Najważniejsze by Tobie/Wam się podobało i dobrze (czyt. wygodnie) potem oglądało.

  8. #8

    Domyślnie

    Wieszaj, będzie mniej kurzu do sprzątania jeśli nie będzie szafki

  9. #9

    Domyślnie Re: TV - na ścianie czy na szafce

    Cytat Napisał lamia6806
    Mój ma mieć 37 cali. Mam do dyspozycji ścianę o szer. 2 m.
    Dać go na ścianę, czy szafkę ( rozważam IKEA ). Jak jest u Was , co się sprawdziło ?

    A co Ci sie bardziej podoba? Stojacy TV czy wiszacyTV?

  10. #10

    Domyślnie

    ja mam na ścianie, i bardzo mi się podoba
    ZBUDOWALEM KOLIBE-L

  11. #11

    Domyślnie

    fajnie to wygląda na tym ostatni zdjęciu

    ale gdzie się podziały te wszystkie kable?

  12. #12

    Domyślnie

    Ja mam na szafce. Dzięki temu można telewizor przekręcić na bok (żeby ktoś kto siedzi pod kątem mógł na swoim miejscu pozostać lub żeby podłączyć jakiś nowy kabel nowego sprzętu). A szafka pod telewizorem raczej być musi (na dvd i takie tam).

  13. #13

    Domyślnie POWIEŚ TV

    Witam,
    Powieś – jak masz wiszący, jeśli ze stojakiem to postaw – żart!
    Modnie jest powiesić, ale zrób jak Ci lepiej.
    Moja rada – powieś, ale nie na uchwytach jak szafkę tylko na wysięgniku. Brak szafki – mniej sprzątani, ładny efekt. Kable ukryte w ścianie (jeśli masz taką możliwość), a dzięki wysięgnikowi ruchomemu dostęp do złączy na tyłach TV bezproblemowy, a i okręcanie TV nieraz się przyda. Jeśli TV powiesisz, a problem będzie ze zwisającymi kablami – efekt mizerny…, wtedy szafka, ale też nie taka zwykła RTV jak 15 lat temu, z miejscem na DVD, VIDEO, wieżą HIFI, półeczką na kasety, płyty i kącikiem na piloty. Jakaś taka subtelna, albo wyrafinowana (jeśli taka może być SZAFKA).
    Pzdr. Paweł.
    Spokojna przystań M36L
    …może w tym co napisałeś nie ma błędów i z góry nie przepraszaj, ale zastanów się zanim wyślesz tekst, czy nikogo nie obraziłeś...

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał oreganka
    fajnie to wygląda na tym ostatni zdjęciu

    ale gdzie się podziały te wszystkie kable?
    Kable są ukryte za płytkami, jest tam koryto plastikowe 15x5cm wejście za telewizorem i za szafką, spokojnie można dokładać lub likwidować kable
    ZBUDOWALEM KOLIBE-L

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarkotowa
    Ja mam na szafce. Dzięki temu można telewizor przekręcić na bok (żeby ktoś kto siedzi pod kątem mógł na swoim miejscu pozostać lub żeby podłączyć jakiś nowy kabel nowego sprzętu). A szafka pod telewizorem raczej być musi (na dvd i takie tam).
    na wieszaku też można przekręcać kabelek też bez problemu możesz podłączyć z boku a szafka w obydwu przypadkach potrzebna

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał agip
    mnie bardziej podoba się na ścianie i tak będę miała, a żeby schowac kable mam zrobione specjalnie takie ścianki :
    sypialnia
    Sorry za OT, ale co to za farba? Piękny kolorek!

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Ja mam TV na szafce, ale jest możliwość powieszenia. Moim zdaniem, żeby wiszący ładnie wyglądał, musi być bardzo blisko ściany (jak obraz), ale wtedy lipa z przekręcaniem TV w stronę widza. A na wysięgniku za bardzo odstaje od ściany i wygląda fatalnie.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Margoth*
    Ja mam TV na szafce, ale jest możliwość powieszenia. Moim zdaniem, żeby wiszący ładnie wyglądał, musi być bardzo blisko ściany (jak obraz), ale wtedy lipa z przekręcaniem TV w stronę widza. A na wysięgniku za bardzo odstaje od ściany i wygląda fatalnie.
    w moim wieszaku lipy nie ma z przekręcaniem,ma taką szynę co by mozna przesuwac TV w prawo i w lewo i dodatkowo jeszcze można delikatnie przekręcac a wieszak kupowany w Saturnie z dolnej półki a ma co trzymac bo 50 cali i nie na pilota.

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał slawciol
    Cytat Napisał oreganka
    fajnie to wygląda na tym ostatni zdjęciu

    ale gdzie się podziały te wszystkie kable?
    Kable są ukryte za płytkami, jest tam koryto plastikowe 15x5cm wejście za telewizorem i za szafką, spokojnie można dokładać lub likwidować kable
    Bardzo ładnie

  20. #20

    Domyślnie

    _Lina_ farba to dulux z mieszalnika kod 17BG36333 dla ułatwienia nazywa się JAVAN DAWN 1

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony