dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 25
  1. #1

    Domyślnie

    Ostatnio w OBI widziałam promocję: Stelaż do WC, dolnopłuk, przycisk biały, muszla w cenie 552 zł.
    Ja mówię, że to jakaś kicha, ale mąż się poważnie nad tym zastanawia?
    Czy warto?

  2. #2

    Domyślnie

    Może możecie polecić jakiąś konkretną markę?
    Słyszałam, że Geberit robi bardzo dobre.

  3. #3

    Domyślnie

    no to powiedz mężowi aby dobrze przemyślal
    są dwa rodzaje stelaży pod płyty gipsowe i do obmurowania te do obmurowania są tansze ale trzeba się pobawić w murarza ja wybrałem te tańsze bo murowania się nie boję a i ścianka nie dudni
    jeżeli chodzi o koszty to najdroższe sa z firmy geberit jakieś 550 zł za sam stelaż ale inne firmy też robią dobre stelaże
    co do oferty OBI nie jest taka wcale rewelacyjna.
    skontaktuj się z przedstawicielem firmy marley też mają stelaże
    za 300 zł (do obmurowania) i do tego kupisz muszłe np: cersanit 220zł może wyjdzie nawet taniej.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Ja mam stelaż do zamurowania od Geberita. Kupiony na Klimeckiego w .... qrcze nie pamiętam jak się ten skład nazywał - chyba BOZ-2. W każdym razie to ta największa ekspozycja łazienek w pawilonach Chemobudowy. O ile pamiętam jego cena była nie do pobicia, a zawsze to Geberit.
    Użytkując go już od 5 miesięcy mam bardzo dobrą opinię.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za informację. Na razie zaczynamy badać ten teren. Skłoniła nas właśnie ta promocja w OBI. Ja też jestem zdania, że jak kupować to coś porządnego.

    Krzysiek. Zaglądnę na Klimeckiego na pewno. Dzięki
    No i faktycznie musimy się zastanowić czy do zabudowy lekkiej czy ciężkiej.


  6. #6

    Domyślnie

    Geberit jest chyba najdroższy,na Klimeckiego prowadza tylko tą firmę no i Hans groe która jest jeszcze droższa.Ja wybarałem Sanit myślę że dobry Marley też oglądałem też sie wydaje w porządku, chyba nie warto przepłacać.

  7. #7

    Domyślnie

    Przy wyborze stelaża należy brać pod uwagę również dostępność części zamiennych i uzupełniających. Ja kupiłem stelaż mniej znanej firmy i teraz mam problem z dostaniem odpowiedniego, takiego który by podobał się żonie przycisku. Z tego co wiem to Geberit ma ich znaczna ilość.

  8. #8

    Domyślnie

    Czy ktoś słyszał o zestawach firmy Perline?
    Może jakieś opinie użytkowników?

  9. #9

    Domyślnie

    Znalazłam jeszcze coś takiego jak HAUTEC (niemiecki) i jest krakowska firma HAUTEC POLSKA, (mam od nich dostać ofertę i przekażę jakie są ceny.
    Może ktoś ma ich zestaw do wc podtynkowy?

  10. #10

    Domyślnie

    Ja kupiłem Sanita podobrej cenie 390 zł bez przycisku myślę że jesli byłabyś zainteresowana to w tym samym sklepie za te pieniądze też byłoby to do dostania.Ten sklep jest na osiedlu Kosciuszkowskim.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    My mamy stelaż Sanita, muszle Jika. To wszystko jest O.K, ale do Jiki nie dużo desek wc pasuje. Kupowaliśmy jako zestaw promocyjny w OBI. W takich ofertach umieszczają i dziadowstwo i rzeczy pożądne.

  12. #12

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za informacje.
    Postaram się poinformować Was na co się zdecydujemy.
    Jeszcze polecają nam odwiedzić Krakchemię.

  13. #13

    Domyślnie

    Zamówiliśmy w końcu stelaż podtynkowy w firmie HAUTEC (polski producent w oparciu o licencję niemieckiej firmy HAUTEC) w Wielkich Drogach (niedaleko Skawiny).
    Cena ramy montażowej do wc – 278,20 zł
    Cena przycisku chrom mat – 69,45 zł
    Ich towar jest w Castoramie oczywiście + marża,
    Gwarancja 10 lat.

  14. #14

    Domyślnie

    Odświeżam baaaardzo stary wątek - po co zakładać nowy.
    Jakieś nowe doświadczenia??
    Jak zobaczyłem cenę Perline (to zdaje się jakaś firma (marka)związana z Kołem??) - ok. 330 za komplet z przyciskiem i ok. 600 za to samo Geberita to wymiękłem. Oczywiście sprzedawcy zachwalają Geberit (marża!!).

    Jakieś doświadczenia z Perline?? Mam do kupienia 2. więc różnica spora (np. 1/3 zmywarki).
    Paweł

  15. #15

    Domyślnie

    Przyłączam się do pytania - widziałem ofertę Praktikera - stelaż Perline do lekkiej zabudowy w cenie 279zł (zasadniczo nie kupuję materiałów budowlanych w marketach). Kto wie, co ma takiego Geberit w sobie, że jest ponad dwa razy droższy?

  16. #16

    Domyślnie

    W Gebericie pewnie płacisz za markę. Różnią się te stelarze jeszcze sposobem działania przycisku. Nie wszystkie przyciski pasują do wszystkiego. Zależy co kto lubi: zatrzymywanie czy dwudzielny. Geberitowy przycisk także jest dużo droższy a te tańsze nie zawsze do niego pasują.

  17. #17
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIA Avatar gosciu01
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    2.725

    Domyślnie

    własnie zainstalowałem ściankę z "geberitów" pod umywalkę i kibelek.
    To znaczy jeden mam Geberit a jeden jakiś inny Angelikę czy cuś, jak dobrze pamiętam (?). Montowałem sam, więc doskonale się temu przyjrzałem na wszystkie strony i ... nie bardzo wiem gdzie są te różnice !

    Może plastiki wytrzymają 30 lat zamiast 20 ?
    Może mechanizmy są lepsze ?

    Ale to wszytko okaże się za ...naście, ...dziścia lat.
    Do tego czasu, pewnie bedziemy po drugim remoncie ...

    Obydwa instlowało się dobrze, ważne aby dobrać odpowiednie elementy, to prawda, że nie wszystko pasuje do wszystkiego.
    A teraz, he, he to nawet już nie wiem, który to Geberit, a który ten inny

    Cz.

  18. #18

    Domyślnie

    Czy ktoś ma może stelaż cersanitu - astra lub aqua? Jakie opinie? Jest o 250 tańszy od geberita.

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dżempel

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.283

    Domyślnie

    mam ten perline (kupiłam 2 )w jakiejs ofercie marketowskiej.Jeden zamontowaliśmy jakieś pół roku temu w firmie i jak do tej pory spisuje się nieźle( ale jak teraz czytam ten wontek i dowiaduje się ,ze są dwa rodzaje do murowania lub pod płyte ) to ja niewiem jaki mam zamontowaliśmy go pod płyte a czy dobrze to przeczytam na opakowaniu od tego drugiego

  20. #20

    Domyślnie

    Ja też kupiłem jakiś czas temu kupiłem stelaż PERLINE do kibelka,

    niestety nie jestem zadowolony z powodu żle działającego przycisku spuszczania wody - przycisk oryginalny. Po spuszczeniu wody często woda leci nadal i muszę kilka razy nacisnąć nim przestanie.
    Poza tym zdarza się że nie trzyma wody i po spuszczeniu nadal małym strumyczkiem cieknie.

    Może mieliście podobne problemy i w jakiś sposób rozwiązaliście je??

    pozdrawiam,
    Jacek

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony