dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 86

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Drzwi wew. Invado, czy ktoś uzytkuje?

    Czy ktoś z was ma drzwi wewnętrzne Invado? Jesli tak to jak wygląda z jakością i czy jesteście zadowoleni?

  2. #2

    Domyślnie Re: Drzwi wew. Invado, czy ktoś uzytkuje?

    Cytat Napisał mia123
    Czy ktoś z was ma drzwi wewnętrzne Invado? Jesli tak to jak wygląda z jakością i czy jesteście zadowoleni?
    Ale okleina czy fornir? Ja mam okleinowe od kilku tygodni, na razie ok. Zobaczymy jak będą wyglądały po dłuższym użytkowaniu i jak dzieci z wakacji wrócą

    Podejdź sobie do Obi czy Castoramy, tam je powinni mieć, to osbie zobaczysz.

  3. #3

    Domyślnie

    chyba kupie okleinowe, chociaż fornirowane bardzo mi się podobają. Widziałam je już na żywo i bardzo mi się podobają, ale zastawiam się jak wyglądają po dłuższym użytkowaniu. Słyszałam, ze fornir prościej uszkodzić, podobno jest bardzo delikatny, czy to prawda?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał mia123
    chyba kupie okleinowe, chociaż fornirowane bardzo mi się podobają. Widziałam je już na żywo i bardzo mi się podobają, ale zastawiam się jak wyglądają po dłuższym użytkowaniu. Słyszałam, ze fornir prościej uszkodzić, podobno jest bardzo delikatny, czy to prawda?
    Nie wiem, bo mam okleine I co do tej okleiny, to jak chyba każda, wielkiej wytrzymałości to to nie ma. Ale jak już pisałem, drzwi mam dopiero kilka tygodni i nie były jeszcze testowane przez dzieci, więc na razie trudno mi coś więcej powiedzieć.
    Z drugiej strony nie ma co oczekiwać cudów, jeśli drzwi kosztują ok 400zł z ościeżnicą (pełne)

  5. #5

    Domyślnie Re: Drzwi wew. Invado, czy ktoś uzytkuje?

    Cytat Napisał mia123
    Czy ktoś z was ma drzwi wewnętrzne Invado? Jesli tak to jak wygląda z jakością i czy jesteście zadowoleni?
    mam fornirowane.. jestem zadowolona.

  6. #6

    Domyślnie

    Mam fornirowane, venge. Są bardzo ładne ale fornir jest strasznie delikatny. Jeszcze nie mieszkam, wszystkie drzwi są już przerysowane. Drugi raz bym ich nie kupiła mimo, że bardzo mi się podobają.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał prystelka
    Mam fornirowane, venge. Są bardzo ładne ale fornir jest strasznie delikatny. Jeszcze nie mieszkam, wszystkie drzwi są już przerysowane. Drugi raz bym ich nie kupiła mimo, że bardzo mi się podobają.
    ja mam orzech i dąb bielony od roku i nie wiedzę żeby był jakiś bardzo delikatny, ale może się nie znam..

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam dokładnie model Domino, bardzo ładny. Widocznie mam mniej szczęścia, że się porysowały. Według mnie trzeba uważać, zwłaszcza przy małym dziecku.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał prystelka
    Ja mam dokładnie model Domino, bardzo ładny. Widocznie mam mniej szczęścia, że się porysowały. Według mnie trzeba uważać, zwłaszcza przy małym dziecku.
    tez mam domino - bielony dąb i małe dziecko też jest

  10. #10

    Domyślnie

    porysowąc mońza każde drzwi niezlaenzie czy to drewno czy fornir czy tez laminat z tym że fornir jest dośc prosto złatać dobre firmy stosują okleiną naturlną w granicach 0,5mm grubośc wtedy cięzko je zarysować.

  11. #11

    Domyślnie

    Domino bardzo mi się podobają, ale chyba muszę ograniczyć budżet do okleiny...

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał mia123
    Domino bardzo mi się podobają, ale chyba muszę ograniczyć budżet do okleiny...
    jeżeli tak to może zajrzyj na stronę Porty możesz tam kupić drzwi w laminacie za 1.200 zł z montażem i na pewno nie jest to towar złej jakości a wybór masz duży.

  13. #13

    Domyślnie Opinie na temat drzwi wewnętrznych Invado

    Jak w temacie, drodzy Forumowicze. Ktoś użytkuje i jakie spostrzeżenia?
    Pozdrawiam!

  14. #14

  15. #15

    Domyślnie

    dziękuję...

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cieszynianka - Ty jesteś lepsza od google'a

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Trociu
    Cieszynianka - Ty jesteś lepsza od google'a
    Ale google przy tym szukaniu nie klnie

  18. #18
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tanis

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Pomorskie
    Kod pocztowy
    80-308
    Posty
    154

    Domyślnie

    Ewa, śliczne I wzorek na szybie się ładnie prezentuje. Do łazienki wybrałaś inny model?..widzę obok jakieś pełne

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.126

    Domyślnie

    Łubudubu, łubu dubu.. .niech żyje nam!

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Senia33

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-274
    Posty
    1

    Domyślnie

    [reklama debiutanta - usunięto]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 30-03-2012 o 20:28

Strona 3 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony