dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie farba magnetyczna

    Czy ma ktoś doświadczenie w pokrywaniu ścian farbami: magnetyczną i tablicową?
    Czy magnetyczną faktycznie tak się źle i ciężko nakłada i szybko traci swoje właściwości?
    Może jakieś doświadczenia z konkretnymi producentami?
    Myślę o pomalowaniu jednej ściany w kuchni (biel) ale mam wątpliwości czy będę mogła używać magnesów z lodówki?

  2. #2

    Domyślnie

    Było już o tym w wielu miejscach. Ja mam u syna w pokoju Fluggera, który ma niby więcej opiłków niż inne. Nakłada się ok tylko trzeba sporo warstw, właściwości raczej też się nie zmieniają. Generalnie im więcej tym lepiej działa. Wg mnie jest słabo trzymają się tylko te mocniejsze magnesy i tylko lekkie rzeczy. Wg mnie nie ma porównania do tablicy magnetycznej czy np działania na lodówce. Ja po przeprowadzce nie będę tego powtarzać.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie mam doświadczenia jesli chodzi o malowanie ściany tego typu farbą, ale na prośbę żony pomalowałem farbą tablicową drzwiczki szafki w kuchni i donice na zioła. Wygląda całkiem fajnie i trzyma się też dobrze. Ogólnie, efekt jak na moje oko jest zadowalający

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za odzew.

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony