dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Jak powiesić kuchenke mikrofalową?

    Bardzo proszę o radę . Szkoda mi blatu w kuchni na którym stoi mikrofalówka. Czy jest jakiś sposób, aby bezpiecznie powiesić ją na ścianie nad blatem, czy można gdzieś kupić podobne uchwyty, jak np. do telewizora. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monika $ Seba
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    kuchenkęmożna zabudowac w górną szafkę- musi byc jednak dość płytka- ja wybrałam takie rozwiązanie ale też mikrofalówkę do zabudowy, więc tak łatwiej...

  3. #3

    Domyślnie

    Kiedyś kupię sobie taką do zabudowy, ale na razie muszę mieć tą, co mam - ma dopiero 1,5 roku, jest fajna, więc jej nie wyrzucę. Jest niestety duża i dość głęboka - trudno ją umieścić na półce i poza tym nie pasuje do nowego sprzętu do zabudowy - nie chce oszpecać nowych mebli. Ale mam takie miejsce, gdzie powieszona, nie byłaby zbyt widoczna i nie "gryzłaby się" z pozostałymi sprzętami. Ale jak to zrobić? Czy można gdzieś kupić takie uchwyty?

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    może spróbuj popytać w sklepach gdzie mają takie uchwyty do telewizorów. do tych mniejszych modeli jest tara ruchoma "ręka" przykręcana do ściany i do niej doczepiona podstawka, na której stawia się TV... Może na czymś takim dałoby się postawić

    http://www.falkomarket.pl/sklep,231,...,167781,0.html

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Ja sobie taką półkę zrobiłem. Wisi już piaty czy szósty rok.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    W poprzednim mieszkaniu miałam tak podwieszoną mikrofalę pod szafkami wiszącymi. Mikrofalówka była umieszczona na takich nogach metalowych mocowanych do sciany. Mają one regulację szerokości. Można je kupić np. w sklepach dla stolarzy. Bardzo dobre rozwiazanie to było bo powietrze bez problemy wywiewało do spodu.
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    W poprzednim mieszkaniu miałam tak podwieszoną mikrofalę pod szafkami wiszącymi. Mikrofalówka była umieszczona na takich nogach metalowych mocowanych do sciany. Mają one regulację szerokości. Można je kupić np. w sklepach dla stolarzy. Bardzo dobre rozwiazanie to było bo powietrze bez problemy wywiewało do spodu.
    Dzięki bardzo za rady. Spróbuję poszukać tego sklepu dla stolarzy - nie bardzo wiem gdzie. A może w jakimś hipermarkecie budowlanym? Ale o coś takiego mi chodziło i żeby było bezpieczne.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Nogi mają kształt litery L. Są do tego specjalnie przystosowane. Sklep znajdziesz w sieci. Wpisz w google hasło "sklep dla skolarzy ......(nazwa Twojej miejscowości lub w okolicy)" Albo "akcesoria dla stolarzy"
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki Mayland. Trochę pochodziłam i kupiłam. Jeśli kogoś interesuje, to są takie specjalne uchwyty z regulowaną długością dostosowywaną do wielkości mikrofalówki. Kupiłam w Praktikerze za 50zł. Mam nadzieję, ze wytrzymają.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony