dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie fronty kuchenne z podcięciami

    Witam, czy ma ktoś w swojej kuchni meble z frontami bez uchwytów, z tzw. podcięciami?
    Czy możecie podzielić się swoimi uwagami, doświadczeniami z takim rozwiązaniem związanymi? Użyteczność, co przeszkadza, czy jest to niewygodne? Stolarz twierdzi, że lakierowany MDF będzie się z czasem na tych podcięciach wycierał?!

    No i jak rozwiązane są wasze fronty w lodówce (dwukomorowej) i zmywarce. Czy nie ma problemu z ich otwieraniem?

    Jeżeli możecie, wklejcie swoje fotki (szczególnie detal samego podcięcia - jak dokładnie jest to wykonane).

    Ja znalazłem takie rozwiązanie (ciekawe, bo wygląda na to, że wgłębienie za frontem jest na tyle duże, że łatwo złapać sam front i nie trzeba końcówkami palców mocno za niego pociągać):
    editta & kuba
    Ale nie wiem co z lodówką :(

    Samo podcięcie krawędzi frontu, jak na tym zdjęciu:

    wydaje mi się niezbyt szczęśliwe - może i wygląda elegancko i prosto, ale wydaje mi się, że to zbyt mały "uchwyt", palce będą się ześlizgiwały, paznokcie łamały ... :)

    Hmm ....
    mumin

  2. #2

    Domyślnie

    Można użyć takich uchwytów, jak na dole: http://dacter.pl/zobal.htm

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał voitek
    Można użyć takich uchwytów, jak na dole: http://dacter.pl/zobal.htm
    Można, ale w moim przypadku to ostateczność, na którą raczej się nie zdecyduję.
    Te duże, zawinięte są brzydkie i "ciężkie" z wyglądu, a te małe, bardziej estetyczne są niewygodne i nie rozwiązują problemu małej kontroli otwierania zmywarki czy lodówki :(
    mumin

  4. #4

    Domyślnie

    chetne podlacze sie do pytania, bo tez planuje fronty bez uchwytow

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony