dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Odkurzacz centralny

Głosujących
349. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    267 76,50%
  • nie

    82 23,50%
Strona 21 z 121
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 2408
  1. #401

    Domyślnie

    swoją drogą kiepska to reklama dla Disana.OK.

  2. #402

    Domyślnie

    nie, dlaczego?
    po prostu facet przeszedł na Borysa, bo zacząl z nimi "bliższą" wspolprace , a nie mogł bys generalnym przedstawicielem Disana u nas, bo jeden juz jest. a Borysa jeszcze nie było....

    biznes i to wszystko
    pozdrwiam

  3. #403
    Guest

    Domyślnie

    ...

  4. #404

    Domyślnie

    Cytat Napisał mironmk
    oorbus, Leszno znam - moja żonka jest z L.
    Czemu akurat Disan, BTW?
    Thanks.

    PS. Grupa Wielkopolska uspiona, bo liderzy na innych forach.
    ooooo witam krajanow
    ja wlasnie zamowilem rurki i w tym tyg. bede montowal ... instalacja Borysa ... i moj sprzedawca tez przeszedl z Dysana na niego
    /Roland

  5. #405

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    Tak na serio to ja już zdecydowałam, że rezygnuję.
    ...
    No to zrób sobie chociaż instalację (znaczy te rurki, choćby z zaślepkami zamiast gniazdek) - zawsze będziesz mogła dokupić resztę.
    A tak to po ptokach będzie
    Dla dżentelmena... luźne szelki.

  6. #406
    Guest

    Domyślnie

    ...

  7. #407

    Domyślnie

    ja z kolei montuje we wtorek Beama, więc też na pożegnanie z tym wątkiem naszła mnie taka myśl, że można znaleźć zwolenników domów z lub bez m.in. kanał w garażu, okna ze szprosami, dom z balkonem lub nie, poddasze z lukarnami lub okna dachowe, drzwi w wiatrołapie lub bez, podgrzewana podłoga w łazience lub nie, kuchnia ze spiżarnią lub z szafkami, garderoba lub szfa komandor, garaż x2 lub garaz x1 plus wiata, dom z piwnica lub bez, zmywarka lub bez itd. - zawsze to będzie dom - jedni wolą takie, inni owakie rozwiązania. Jest na Forum pełno dyskusji nt.
    I o to chodzi.
    I tyle.

  8. #408

    Domyślnie

    http://www.ckrczarna.pl/

    W tym hotelu jest zamontowany OC i sprzątaczki są z niego bardzo zadowolone. Gniazda są w pokojach

  9. #409
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Wowka
    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    5.890

    Domyślnie

    Cytat Napisał SlawekZ
    http://www.ckrczarna.pl/

    W tym hotelu jest zamontowany OC i sprzątaczki są z niego bardzo zadowolone. Gniazda są w pokojach
    Dziwnym zbiegiem okoliczności będę tam niebawem.
    Nieomieszkam zapytać.
    Zbudowałem..... mieszkam.... czas odpocząć... co też i jak widzicie czynię

  10. #410
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Co prawda to nie jest hotel tylko niewielki pensjonat ale niech wam bedzie jeden się znalazł. Jedna jaskółka nie czyni wiosny. Czekam na dalsze miałem raczej na myśli prawdziwe hotele miedzynarodowych sieci spełniajace np wymogi Accor . No ale niech bedzie Czekam na dalsze.
    Pozdrawiam

  11. #411

    Domyślnie

    inwestor,
    służę przykładem ( tu akurat Disan):

    http://www.comfortsystem.com.pl/referencje/index.html

    malo?

    pozdrawiam

  12. #412
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Inwestor teraz powie, "ze to wlasciwie nie w Polsce, że on chce przykładu duzego hotelu z iloscią pokoi jak w 300m domku, koniecznie z wielkiej sieci hotelowej, ale z polskimi tradycjami sanepidycznymi" :lol:

  13. #413
    Guest

    Domyślnie

    ja się już z wątkiem pożegnałam, ale przyszło mi na myśl jeszcze jedna sprawa - gniazdko szufelkowe w kuchni.
    Otóż u mnie w kuchni przy 2 dzieci ciągle coś na podłodze, ale nie mogłabym tego wciągać do co , bo to najczęściej resztki jedzenia, czyli coś, co nie powinno potem zalegać w zbiorniku opróżnianym raz na kwartał.Na co mi więc w takim razie taka automatyczna szufelka za 150 zł?
    Mokre czy tłuste plamy i tak muszę zmyć, a zwykłym odkurzaczem mogę pozbierać z podłogi wszystko, bo worek wyrzucam po 2 tyg.

  14. #414

    Domyślnie

    Witam, u nas wlasnie hydraulik rozprowadza rury do centralnego odkurzacza, wiec ten system bedziemy mieli. Mam juz dosyc ganiana z moim odkurzacem po mieszkaniu, ktore ma 100m. I ciagle ta rura wydaje sie za krotka, ciagle trzeba przenoscic odkurzac, wlaczac do kontaktu, a worki czesto oprozniac. Tak jak wynika z tej calej dyskusji na tym forum, zawsze znajda sie ci "za" i ci "przeciw". Ale kazdy ma prawo wyboru.

    Inwestor, czytajac twoje posty w temacie "ogrzewanie nadmuchowe", wynika, ze tez nie jestes zwolennikiem systemu nadmuchowego. Czy masz taka awersje do rur w murach? Pozdrawiam

  15. #415
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    ja się już z wątkiem pożegnałam, ale przyszło mi na myśl jeszcze jedna sprawa - gniazdko szufelkowe w kuchni.
    Otóż u mnie w kuchni przy 2 dzieci ciągle coś na podłodze, ale nie mogłabym tego wciągać do co , bo to najczęściej resztki jedzenia, czyli coś, co nie powinno potem zalegać w zbiorniku opróżnianym raz na kwartał.Na co mi więc w takim razie taka automatyczna szufelka za 150 zł?

    primo - czy twoje dzieci juz do końca życia będą rozrzucać jedzenie po kuchni ?

    secundo - a kto CI zabroni opróżniać zbiornik trochę częściej ?


    Mokre czy tłuste plamy i tak muszę zmyć,

    zwykłym odkurzaczem też ich chyba nie zamierzasz czyścić ?

    a zwykłym odkurzaczem mogę pozbierać z podłogi wszystko, bo worek wyrzucam po 2 tyg.

    to samo mozesz zrobić ze zbirnikiem w OC....

  16. #416

    Domyślnie

    Mimo, że trwa jeszcze wykończeniówka centralny jest już podłączony i "chodzi" od 2 tygodni. Jak na razie używany jest z separatorem, który świetnie pochłania gruz, pył, wodę, wióry etc. a potem przyda się do sprzątania np. liści z trawnika. Teraz sprzątanie idzie nieporównywalnie łatwiej, szybciej i wygodniej niż tradycyjną miotłą czy zwykłym odkurzaczem. Poza tym nie kurzy się, nie pyli i ... nie śmierdzi.
    Szufelka też będzie (w kuchni), choć to trochę "demoralizujące" (tak nogą, pod szafkę )

  17. #417
    Guest

    Domyślnie

    Dobrzykowice.
    dzięki, masz rację, poza tym argumentem z dziećmi - to nie tylko one śmiecą, u mnie po prostu kuchnia to miejsce, gdzie najczęściej przebywamy, mam w kuchni duuuży stół dla nas, gości, dzieci gości..ale faktycznie i ten i ten worek mogę tak samo opróżnić.Ja już tak naprawdę pytam dla tych pozostałych niezdecydowanych.
    I jeszcze jedna kwestia - czy mogę podłączyć separator do zwykłego wyjca?

  18. #418

    Domyślnie

    nie widze problemu ...
    /Roland

  19. #419
    Guest

    Domyślnie

    Tzn, że wystarczy mi sam separator za 150 zł?

  20. #420

    Domyślnie

    separator w przyblizeniu ( niech mnie ktos poprawi jak sie myle ) to takie cus co dziala jak zwykly odkurzacz tylko ze zamiast silnika ssacego pobiera ta energie ssania z innego ukladu ....
    wiec wg mnie taki separator mozna poodlaczyc do wszystkiego co .... hmmm .... ssie
    /Roland

Strona 21 z 121

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony