dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Arturmen

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    3

    Domyślnie jakie grzejniki CO??? pilna sprawa....

    Kto jest w stanie mi pomoc jakie kupic grzejnki do domu...
    Hydraulik proponuje aluminiowe ale one są dość drogie, zwlaszcza u nas, cena okolo 30 zł za żeberko ( potrzebuje okolo 100 szt) Na allegro znalazłem cos takiego w cenie 24 zl http://www.allegro.pl/item393270094_...zec_podl_.html
    a co sądzicie o czyms takim
    http://www.allegro.pl/item388329600_..._promocja.html
    wyszłyby troszkę taniej..
    W domu mam piec na paliwa stałe, dom wkrotce bedzie ocieplony... czy jak przyjmę moc oklo 100 W na metr to bedzie oki?
    Artur

  2. #2

    Domyślnie

    jeśli masz piec na paliwo stale, musi być obieg otwarty a wtedy nie dają gwarancji na grzejniki stalowe.
    Możesz nawet nie mówic że masz takie rozwiazanie ale jak się coś stanie to sprawdzą na miejscu.
    Ja daje miedziano aluminiowe.

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał mynia_pynia
    jeśli masz piec na paliwo stale, musi być obieg otwarty a wtedy nie dają gwarancji na grzejniki stalowe ...

    mozesz wymienic konkretnie jaki producent nie daje gwarancji na grzejniki stalowe przy układzie otwartym ?
    czy tylko cos słyszałas .... ze dzwonili ale nie wiesz, dokładnie w którym kosciele ?
    Cytat Napisał Arturmen
    ...W domu mam piec na paliwa stałe, dom wkrotce bedzie ocieplony... czy jak przyjmę moc oklo 100 W na metr to bedzie oki?
    myśle, ze OK
    co do atrakcyjnej ceny to takie same "atrakcje" na forum tez znajdziesz
    Cytat Napisał A&G
    Mam do sprzedania grzejniki aluminiowe Alice 500 w bardzo atrakcyjnej cenie 240 zł zestaw ( 10 elementów)+ koszty przesyłki. Grzejniki otrzymałam w ramach rozliczeń finansowych. Są w 100% oryginalne.
    Dane Techniczne ( 1 żeberka ): Wysokość: 585 mm; Szerokość: 80 mm;Głębokość: 95 mm;Rozstaw podłączeń: 500 mm;Moc cieplna elementu dla T = 60°C: 157,5 W;Temperatura robocza: 95°C;Maksymalne dopuszczalne ciśnienie robocze: 0,6 MPa;Pojemność: 0,456 L
    ;Waga elementu: 1,7 kG; Gwarancja producenta: 10 LAT

    Posiadam 42 zestawy 10 elementowe

    Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 0 509 448 729

  4. #4

    Domyślnie

    Słyszałam, że nie daje dużo firm, a jak daja to na krótki okres np 3 lata.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony