dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie

    No ładniutki. Ciekawe jaki rozstaw. Chyba więcej niż 60 cm

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) KRÓLOWA RÓŻ Avatar monia i marek
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    14.992
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    929

    Domyślnie

    Tak, około 60cm.

  3. #23

    Domyślnie

    monia i marek





    Bardzo ładny żywopłot, podoba mi się. U mnie taki będzie za jakiś 5-7 lat? Przy dobrych wiatrach i jak go: mszyce, nornice itp. co lubi moje drzewka nie zje Tylko posadziłam 0,50 cm od siatki i żałuję, bo wydaje mi się, że jest zbyt blisko. Cóż uczymy się jednak na błędach.

    Pozdrawiam.[/img]
    Gosia

  4. #24

    Domyślnie

    a jaki nawoz zalecacie do brabantow na wiosne?

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.130
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Azotan amonu, lub inny azotowy.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał monia i marek
    ja bym przycinała przód, tył, górę, ale być może się mylę Tak robię z własnym żywopłotem (wprawdzie z cisów) i pięknie się zagęszcza.
    Powiedzcie mi kochani kiedy należy ciąć cis od góry.Ja myślałam że dopiero wtedy gdy osiągnie on pożądaną wysokość.Moje cisy teraz mają 20 cm a chcę żeby urosły do 50 cm. No i czekam do tej 50siątki nie patrząc czy rozkrzewia się na boki. To jak? mam już teraz ciąć coby ładniej się rozkrzewiły?

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaki
    Cytat Napisał monia i marek
    ja bym przycinała przód, tył, górę, ale być może się mylę Tak robię z własnym żywopłotem (wprawdzie z cisów) i pięknie się zagęszcza.
    Powiedzcie mi kochani kiedy należy ciąć cis od góry.Ja myślałam że dopiero wtedy gdy osiągnie on pożądaną wysokość.Moje cisy teraz mają 20 cm a chcę żeby urosły do 50 cm. No i czekam do tej 50siątki nie patrząc czy rozkrzewia się na boki. To jak? mam już teraz ciąć coby ładniej się rozkrzewiły?
    Może tu:
    http://www.krzewy.pl/zywoplotyciecie.htm

  8. #28

    Domyślnie

    Jaro 71
    Czytałam tą stronę wczoraj, dzisiaj jeszcze raz ale uważniej i ze zrozumieniem, no i mnie olśniło, powoli kapuje co do ogólnych zasad cięcia i formowania. Idę w ogród ze sekatorem do: cisów, derenia,tawuł, tamaryszka.

  9. #29

    Domyślnie Pytanie o cyprys Leylanda po latach

    Cytat Napisał Anna Broc Zobacz post
    Mnie też zależało i poradzono mi abym kupiła cyprys Leylanda. Juz wsadzony, kupowałam na pocz. maja wieć dość późno ale ceny były niższe / zdaje się po 9 zł szt ,wysokkość ponad pół metra. Przyjęły się wszystkie ale co jest teraz to nie wiem bo nie byłam tam od ponad miesiąca, zaprzyjaźniony sąsiad miał podlewac więc chyba przeżyły upały. POdobno rośnie b. szybko chociaz przez pierwszy rok musi się przyjąć, więc dopiero za około 2 lata będę mogła to ocenić.
    Witam serdecznie

  10. #30

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony