dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nania
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    179
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Ile może być odpadu POROTHERMU???

    Własnie, jak w temacie, ? Na 42 palety porothermu 12 palet 30 i 30 24-ki na chwilę obecną jest już prawie paleta odpadu a jeszcze nie wszystko wymurowane! Czy jest to dopuszczalne?? Dużo było włąsnie bustaków do połowy urąbanych, z tego co mogli podocinali połówki reszta to gruz, z niektórych nie dało się nic zronić???
    Czy ma jakoś obciążać dostawcę? Dodam tylko że to czeski orginalny porothem Wienerbergera, wizualnie ładny ale tak jak by w środku dużo uszkodzonych a nie było jak sprawdzić bo orginalnie zapakowane!!!

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    U mnie było podobnie, PTH 38 kupowane rok temu, wyraźnie z dwóch różnych producentów / etapów produkcji / okresu ...
    Na około 30 palet PTH miałem blisko 100 sztuk odpadów Przyjeżdżały już potłuczone. Zadzwoniłem do przedstawiciela Wienerbergera ( Polska ) na danym terenie i kazał odkładać wszystko na 1 paletę. Potem przyjechał ocenił i około 80 sztuk zakwalifikował jako wadę. Co prawda miałem przejścia z hurtownią gdzie to kupowałem, ale w końcu kase oddali

    pozdrawiam, majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  3. #3

    Domyślnie

    U mnie z 1600 sztuk 25-tki i 800 11-tki zostalo chyba z dwie taczki gruzu. Ale murarze byli "kreatywni" i wykorzystywali kazdy kawalek odpadu

    Ale juz na 850 sztuk pustaka stropowego mialem ponad palete zniszczonych. Na razie sprawa jest w trakcie reklamacji. Problem z uszkodzonymi pustakami stropowymi jest taki, ze nie da sie ich wykorzystac w zaden sposob. Moim zdaniem paleta odpadow to jest duzo, ale zmobilizuj swoich fachowcow do wykorzystywania polowek. Na pewno im sie uda to wetknac w sciany.

    pozdro

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nania
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    179
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    No to mnie troszkę uspokoiliście! Moi murarze też mówią że nie jest źle, i co mogą to na maksa wykorzystują!!
    Pozdrawiam
    Kinga

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony