dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 6
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 103
  1. #81

    Domyślnie

    Ja bym ucieszył sie z niewielkiego ale bardzo przydatnego gadżetu. Chodzi mi dokładniej o cos takiego Fajny mały organizer do kluczy. Nic nie brzeczy moża wrzucić do kieszeni z telefonem itp nic się nie porysuje. Ja jestem zwolennikiem tylko przydatnych prezentów!
    Ostatnio edytowane przez Greengaz ; 17-01-2018 o 09:21

  2. #82

    Domyślnie

    Też jestem za praktycznymi prezentami, sam swojej żonie kilka razy wspominałem że przydała by mi się nowa strzyżarka, sugestia zadziałała i dostałem na urodziny fajny sprzęcik od , moja stara masszynka padła ostatecznie, prezent mnie ucieszył, a maszynka jest świetna, fajnie się nią manewruje i dosyć długo trzyma bez kabla, że nawet sobie i synowi mogę obciać włosy
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 11-05-2017 o 21:33 Powód: Reklama

  3. #83

    Domyślnie

    Oczywiście, że jak prezent, to tylko coś, z czego będzie można na co dzień korzystać, jak ktoś nie ma pomysłu na prezent dla mnie, to lubię, jak po prostu podpyta czego potrzebuję - prezent jest wtedy zawsze trafiony, a ja mam coś, czego chciałem. Ostatnio takim sposobem właśnie dostałem statyw do mojego aparatu, bo mój się uszkodził w ostatniej podróży. Wybrałem sobie konkretny na [moderowano] i taki właśnie mam
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 11-05-2017 o 21:34 Powód: Link reklamowy

  4. #84
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar MOrtek
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Wrocławki
    Kod pocztowy
    50-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja to bym się ucieszył praktycznie ze wszystkiego. Ważne jest przede wszystkim, żeby to nie był prezent który można kupić na każdą okazję i żeby pokazać odrobinę starań w tym prezencie. Zaproszenie na kolację do restauracji to łatwizna, ale zrobienie takiej w domu już trochę lepiej wygląda. Kupienie koszulki w sklepie, za proste. Zamów w internecie np na stronie SPAM - już masz plusa. Warto ruszyć głową i na pewno jakiś ciekawy pomysł wpadnie.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 27-09-2016 o 20:48

  5. #85
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Qmpleka

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Nadolice Wielkie
    Posty
    21

    Domyślnie

    Niebanalny prezent dla faceta na 30 urodziny - u nas sprawdził się zestaw do samodzielnego warzenia piwa. mega zachwyt.

    Znajomy dostał lot w tunelu aerodynamicznym. [SPAM]

    Jak nam pokazywał filmik to rzeczywiście fajna sprawa.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 03-10-2016 o 15:01

  6. #86

    Domyślnie

    Dla faceta też zawsze sprawdzi się porządna golarka typu remington itd. Prawda taka, że często na tym oszczędzamy, a potem zdziwieni, że po pół roku ostrza się stępiły. O jednorazówkach nawet nie wspominając, bo to tylko męczarnia dla skóry.

  7. #87

    Domyślnie

    O jednorazówkach już dawno zapomniałem. Nawet te nadroższe to nigdy nie będzie to, co dobra golarka. A cenowo wyjdzie korzystniej golarka - bo na dłużej starczy.

  8. #88

    Domyślnie

    Cytat Napisał turalyon Zobacz post
    helikopter zdalnie sterowany - to chyba marzenie każdego faceta z dzieciństwa.
    Coś w tym jest bo mi obecnie marzy się taki profesjonalny, wodoszczelny dron. [link reklamowy zbędny] Wcześniej latałem takim tanim chińskiej produkcji i to naprawdę wciąga. Teraz chętnie przesiadłby się na jakiś bardziej profesjonalny sprzęt. Tylko kto mi go kupi
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-11-2016 o 13:15

  9. #89

    Domyślnie

    To już lepiej jakiś beard designer do zarostu, taki trzygłowicowy na przykąłd, to przynajmniej szybciej i równiej sobie zarost wystylizuje.

  10. #90

    Domyślnie

    Ja bym postawiła na jakiś ciekawy prezent, który zapamięta na długo. Może skok na bungee, albo przelot balonem byłby dobrą opcją?

  11. #91
    Banned
    crle

    Zarejestrowany
    May 2016
    Skąd
    Wielkie Gowino
    Kod pocztowy
    22-065
    Posty
    65

    Domyślnie

    Moim zdaniem warto jest zastanowić się jednak nad podarowaniem mu czegoś bardzo ,,niebanalnego" . Wiele osób daje na prezent jakieś głupoty, ktore tak naprawdę do niczego się nie przydają i nie wiadomo co z nimi zrobić.... Uważam,ze faceci są praktyczniejsi i warto jest wybrać coś co ie będzie oklepane i jednoczęsnie może się przydać. Na przykład jakąś fajną koszulkę.
    Można sobie wybrać gotową w sklepie albo po prostu ją zaprojektować co wcale nie jest problematyczne:

  12. #92

    Domyślnie

    Koszulka to dość banalny prezent. Może lot w tunelu aerodynamicznym?

  13. #93

    Domyślnie

    zależy co lubi. Znajomy dostał np kamerkę sportową action 4K xblitza ponieważ dużo czasu spędza aktywnie i dzięki temu może nakręcać filmiki ze swoich wypraw.

  14. #94

    Domyślnie

    Najlepiej jednak kierować się zainteresowaniami faceta. Ja zdecydowałam się na kupno kamerki sportowej – mój chłopak uwielbia zimowe szaleństwa i marudził, że chciałby mieć pamiątkę z takich wypraw więc zdecydowałam się na właśnie taki prezent. Poszperałam nieco, szukałam głównie na i i ostatecznie zdecydowałam się kupić model w tym drugim. Myślę, że będzie zadowolony.
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 16-10-2017 o 10:04 Powód: Reklama

  15. #95

    Domyślnie

    Ja swojemu bym kupiła jakieś mini modele aut, replik ahhhahaa Uwielbia takie gadżety.
    TULEJTNAŁ

  16. #96

    Domyślnie

    O ile on oczywiście kolekcjonuje mini modele aut. Sam chętnie bym za taki prezent podziękował Pewnie postawiłbym sobie go na połce, ale raczej bym go nie używał. Bo co niby z takim samochodem robić? Będzie sobie po prostu stał i tyle....
    Ze swojej strony proponowałbym podarować coś tradycyjnego.Na przykład jakies czekoladki ( jeśli chcecie wykazać się kreatywnością to możecie skomponować z czekoladek imię obdarowywanej osoby). Przynajmniej coś takiego zje się ze smakiem

  17. #97

    Domyślnie

    skok ze spadochronem !

  18. #98

    Domyślnie

    Jeżeli facet jest zmotoryzowany, to może coś do samochodu, np. alkomat. Mam alkohit x5 i nie raz mi się przydał. Nawet jak myślałem, że nie ruszę alkoholu, to różnie to bywało. Zresztą alkomat może się przydać w domu, jeżeli ktoś często urządza imprezy. Faceci lubią praktyczne prezenty, więc coś takiego jak najbardziej pasuje.
    Pzdr

  19. #99
    Banned
    Tymek1990

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    85-555
    Posty
    7

    Domyślnie

    Holmes12 ja akurat alkomat dostałem na urodziny w tym roku! Przydał się nie raz

    A co uważacie o wykrywaczu metalu na 30 urodziny? Chcę kupić szwagrowi, bo widziałem, że takie wykrywacze już za 400 zł można znaleźć. On lubi podróże i historię i często chodzi po lasach, więc moze mu się przydać.
    Jak myślicie, takie używanie wykrywacza jest w pełni legalne?

  20. #100
    ELITA FORUM (min. 1000)
    cezary.pl

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Puszcza Stromecka
    Posty
    2.100

    Domyślnie

    Cytat Napisał irmee Zobacz post
    Jesli mamy czas to możemy również zorganizować wypad we dwoje do jakiegoś miasta europejskiego
    A tam iść do hotelu i z łóżka nie wychodzić. Zapewniam że zdrowy trzydziestolatek będzie z tego bardzo zadowolony. Bo różne inne bzdety kupić może sobie sam.

    Pozdrawiam
    Cezary
    Mieszkam w parterówce bez kominów, 123 m2
    Dach: płyta warstwowa PIR 160/200, więźba dachowa z betonu i stali.
    Ściany: BK H+H i 200mm grafitu Etixx.
    Podłoga: 140mm płyty PIR, jastrych anhydrytowy.
    Rekuperator o3ozon 400m3/h
    Ogrzewanie 100% podłogowe i CWU zasilane z bufora 1000l
    Gruntowa PC Konceptus 7 kW zasila bufor.
    Poziome dolne źródło 150 mb PE32 w kurzawce.
    Awaryjnie w buforze grzałki elektr. 8 kW + 2 kW.
    Biokominek na etanol.
    PV 7,3 kWp na gruncie.

Strona 5 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony