dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 103
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Nie wiem, ile chcesz wydać, ale ja mam taki pomysł na zabawkę dla każdego faceta w wieku 6-60 (wnioskuję po obserwacjach ludzi, którzy się takimi cusiami bawią, sam też mam parę).

    Replikę karabinu strzelającą plastikowymi kulkami.

    Górnej granicy ceny nie ma. Dolna granica ceny za zestaw startowy, nadający się do czegokolwiek, to kilkaset PLN.

    Na przykład taki:
    http://www.specshop.pl/product_info....oducts_id=3432
    Do tego bateria, ładowarka, okulary ochronne, kulki.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał KrzysztofLis2
    Nie wiem, ile chcesz wydać, ale ja mam taki pomysł na zabawkę dla każdego faceta w wieku 6-60 (wnioskuję po obserwacjach ludzi, którzy się takimi cusiami bawią, sam też mam parę).

    Replikę karabinu strzelającą plastikowymi kulkami.

    Górnej granicy ceny nie ma. Dolna granica ceny za zestaw startowy, nadający się do czegokolwiek, to kilkaset PLN.

    Na przykład taki:
    http://www.specshop.pl/product_info....oducts_id=3432
    Do tego bateria, ładowarka, okulary ochronne, kulki.
    Jesczcze lepszy jest czarnoprochowiec np.colt navy
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldibmw
    Jesczcze lepszy jest czarnoprochowiec np.colt navy
    Tak, choć CP to postrzelasz tylko do celu a z takiej repliki to i do znajomych (po to okulary ochronne).
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  4. #24
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    no panowie to mi tu zapodali pomysł - hm..... ale w sumie....jak się zastanowić...to każdy chłopczyk od małego lata z pistoletami...tylko czy z tego się nie wyrasta czasami? hę? ale pomysł mi się podoba...

    ze strzelaniem do znajomych to tak no.... ale do niektórych sąsiadów....to inna inszość

  5. #25
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga
    ze strzelaniem do znajomych to tak no.... ale do niektórych sąsiadów....to inna inszość
    Ja mam takich znajomych, co sami mają karabiny i umawiamy się na strzelankach. I strzelamy do siebie. Takie coś, jak paintball, tylko:
    * kulki tańsze,
    * trafienia mniej bolą,
    * karabiny wyglądają bardziej realistycznie,
    * tańsze w eksploatacji (napędzane prądem a nie gazem).
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  6. #26
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał KrzysztofLis2
    Cytat Napisał waldibmw
    Jesczcze lepszy jest czarnoprochowiec np.colt navy
    Tak, choć CP to postrzelasz tylko do celu a z takiej repliki to i do znajomych (po to okulary ochronne).
    To ja kupie dwa takie zestawy!!!!!! Jeden z ochraniaczami i okularami ochronnym dla mnie A drugi bez dla teściowej!!!!!!!!!!!! To się i teściu ucieszy!!!!!!
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  7. #27
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Cytat Napisał stukpuk
    To ja kupie dwa takie zestawy!!!!!! Jeden z ochraniaczami i okularami ochronnym dla mnie A drugi bez dla teściowej!!!!!!!!!!!! To się i teściu ucieszy!!!!!!
    W takiej sytuacji nie rozumiem, po co drugi zestaw dla teściowej.
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał KrzysztofLis2
    Cytat Napisał stukpuk
    To ja kupie dwa takie zestawy!!!!!! Jeden z ochraniaczami i okularami ochronnym dla mnie A drugi bez dla teściowej!!!!!!!!!!!! To się i teściu ucieszy!!!!!!
    W takiej sytuacji nie rozumiem, po co drugi zestaw dla teściowej.
    dla pozorów uczciwej walki!!! Przecież i tak dostałaby bez kulek Bo kulke to dostałaby od kochanego zięcia hahaaaa
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar KrzysztofLis2
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    3.295

    Domyślnie

    Cytat Napisał stukpuk
    To ja kupie dwa takie zestawy!!!!!!
    A to można kupić tańszy. :]
    Piszę bloga o sposobach na tanie ogrzewanie. A w ogóle to przymierzam się do budowy domu autonomicznego.

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał KrzysztofLis2
    Cytat Napisał stukpuk
    To ja kupie dwa takie zestawy!!!!!!
    A to można kupić tańszy. :]
    Atrape dla teściowej!
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  11. #31

    Domyślnie

    Pistolet, kapelusz całkiem fajne, natomiast striptiz i kokarda to dodatek na wieczór ( nie każdy to lubi więc uważaj z tymi kokardami bo chłop sie może speszyć ) , sprawy wyżej proponowane jak majty z myszki to chyba prezent dla niej nie dla niego więc odpada.
    Do strzelby jakiś ekstra seksik to naprawdę fajny zestaw, cos czego nie robiliście jeszcze.
    Pozdrawiam

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.724

    Domyślnie

    Cytat Napisał stukpuk
    Cytat Napisał KrzysztofLis2
    Cytat Napisał waldibmw
    Jesczcze lepszy jest czarnoprochowiec np.colt navy
    Tak, choć CP to postrzelasz tylko do celu a z takiej repliki to i do znajomych (po to okulary ochronne).
    To ja kupie dwa takie zestawy!!!!!! Jeden z ochraniaczami i okularami ochronnym dla mnie A drugi bez dla teściowej!!!!!!!!!!!! To się i teściu ucieszy!!!!!!
    ja myślę, ze się jeszcze dorzuci....

    choć może nie powinnam tego pisac o cudzych teściach....

  13. #33

    Domyślnie

    A może kurs w jakiejś szkole bezpiecznej jazdy? Mojemu by się to napewno sposobało - zawsze chętnie ogląda te "kontrolowane" jazdy. Tylko w moim mieście nie ma, ale w większości dużych coś takiego organizują.

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikita
    A może kurs w jakiejś szkole bezpiecznej jazdy? Mojemu by się to napewno sposobało - zawsze chętnie ogląda te "kontrolowane" jazdy. Tylko w moim mieście nie ma, ale w większości dużych coś takiego organizują.
    Jaka szkoda, że ja już 30 miałam - podsunęłabys to mojemu ślubnemu - fajna rzecz

  15. #35
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar stukpuk
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Słupsk
    Posty
    16.523
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    409

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikita
    A może kurs w jakiejś szkole bezpiecznej jazdy? Mojemu by się to napewno sposobało - zawsze chętnie ogląda te "kontrolowane" jazdy. Tylko w moim mieście nie ma, ale w większości dużych coś takiego organizują.
    a czy czasem by tego nie odebrał jako obraze jego możliwości za kółkiem?
    Jakąś nie miłą aluzje?
    Stuknięte komentarze
    dziennik pana stuka

    Żeby drzewa z których będą nasze trumny rosły jak najdłużej!

  16. #36

    Domyślnie

    Co Ty Ja bym sama chętnie spróbowała To musi być niesamowita frajda

  17. #37

  18. #38

    Domyślnie

    Albo na bungee Moja kuzynka zafundowała to swojemu mężowi na 30tkę.Był zachwycony

    UWAGA!! Zawsze czytajcie to , co jest napisane drobnym druczkim - przy takim prezencie nieźle jest się wcześniej upewnić , czy obdarowany nie ma lęku wysokości !
    Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband.

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    e_milka

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Wiem że ten temat był poruszany dawno dawno temu ale nie mogę się oprzeć pochwalić się czymś co znalazłyśmy ostatnio z koleżanką, bo przecież urodziny są co rok, więc może komuś się jeszcze przyda.Chciałyśmy czymś zaskoczyć naszych mężów (mają urodziny w jednym miesiącu i szukałyśmy razem prezentów), zamówiłyśmy specjalnie dla nich (każdego z osobna) przygotowaną gazetę z artykułem na pierwszej stronie. To fajny pomysł na prezent na urodziny , zwlaszcza, że można go wykorzystać na trzy sposoby. do zlozenia życzeń po prostu, oprawiony w rame może wisieć na ścianie np w pracy( ja taką zrobiłam mojemumężowi i teraz jego klienci podziwiają artykuł o tym, że jest najlepszym dentystą w mieście), a po trzecie można zrobić dzięki takiej gazecie urodzinowy dowcip i podrzucić taką gazetę do pracy, że niby kupiona w kiosku. Moja koleżanka swojemumężowi zostawiła taką gazetę na poduszce. Poza tym taka gazeta zawsze może być dodatkiem do jakiejś bardziej praktycznej rzeczy i wtedy nikt nie może zarzucić braku pomysłowości.

  20. #40
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ew-ka
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    stamtąd ..
    Posty
    19.384
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    308

    Domyślnie

    Cytat Napisał e_milka
    To fajny pomysł na prezent na urodziny , .
    bardzo fajny pomysł potrzebuję na inna okazje ale TO jest strzał w 10 !!!!!

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony