dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Gdzie robić udane zakupy (Piaseczno; Konstancin)?

    Czy jest tu jakiś dział lub wątek gdzie są informację nt gdzie robić/nie robić zakupów? Gdzieś gdzie się poleca jakiś producentów, hurtownie, składy budowlane, dostawców, np. stali/drewna/cementu/cegły w danej, konkretnej okolicy którzy oferują dany produkt najlepszej jakości lub w najlepszej cenie???
    Nie chce mi sie wierzyć by takiego działu lub wątku nie było, ale przeszukuje od kilku godzin forum i niewiele znalazłem, a zaznaczam że obecnie mam bardzo wolny internet i mnie powoli qr..wica zalewa


    ... chyba że może mi ktoś PILNIE polecić jakiejś dobre i oczywiście tanie hurtownie, w okolicach Konstancina, Piaseczna lub okolic, do robienia zakupów. Głównie chodzi mi o stal, cement, cegły i drewno ale także i inne drobne sprawunki. Będe naprawde wdzięczny za jakieś namiary bo jutro lub pojutrze już musze robić zakupy.
    Pozdrawiam

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Polecam firmę JANOLS Chyliczki ul Śniadeckich 1 - dobre ceny ogólnie baaardzo dobra współpraca - forumowy Olsen
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony