dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 22
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 426
  1. #201

  2. #202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  3. #203
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    W "Trójce" nie usłyszymy już Mai Borkowskiej, Anny Zaleśnej-Sewery oraz Małgorzaty Spór! Widocznie "serwis trójki" był za mało kurski.


    P.S.
    Sewera jednak została.
    Ostatnio edytowane przez jola_krzysiek ; 08-09-2017 o 08:22
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  4. #204
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Trzecia Strona Księżyca to już historia. Jeszcze kilka takich pociągnięć a pozostanie mi tylko Radio Rock. A przecież Trójki słucham niemal od urodzenia! (mojego i Trójki).
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  5. #205
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    Polityki prawie nie słucham, wiadomości zmanipulowane - inteligentniej jak w TVP - coś przemilczą a coś uwypuklą itp, co daje efekt nierzetelności jak we wszystkich pismediach.
    Innych wartościowych wcześniej audycji też nie bo straciłem zaufanie a nie będę tracił czasu na sprawdzanie kim jest zaproszony gość albo czy fakty się zgadzają...coraz bardziej zawiedziony jestem Strzyczkowskim.
    Muzyka - ambiwalentnie, Kulka i Pietrucha dają radę .... Kordowicz to jednak już dziadek... Wrona się zna ... no jeszcze są starzy...
    Generalnie męczę się czasami.
    WARTO? WARTO!

  6. #206
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Jak się odsieje audycje i treści nasiąknięte ideologią to jednak jest jeszcze czego posłuchać. Dalej lubię posłuchać Katarzyny Kłosińskiej, Wojtka Manna, Henryka Sytnera czy Janusza Deblessema. Jednak coraz częściej jadąc samochodem zdarza mi się przełączać na inną stację bo to co słyszę nie trzyma w jakikolwiek sposób poziomu osiąganego latami. Stworzyli radio dla ludzi samodzielnie myślących więc teraz się nie powinni dziwić, że słuchacze się od nich odwracają. Przykre.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  7. #207
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Bez obaw.. przeczekamy. Wszystko kiedyś wrócic do normy.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  8. #208
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar q-bis
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra
    Kod pocztowy
    72-003
    Posty
    1.951

    Domyślnie

    To co dzisiaj usłyszałem:

    Piotr Bukartyk - „Hej hej hej, hej hej hej, co i raz jest nas tu mniej. Że nie wspomnę o Arturze, który nie wytrzymał dłużej. Jeśli wszystko jest all right, to gdzie jest Robert Kantereit? Rodzaj propagandowej tubki, której wciąż spadają słupki”.
    To już chyba ostatnia wizyta Bukartyka w 3.
    Czy lepiej, żeby tuzy tej rozgłośni odeszły ? Czy też lepiej mieć ciągle jakieś szczątkowe pasma, których da się jeszcze słuchać ? Czy też ktoś z nich musi zostać aby "tkankę zachować".... Wallenrodzi trójki ?
    WARTO? WARTO!

  9. #209

    Domyślnie

    Chyba rozpieprzą tę naszą Trójkę do cna...
    Po zmianie opcji politycznej, będą powroty, ale może na tyle zadomowią się gdzie indziej, że zjawisko 'Radiowa Trójka' w starej postaci przestanie istnieć...

    Smutne to - a jest tak gdy ludzie mieszają się w nie swoje sprawy.

  10. #210
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    O proszę.. nie tak dawno napisałem przeczekamy... przyznaję się - tydzień temu na przycisku nr3 zapisałem inną stację..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.850

    Domyślnie

    Zanim Mann powiedział kilka zdań o swoich byłych już redakcyjnych kolegach, wyemitował krótki materiał Izabeli Woźniak o jesiennej depresji. – Ale nie tylko pogoda może wpływać na złe samopoczucie. Jak wynika z państwa listów, również smutno wam jest, że nasi koledzy Robert Kantereit i Artur Andrus zostali zmuszeni do podjęcia decyzji o odejściu z Trójki. I to też nie poprawia nam tutaj nastroju. W ogóle na Myśliwieckiej coraz smutniej – powiedział Mann...
    Jeszcze słucham Trójki ale na te nowe audycje prowadzone przez nowych "redaktorów" mam totalną alergię i odruch natychmiastowego wyłączenia stacji.
    Coraz więcej jest audycji których nie można słuchać.

  12. #212
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar firewall
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Górny Śląsk
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    4.749

    Domyślnie

    No to jeszcze Zimiński odszedł.

  13. #213

  14. #214
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    dzisiaj w popołudniowym programie dzwonili sami słuchacze szczęśliwi z powodu odejścia redaktorów. Wow.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  15. #215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Pare dni temu, sluchacz, ktory na antenie progranu popoludnowego wyrazil żal z powodu odejscia Kantereita i Andrusa, po tych slowach przeprosil jeszcze "pana, ktory odbiera tefefony", za "drobne oszustwo" - ze powiedzial coś innego, niz mowil, ze powie
    Powoli, zeby wyrazić swe zdanie na antenie, trzeba bedzie uciekać się do sztuczek i forteli...
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  16. #216
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    żal. Bohatersko powiedziałbym że przestanę słuchać Trójki ale ... nie mam alternatywy jeśli chodzi o radio.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  17. #217

    Domyślnie

    Cytat Napisał coulignon Zobacz post
    żal. Bohatersko powiedziałbym że przestanę słuchać Trójki ale ... nie mam alternatywy jeśli chodzi o radio.
    Mam to samo. Próbuję nieraz czegoś poszukać na skali, ale - kurna - nic mi nie pasuje innego niż Trójka...

  18. #218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.267
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Łukawski mnie trzyma trochę przy Strzyczkowski. Mann. Gacek. Szydło & Opszańska.

    Tylko obawiam się że niedługo też ich nie usłyszę .
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  19. #219

    Domyślnie

    Całe szczęście można jeszcze słuchać wybiórczo tych naszych ulubieńców i chwała im, że zachowali swoją tożsamość.
    Ale trzeba przyznać, że ludzi, którzy wstawiają treści, które nie pasują kompletnie do Trójki i takie 'przykazane' z góry, też jest trochę niestety. Aż się za głowę łapię nieraz...

    Próbowałem z Jedynką - po 3 minutach dałem spokój. Poczułem się jakbym miał 20 lat więcej.
    Znowu jak u fryzjera słyszę Zetkę czy coś w tym rodzaju, to czuję się 20 lat młodszy.

  20. #220
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    na południe od Krakowa
    Posty
    3.172
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Przerzuciłam się na Radio Kraków, 3 jeszcze z przyzwyczajenia czasem włączę jak wiem, że usłyszę Łodeja, Łukawskiego, Hanke, Manna czy Gacek...
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

    Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

Strona 11 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony