dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 18 z 18
Pokaż wyniki od 341 do 344 z 344
  1. #341

    Domyślnie

    My też pokój nad garażem mamy dość ciemny bo jest od zachodu. Co do koloru decyzja jeszcze nie podjęta.
    Co do szamba to mamy je z przodu przed domem (prawie na wprost okna z kuchni), bo przecież trzeba je jakoś opróżniać i to chyba było najlepsze rozwiązanie, z resztą cała instalacja wodna jest raczej z przodu domu, bo przecież i kuchnia i łazienki są od drogi, a ja dodatkowo pod łazienką mam pralnie. Co do izolacji i całej technicznej strony szamba to nie mogę niestety sie wypowiedzieć, bo robił to wszystko mój mąż, ale kupiliśmy betonowe kręgi i mój mąż to "składał".
    No i gratuluje kolejnego dziecka.
    Ja mam dwie córeczki, o trzecim myślę, ale nie mogę się tak do końca zdecydować. W jeśli mozna wiedzieć to w jakim wieku masz dzieci. moje mają 7 i 3 lata.
    Jesteśmy w połowie drogi do spełnienia marzeń!

  2. #342

    Domyślnie

    My też planujemty szambo z przodu domu z tych samych względów - cała instalacja będzie z przodu (pralnię też mam pod łazienką). Ale na razie prace u nas ustały. Na budowie cisza i spokój- mam nadzieję, że we wrześniu coś ruszymy z instalacją. Teraz muszę się zadowolić oglądaniem zdjęć z postępów innych budujących. Szukam inspiracji poszczególnych pomieszczeń, chociaż meble kuchenne już sobie oglądam i ogólną wizję kuchni mam.
    Jęśli chodzi o dzieci to synek ma 5 lat a córeczka 1,5 roku, a to w drodzwe to dla nas niespodzianka Dobrze, że w domku jest tyle pokoi to się jakoś z czasem pomieścimy, bo w tej chwili mieszkamy w małym mieszkaniu więc troszkę będzie ciasnio.

  3. #343

    Domyślnie

    Buduje się ktoś jeszcze ?

  4. #344

    Domyślnie

    Buduje się buduje................. i mam nadzieję na Święta Wielkanocne zamieszkać w nowym domku

Strona 18 z 18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony