dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Okna dachowe "w późniejszym terminie"

    Wiem, że w jednym z wątków był już poruszany temat, w jakiej kolejności montuje się okna dachowe, niestety nie jestem w stanie go odszukać.

    Jedni pisali, że przed połacią dachową, drudzy o tym, że po, ale nie wiem czy chodziło też o przypadek blachodachówki.

    Czy po wykonaniu normalnej połaci - blachodachówka, nie będzie potem problemu z dołożeniem okien połaciowych ? Jeśli są jakieś wady tego rozwiązania to proszę o uświadomienie
    pozdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    W przypadku blachodachówki może być problem z późniejszym wycięciem otworu na okno. Więc może od razu przygotować odpowiednią dziurę i jeżeli nie chcesz od razu wstawiać okien - zabezpieczyć, coby woda się nie lała bezpośrednio przez tą dziurę.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    zbigmor

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    5.542

    Domyślnie Re: Okna dachowe "w późniejszym terminie"

    Cytat Napisał Malobert
    Wiem, że w jednym z wątków był już poruszany temat, w jakiej kolejności montuje się okna dachowe, niestety nie jestem w stanie go odszukać.

    Jedni pisali, że przed połacią dachową, drudzy o tym, że po, ale nie wiem czy chodziło też o przypadek blachodachówki.

    Czy po wykonaniu normalnej połaci - blachodachówka, nie będzie potem problemu z dołożeniem okien połaciowych ? Jeśli są jakieś wady tego rozwiązania to proszę o uświadomienie
    Wszystko jest do zrobienia tylko, że później będzie trudniej. Ja robiłem później i wszystko jest OK, ale robiłem to osobiście (dach z blachodachówki).

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam blache i mialem jakis czas po wstawiane. Ogolnie jest to problematyczne w porownaniu do dachowek ale da sie zrobic. Najlepiej sciagnac ta jedna plachte blachy. Jest troche roboty.
    Mozesz wczesniej przygotowac takie otwory i pokryc je odpowiednimi kawalkami blachy na jakis czas. Tak doczeka dach do wstawienia okien.

    Najlepiej odrazu wstawiac.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony