dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Zasłony/firany na długą ścianę w salonie z aneksem

    Witajcie,

    Niedawno wprowadziłem się do nowego mieszkania i nie lada zagwozdką okazało się wykończenie salonu z aneksem kuchennym.
    Chodzi o to, jak rozwiązać problem zasłon czy też firan (choć chyba wolałbym zasłony, którymi da się całkowicie zasłonić okna - ochrona przed słońcem, sąsiadami) na długiej ścianie z oknami ( załączone zdjęcie).
    Jak widać, problemem jest blat kuchenny, kaloryfer, jedno długie okno, ilość okien.
    Na prawdę nie mam pomysłu jak to rozwiązać, żeby było spójne na całości, nie wyglądało śmiesznie, było sensownie podzielone.
    Przejrzałem mnóstwo zdjęć, forów, ale nie znalazłem podobnego przypadku (głownie ten blat psuje wszystko).

    We wnęce pod sufitem jest ca całej długości ściany jest pojedyncza szyna do zasłon.

    Bardzo proszę o jakieś sugestie, pomysły, wizualizacje. Jeśli potrzeba więcej informacji, zdjęć, to proszę dać znać

    Pozdrawiam
    Łukasz
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon.jpg
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	84,2 KB
ID:	351923  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    może rolety rzymskie w aneksie i jedna zasłona odsuwana do kąta na drzwiach tarasowych?

  3. #3

    Domyślnie

    Z tego co się dowiedziałem, rolety rzymskie były rozważane na samym początku, ale był problem z montażem i nie dało się tego zrobić ze względu na zbyt mała ilość miejsca

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    nie wiem co było rozważane, ale rolety wyglądają tak:


    Więc nie bardzo rozumiem na co zabrakło miejsca?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał sajekk Zobacz post
    Witajcie,

    Niedawno wprowadziłem się do nowego mieszkania i nie lada zagwozdką okazało się wykończenie salonu z aneksem kuchennym.
    Chodzi o to, jak rozwiązać problem zasłon czy też firan (choć chyba wolałbym zasłony, którymi da się całkowicie zasłonić okna - ochrona przed słońcem, sąsiadami) na długiej ścianie z oknami ( załączone zdjęcie).
    Jak widać, problemem jest blat kuchenny, kaloryfer, jedno długie okno, ilość okien.
    Na prawdę nie mam pomysłu jak to rozwiązać, żeby było spójne na całości, nie wyglądało śmiesznie, było sensownie podzielone.
    Przejrzałem mnóstwo zdjęć, forów, ale nie znalazłem podobnego przypadku (głownie ten blat psuje wszystko).

    We wnęce pod sufitem jest ca całej długości ściany jest pojedyncza szyna do zasłon.

    Bardzo proszę o jakieś sugestie, pomysły, wizualizacje. Jeśli potrzeba więcej informacji, zdjęć, to proszę dać znać

    Pozdrawiam
    Łukasz
    Widzę, że w oknach masz plisy- więc one odsłonią Cię od sąsiadów itp. Zasłony byłyby zbytecznym wydatkiem. W tym wnętrzu bardzo fajnie by wyglądała prosta firana opierająca się na na podłodze, uszyta z woalu lub naturalnej tkaniny typu batyst- jak na zdjęciach. Ja Tobie poleciłabym same firany.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img_0229.jpg
Wyświetleń:	90
Rozmiar:	68,3 KB
ID:	353619   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	img_0193.jpg
Wyświetleń:	76
Rozmiar:	73,4 KB
ID:	353620  
    wystrój okna tak jak lubisz

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony