dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21

    Domyślnie Re: Jakie szkło w kabinie prysznicowej?

    Cytat Napisał agata39
    gaweł może jakieś linki z takimi drzwiami.Poszukuję drzwi montowanych zawiasami bespośrednio do ściany.
    Firma, której link podałam na początku, ma właśnie takie drzwi i kabiny.

    http://www.kermi.pl/Polnisch/Duschen...ag/index.phtml
    Pozdrawiamy M&M&M&M

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    To ja mam coś bardziej przyjaznego portwelowi i też fajnego http://www.aquaform.com.pl/



    Taką akurat zamontowaliśmy bo poprzednia z ramkami pomimo ze 5 lat temu kosztowała ok 2300 zł i wyglądała fajnie i solidnie i była z promocji nadawała sie do wyrzucenia , obecna kosztowała z brodzikiem niecałą połowe tej kwoty

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    moje rozwiazanie to szyba od szklarza (60 cm X 190 cm okolo 700 pln) + galka 60 zl + zawiasy 400 zl,

    szybe zrobi ci kazdy szklarz - musibyc hartowana ze wzgledow wytrzymalosci oraz bezpieczenstwa,

    zawiasy i galki ze sklepu internetowego:
    http://www.pmpolska.pl/start.php?ID=o1

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    DorciaIQ

    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    Warszawka
    Posty
    5.596
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał vendea
    moje rozwiazanie to szyba od szklarza (60 cm X 190 cm okolo 700 pln) + galka 60 zl + zawiasy 400 zl,

    szybe zrobi ci kazdy szklarz - musibyc hartowana ze wzgledow wytrzymalosci oraz bezpieczenstwa,

    zawiasy i galki ze sklepu internetowego:
    http://www.pmpolska.pl/start.php?ID=o1
    A jak to się uszczelnia? Uszczelka po całej długości chyba musi psuć wrażenie? Czy da się to jakoś fajnie zrobić? Możesz wrzucić jakieś fotki swojego rozwiązania?
    Da się zamówić szybę od szklarza z powłoką anticalc tak w ogóle? Bo nawet zapierdzielanie ze ściągaczką w warszawskiej kamiennej wodzie nie pomoże a zawsze po anticalc szybciej spływa i mniej się osadza...

  6. #26
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    agata39

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    530

    Domyślnie

    Mi też chodzi o szybe z powłoką i tylko do tego zawiasy,bez ramy aby jak najłatwiej można było wyczyścić

  7. #27
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    na wode na saskiej kepie w warszawie zaden anticalc nie pomaga - mialam poprzednio. teraz mam zwykla szybe bez tej powloki i jest podobnie. radze zrobic nieprzejrzyste szklo po calosci i pozbyc sie tego problemu!

    uszczelek wokolo nie mam - szczeliny sa minimalne - po 2 mm. jedyna uszczelka to przezroczysta progowa - nie widac jej.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał vendea
    na warszawska wode powłoki anticalc nie dzialaja...

    ja mam teraz czesciowo piaskowane drzwi - z wzorem - i musze powiedziec ze na czesciach piaskowanych nie widac zaciekow. dlatego kolejne drzwi zrobie cale piaskowane...


    śliczne masz te drzwi

  9. #29
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar iga9
    Zarejestrowany
    Aug 2005
    Posty
    2.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Ja mam całe drzwi matowe piaskowane - oczywiście piaskowanie od zewnątrz. Zamawiałam w firmie od szkła i luster - mieli też w sprzedaży zawiasy i gałkę (niby ze stali nierdzewnej ale po roku użytkowania wiem, że to tylko pokrycie - bo z dolnego zawiasu schodzi od wewnątrz...). Za całość zapłaciłam 1200 zł ponad rok temu.
    Z samej szyby jestem zadowolona - spokojnie wystarczy czyścic raz na 7-14 dni i wygląda ok. Nie mamy żadnych uszczelek, co było zamierzone, tylko "schodek" z płytek. Ważne aby zamontować drzy jak najbliżej wewnetrznej krawędzi ścianek prysznica, aby woda ściekająca po drzwiach wpadała do wewnatrz brodzzika a nie na podłogę po zewnętrznej krawędzi Mam nadziję, że rozumiecie o co mi chodz
    No i moja rada - trzeba samemu mierzyć drzwi i wnękę, bo ja uwierzyłam Wykończeniowcowi i zamówiłam drzwi za małe o 20 cm.... Więc się nie chwalę zjęciami, bo musiałam ściankę później sztukować...

  10. #30

    Domyślnie Szkło hartowane do kabiny prysznicowej

    Czy ktoś z Was ma może namiary na jakąś firmę która wyrabia/sprzedaje klientom indywidualnym szyby ze szkła hartowanego? Potrzebujemy szyby do kabiny prysznicowej - nasza niestety rozpadła się w drobny mak
    Próbuję znaleźć kogoś kto nam zrobi taką szybę, ale wiele firm obsługuje tylko dużych klientów albo krzyczą okropne ceny... Rece opadaja.

    Prosze o pomoc
    pozdrawiam serdecznie i ciepło
    tworzę i urządzam, zmieniam i podmieniam - czyli kuch kuch hota hai

    *********************************
    ...co mi w duszy gra...
    http://ishqownia.blogspot.com/

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kevinlomax

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    182

    Domyślnie

    Makro Glass z Warszawy. http://www.makroglass.pl/ Pozdrawiam i polecam.

  12. #32
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    PrzemekMusik

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Tychy
    Kod pocztowy
    43-100
    Posty
    6

    Domyślnie

    90% sprzedaży to szkło przeźroczyste. Warto wybrać z powłoką ułatwiającą utrzymanie w czystości. Przeźroczyste daje przestrzeń łazience i prezentuje się najlepiej.

  13. #33
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Jankes 70

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    65

    Domyślnie szkło przeźroczyste-porazka

    witam nie polecam nikomu takiego szkła, nie wiem jak sobie poradzić by utrzymać kabine prysznicowa -szkło w czystości, codziennie woda po ostatnim myciu jest sciągana sciągaczką a i tak widac każda kropelkę- jeszcze jak pada swiatło to masakra-jestem niewolnikiem prysznica i ciągłego jego mycia bez jednoczesnych efektów. mam kabine radaway-niby szkło zabezpieczone przed wnikaniem osadów, ale to nieprawda po jednym umyciu wyglada jakby nie była czyszczona tydzień

    mój najwiekszy błąd







    Gładkie, matowe, mleczne, wzorzyste, dymione, we wzorki?
    Które są lub nie pracochłonne w utrzymaniu?
    Jak rodzaj szkła w kabinie wpływa na wystrój łazienki?[/QUOTE]

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony