dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Jaka stawka za godzinę pracy wykończenia

    Cześć,
    Ile bierzecie za godzinę pracy jak trafiają wam się dodatkowe zlecenia? Pracuję w firmie budowlanej ale czasami znajomi/znajomi znajomych chcą żebym im coś wykonał. Części dobrym znajomym robię za darmo, lecz nie mogę pozwolić żebym dla każdego był tak miłosierny, ponieważ to ja nadużywam swój wolny czas, narzędzi i życie prywatne dla innych; sami wiecie dobrze jak jest...

    Np aktualnie szpachluję klatkę schodową + malowanie+ około 7m2 paneli + listwy i inne pierdołki. Jak to rozliczyć? Myślałem 20zł/h co sądzicie? Jak Wy radzicie sobie w takich sytuacjach? Po pracy wpadam tam na 2-3 godziny żeby coś pomóc + soboty.

    Chodzi tutaj, że jest to mama dobrego kumpla a zarazem sąsiada "zza płotu" i nie chcę krzyknąć cenę żeby potem wyszły problemy sąsiedzkie i spina ale za razem nie po to plątałem się po budowach tyle lat, żeby teraz robić za pół darmo...


    p.s przepraszam za składnie zdań, jestem świadomy,ze kiepsko to ująłem ale zmęczenie robie swoje
    Pozdrawiam ;>
    Ostatnio edytowane przez Mateo_:) ; 29-02-2016 o 23:23

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    Busters

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków/Wołowice
    Posty
    852

    Domyślnie

    Mysle, ze to bardzo uczciwa propozycja. Za "fachowca" trzebaby zaplacic pewnie minimum 2x wiecej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony