dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie A gdzie magazynować drewno do kominka?

    Mam small problem
    Gdzie można trzymać drzewka do kominka? Garaż odpada, brak zadaszonego tarasu, elewacja (w przyszłości, bo jeszcze jej nie ma ) biała więc szkoda przytulić do niej brudne szczapy, a przecież muszą być pod jakimś zadaszeniem bo nie ma to jak palić mokrym...
    No i w sumie blisko drzwi wejściowych (albo tych z tarasu) żeby nie latać jak czubek w nocy po polano.
    Jak rozwiązaliście ten problem?
    Follow the white rabbit

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    może wygospodarować miejsce pod tarasem np zrobić wcięcie wzdłuż krawędzi na ok 30-40 cm...tak, zeby Ci się polanka zmieściły, ale, żebyś nie musiał się wczołgiwac po drewno pod taras...będzie zadaszone, niewidoczne..myślę nad zrobieniem czegoś takiego u siebie jak będe taras przebudowywał..a jak nie to to zwykła drewutnia..można obsedzić czymś zielonym i postawić z jednej strony tarasu...przynajmniej będzie dodatkowo oddzielenie od sąsiada

  3. #3

  4. #4

  5. #5

    Domyślnie

    ja zaadaptowalem maly korytarzyk przy kotlowni,
    co dwa trzy tygodnie donosze tam drewno z ogrodka
    lezy sobie na ogrzewaniu podlogowym, wiec dosycha w spokoju ....

    ale docelowo bedzie tam szafa wnekowa, wiec juz mysle o drewutni,

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar pablitoo
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    z południa ...
    Posty
    5.603

    Domyślnie

    U nas jeszcze drewutni nie ma - będzie może w przyszłym roku - więc teraz drewno leży na pryzmach bezpośrednio pod chmurką w narożu działki - pryzmy przykryte od góry folią budowlaną - drewno znakomicie schnie i jest non stop przewietrzane .
    Nawet jak je deszcz zmoczy to zaraz prędko wiatr przesuszy - właśnie zacząłem sezon paląc w kominku takim drewnem - cały rok suszone i przewiewane pod chmurką - wysuszone znakomicie - pali się doskonale .
    --
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony