dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie podzial dzialki - koszt

    szukam informacji jaki moze byc przyblizony koszt podzialu dzialki w okolicy Warszawy, dziekuje za pomoc
    Deep down Louisiana close to New Orleans
    Way back up in the woods among the evergreens
    There stood a log cabin made of earth and wood
    Where lived a country boy named Johnny B. Goode

  2. #2

    Domyślnie

    Zalezy na ile dzialek chcesz podzielic swoja dzialke. Musisz sie liczyc z kosztem pomiedzy 500-1000zl za kazda dzialke, ktora powstala poprzez ten podzial (rowniez droga dojazdowa). Ja tyle placilem dwa lata temu.

  3. #3

    Domyślnie

    Aha, no i potem byc moze bedzie wchodzila w gre kwestia wychodzenia ze wspolwlasnosci, jesli wlascicielem kazdej dzialki ma byc kto inny - wtedy dochodza jeszcze koszty notariusza, podatkow, zalozenia oddzielnych ksiag dla tych dzialek...

  4. #4

    Domyślnie

    W moim przypadku :
    działa 14 arów . po postawieniu fundamentów bliźniaka podział działki kosztowac mnie bedzie 1100 zł brutto informacja z 27 wrzesnia 2008 roku

    dzialka na dolnym slasku okolice polkowic

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał damian2510
    W moim przypadku :
    działa 14 arów . po postawieniu fundamentów bliźniaka podział działki kosztowac mnie bedzie 1100 zł brutto informacja z 27 wrzesnia 2008 roku
    damian, zawsze sie zastanawialem, w ktorym momencie mozna podzielic dzialke przy stawianiu blizniaka. Myslialem, ze dopiero po przekazaniu domu do uzytkowania. A tymczasem z tego, co piszesz, wynika ze wolno tez wczesniej, nawet na samym poczatku... Jak to jest?

  6. #6

    Domyślnie

    damian2510 napisał:
    W moim przypadku :
    działa 14 arów . po postawieniu fundamentów bliźniaka podział działki kosztowac mnie bedzie 1100 zł brutto informacja z 27 wrzesnia 2008 roku


    damian, zawsze sie zastanawialem, w ktorym momencie mozna podzielic dzialke przy stawianiu blizniaka. Myslialem, ze dopiero po przekazaniu domu do uzytkowania. A tymczasem z tego, co piszesz, wynika ze wolno tez wczesniej, nawet na samym poczatku... Jak to jest?


    Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie.
    Informacje które podalem pochodzą od geodety który wytyczał działke i palikowal dom.
    Jest to sprawdzony geodeta i bardzo ceniony w mojej okolicy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony