dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21

Temat: Szare płytki podłogowe

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar frykow
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

Domyślnie Szare płytki podłogowe

Hmmm, ludzie, mam problem

Kto produkuje ciemno-szare, matowe płytki terakoty? I najlepiej nie jednolicie szare, tylko w lekkie "ciapki". Przejrzałem ofertę cersanitu, paradyża, opoczna, nowej-gali, tubądzina i tam nic takie nie ma

Potrzebuję właśnie takie płytki do kuchni. Ktoś coś widział?

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Karman

Domyślnie

Wlasnie kupilismy, szare, w mazaje, matowe.
    Marca Corona, Alchimie Grigio

3. Jak ocieplić poddasze, aby zaoszczędzić na ogrzewaniu? Wanna wolnostojąca czy zabudowana? Zobacz galerię aranżacji łazienek Nie możesz się wyspać? Mamy na to sposób! Domowa uprawa storczyków. Jak kupować storczyki?

Domyślnie

Witam. BALDOCER TOKIO - ciemnoszare, z delikatnymi paseczkami. Mam u siebie ale jeszcze w kartonach.

Domyślnie

ja mam u siebie gres z paradyza - ciemnoszary, z lekkimi przebarwieniami, tak ze kolor nie jest zupelnie jednolity. polozylem go na sciany i czesciowo na podloge w lazience, reszta podlogi bedzie wylozona teakiem (do zaolejowania).
    Zaj

Domyślnie

Paradyz ma gres Mistral - w kolekcji sa 3 odcienie brazow i 3 szarosci: Grys, Grafit, Nero. Wszytskie wystepuja w wersji poler i satyna. Ja mam Grafit poler w przedpokoju, naprawde fajny szary, w delikatne maziaje wystarczajace zeby nie bylo brudu widac

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    463

Domyślnie

Cytat Napisał zaj
    ja mam u siebie gres z paradyza - ciemnoszary, z lekkimi przebarwieniami, tak ze kolor nie jest zupelnie jednolity. polozylem go na sciany i czesciowo na podloge w lazience, reszta podlogi bedzie wylozona teakiem (do zaolejowania).
    pokaż koniecznie ostateczny efekt, bo marzy mi się łazienka szary + teak

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar frykow
    131

Domyślnie

Cytat Napisał karolinnab
    Paradyz ma gres Mistral - w kolekcji sa 3 odcienie brazow i 3 szarosci: Grys, Grafit, Nero.
    No bomba! Że też nie znalazłem, ale wiem dlaczego - w galerii są tylko mistral brązowe

Trochę jeszcze za ciepła ta szarość, poprzednie propozycje również jakoś w takich ciepłych odcieniach (wpadające w brąz). Ale to może wina monitora?

Czy mogłabyś potwierdzić, że to "ciepła" szarość, czy też wcale w rzeczywistości taka nie jest?

Domyślnie

Cytat Napisał frykow

Czy mogłabyś potwierdzić, że to "ciepła" szarość, czy też wcale w rzeczywistości taka nie jest?
    Cieply jest na pewno ten pierwszy Grys, moj Grafit jest raczej neutralny, ani cieply ani zimny. Nie wpada ani w braz ani w niebieski. Najlepiej samemu sprawdzic w salonie. Ceramika Paradyz ma wystawke tylko brazowych Mistrali, te szare sa do obejrzenia w specjalnym probniku - ksiazce, pewnie w salonie bedzie do wgladu.

Domyślnie

Mam u siebie w kuchni te Orientale z Nowej Gali. Są matowe i bardzo fajnie wygladają, właściwie to są idealne, takie jak chciałam mieć.

Domyślnie

Cytat Napisał agakz
    Cytat Napisał zaj
    pokaż koniecznie ostateczny efekt, bo marzy mi się łazienka szary + teak

no wlasnie ja mam u siebie paradyz mistral - ten najciemniejszy z prezentowanych odcieni. za 3 tygodnie teak na podlodze bedzie wycyklinowany i zaolejowany i wtedy nabierze tego fajnego cieplego odcieniu.

Oprocz podlogi planuje jeszcze kilka elementow z teaku - blat, panel na obudowie wanny, szafka - prawdopodobnie wylozone teakowym fornirem lub tym samym materialem co na podlodze - parkietem przemyslowym. Mi też bardzo podoba sie polączenie szarości z teakiem - i ten gres paradyża świetnie się do tego nadaje. Trzeba tylko pamiętać, że sam gres jest dosyć "zimny", stąd teak w pomieszczeniu powinien być w ilosci wystarczającej aby tę szarośc ocieplić.

Jestem teraz na etapie poszukiwania odpowiedniego stolarza w Warszawie - może ktoś ma kontakt do osoby zajmującej się takimi rzeczami?
    Zaj

Domyślnie

ja mam Edilcuoghi Nebula

nie sa jednolite w kolorze i powierzchni

troszke niebieskawo wyszly na zdjeciach

natomiast Baldocer Tokio Grafitto to taki bez z dodatkiem szarych paseczków tez piekne

Domyślnie

szare- Tubądzin minimal, - mam je w łazience
    http://test.tubadzin.pl/kolekcja.php?id=134
    pozdrawiam
    E.
    Proton II- już mieszkamy

http://picasaweb.google.pl/fotoalbum310/NaszaBudowa

Domyślnie

mi się ciągle podobają płytki valverde seria loft '

Dla chcącego nic trudnego!

DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    41

Domyślnie

U mnie Polcolorit Futuro grafit
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

Domyślnie

mysle ze ciemny grafit bedzie niepraktyczny, za bardzo bedzie widac okruszki, zwlaszcza w kuchni.

moze jasny w ciapki? taki monolityczny gres techniczny, zalaczam zdjecie - uzytkowalam pare lat w kuchni i holu, nigdy nie bylo widac brudu

REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    81

Domyślnie

acca5 - no piekne płytki - o czymś takim marzyłam, choć ślubny twierdzi, że owszem super , ale do kostnicy -takie sterylne.
    Ale jak ja się uprę...to....no chyba,że jeszcze coś bardziej powalajacego znajdę.

Domyślnie

Podbiajm. Szukam szarych płytek w dobrej cenie.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel

Domyślnie

Dość słynne na tym forum to nowa gala- signum i orientale, obie szare.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia