dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar frykow
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie Szare płytki podłogowe

    Hmmm, ludzie, mam problem

    Kto produkuje ciemno-szare, matowe płytki terakoty? I najlepiej nie jednolicie szare, tylko w lekkie "ciapki". Przejrzałem ofertę cersanitu, paradyża, opoczna, nowej-gali, tubądzina i tam nic takie nie ma

    Potrzebuję właśnie takie płytki do kuchni. Ktoś coś widział?

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Karman

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    4

    Domyślnie

    Wlasnie kupilismy, szare, w mazaje, matowe.
    Marca Corona, Alchimie Grigio

  3. #3

    Domyślnie

    Witam. BALDOCER TOKIO - ciemnoszare, z delikatnymi paseczkami. Mam u siebie ale jeszcze w kartonach.

  4. #4

    Domyślnie

    ja mam u siebie gres z paradyza - ciemnoszary, z lekkimi przebarwieniami, tak ze kolor nie jest zupelnie jednolity. polozylem go na sciany i czesciowo na podloge w lazience, reszta podlogi bedzie wylozona teakiem (do zaolejowania).
    Zaj

  5. #5

    Domyślnie

    Paradyz ma gres Mistral - w kolekcji sa 3 odcienie brazow i 3 szarosci: Grys, Grafit, Nero. Wszytskie wystepuja w wersji poler i satyna. Ja mam Grafit poler w przedpokoju, naprawde fajny szary, w delikatne maziaje wystarczajace zeby nie bylo brudu widac




  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    Cytat Napisał zaj
    ja mam u siebie gres z paradyza - ciemnoszary, z lekkimi przebarwieniami, tak ze kolor nie jest zupelnie jednolity. polozylem go na sciany i czesciowo na podloge w lazience, reszta podlogi bedzie wylozona teakiem (do zaolejowania).
    pokaż koniecznie ostateczny efekt, bo marzy mi się łazienka szary + teak

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar frykow
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolinnab
    Paradyz ma gres Mistral - w kolekcji sa 3 odcienie brazow i 3 szarosci: Grys, Grafit, Nero.
    No bomba! Że też nie znalazłem, ale wiem dlaczego - w galerii są tylko mistral brązowe

    Trochę jeszcze za ciepła ta szarość, poprzednie propozycje również jakoś w takich ciepłych odcieniach (wpadające w brąz). Ale to może wina monitora?

    Czy mogłabyś potwierdzić, że to "ciepła" szarość, czy też wcale w rzeczywistości taka nie jest?

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał frykow

    Czy mogłabyś potwierdzić, że to "ciepła" szarość, czy też wcale w rzeczywistości taka nie jest?
    Cieply jest na pewno ten pierwszy Grys, moj Grafit jest raczej neutralny, ani cieply ani zimny. Nie wpada ani w braz ani w niebieski. Najlepiej samemu sprawdzic w salonie. Ceramika Paradyz ma wystawke tylko brazowych Mistrali, te szare sa do obejrzenia w specjalnym probniku - ksiazce, pewnie w salonie bedzie do wgladu.

  10. #10

    Domyślnie

    Mam u siebie w kuchni te Orientale z Nowej Gali. Są matowe i bardzo fajnie wygladają, właściwie to są idealne, takie jak chciałam mieć.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał agakz
    Cytat Napisał zaj
    ja mam u siebie gres z paradyza - ciemnoszary, z lekkimi przebarwieniami, tak ze kolor nie jest zupelnie jednolity. polozylem go na sciany i czesciowo na podloge w lazience, reszta podlogi bedzie wylozona teakiem (do zaolejowania).
    pokaż koniecznie ostateczny efekt, bo marzy mi się łazienka szary + teak

    no wlasnie ja mam u siebie paradyz mistral - ten najciemniejszy z prezentowanych odcieni. za 3 tygodnie teak na podlodze bedzie wycyklinowany i zaolejowany i wtedy nabierze tego fajnego cieplego odcieniu.

    Oprocz podlogi planuje jeszcze kilka elementow z teaku - blat, panel na obudowie wanny, szafka - prawdopodobnie wylozone teakowym fornirem lub tym samym materialem co na podlodze - parkietem przemyslowym. Mi też bardzo podoba sie polączenie szarości z teakiem - i ten gres paradyża świetnie się do tego nadaje. Trzeba tylko pamiętać, że sam gres jest dosyć "zimny", stąd teak w pomieszczeniu powinien być w ilosci wystarczającej aby tę szarośc ocieplić.


    Jestem teraz na etapie poszukiwania odpowiedniego stolarza w Warszawie - może ktoś ma kontakt do osoby zajmującej się takimi rzeczami?
    Zaj

  12. #12

  13. #13

    Domyślnie

    ja mam Edilcuoghi Nebula

    nie sa jednolite w kolorze i powierzchni


    troszke niebieskawo wyszly na zdjeciach

    natomiast Baldocer Tokio Grafitto to taki bez z dodatkiem szarych paseczków tez piekne

  14. #14

    Domyślnie

    szare- Tubądzin minimal, - mam je w łazience
    http://test.tubadzin.pl/kolekcja.php?id=134
    pozdrawiam
    E.
    Proton II- już mieszkamy


    http://picasaweb.google.pl/fotoalbum310/NaszaBudowa
    _________________________________
    ostrzegamy przed tartakiem na Ujejskiego
    w Bydgoszczy!!!!!!!!!!!

  15. #15

    Domyślnie

    mi się ciągle podobają płytki valverde seria loft '

    Dla chcącego nic trudnego!

  16. #16
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    U mnie Polcolorit Futuro grafit
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

  17. #17
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    mysle ze ciemny grafit bedzie niepraktyczny, za bardzo bedzie widac okruszki, zwlaszcza w kuchni.

    moze jasny w ciapki? taki monolityczny gres techniczny, zalaczam zdjecie - uzytkowalam pare lat w kuchni i holu, nigdy nie bylo widac brudu


  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    acca5 - no piekne płytki - o czymś takim marzyłam, choć ślubny twierdzi, że owszem super , ale do kostnicy -takie sterylne.
    Ale jak ja się uprę...to....no chyba,że jeszcze coś bardziej powalajacego znajdę.

  19. #19

    Domyślnie

    Podbiajm. Szukam szarych płytek w dobrej cenie.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Dość słynne na tym forum to nowa gala- signum i orientale, obie szare.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony