dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Jaką wersję Andromedy budujesz?

Głosujących
47. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Odbicie lustrzane z pojedynczym gara

    5 10,64%
  • 17 36,17%
  • 13 27,66%
  • 12 25,53%
Strona 3 z 94
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1865
  1. #41

    Domyślnie

    mi tez sie bardzo ona podoba ale mam dzialke 20m na 30 i neistety nie ma szans

  2. #42

    Domyślnie

    Jolcia no ciesze się bardzo, że trafiłaś w końcu na to forum..... i gratuluję stanu zerowego , a czy mogłabyś podesłac jakieś zdjęcia......my tak spragnieni zdjęć zadowolimy sie chyba nawet stanem zero

    Pozdrawiam Andromedowiczów

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolcia27
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    witam!!!!
    Ewci@... mam kilka zdjęć ... nic tam jeszcze szczególnie nie widać jak to w stanie ZERO mam nadzieję,że będą dosyć widoczne...

    http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.h...=0&kat=2&nxt=0
    Pozdrawiam serdecznie i budujcie budujcie!!!!!!![/url]

  4. #44

    Domyślnie

    ja jeszcze raz zapytam o koszty.

    jolcia, czy masz już jakieś wyceny? Ile robocizna za stan surowy, ile w kosztorysie za całość? Ile za stan zero? ....
    Podziel sie informacjami, plissssss

  5. #45

    Domyślnie

    Podam jeszcze link do naszego domku, bo chyba do tej pory się nie pojawił:
    http://www.dobredomy.pl/?id_project=20&infopage=1

  6. #46
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolcia27
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Jane owszem porządne fundamenty na naszym terenie (Trójmiasto) wyniosły nas prawie 20.000,-materiały +robocizna (w tym koparki i ładowarki )ale to jest bardzo solidny FUNDAMENT - zaznaczam cały stan ZERO.Robocizna męża się nie liczy w tym , z czego niestety nie za bardzo jest zadowolony ---ale cóż...bąbelki na rączkach i bolące plecki...taki to urok właścicieli jak chcą dopilnować solidności roboty wykonanej.Na budujących nam ludzi naprawdę nie możemy narzekać i bardzo to robili solidnie ..nie była to jakaś firma wynajęta ... i chwała nam za to...mieliśmy okazję przyjrzeć się budowniczym firmowym, chociaż proponowany koszt tego by wynosił prawie porównywalnie ...ale jaka solidność - nieporównywalna .....nie urażając nikomu ....WG kosztorysu a jest on sporządzony na bazie chyba jakiś średnich krajowych kosztów to mamy jednak spore oszczędności na tym etapie budowy....Pozdrawiam

  7. #47
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolcia27
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Jane ale tu widzę ,że chyba inny dom Cię interesował Pozdrawiam

  8. #48

    Domyślnie

    Jak to inny? Podałam link do Andromedy z Domusa, o której rozmawiamy. Czy istnieje jeszcze inna Andromeda?

  9. #49
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolcia27
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Jane sorry ale wyczytałam na Twoich postach zainteresowanie innymi domami być może nie doczytałam ich do samego końca.....życzę jednak byś dalej pozostała na etapie właśnie T E J "Andromedy"!!!!!!!!!jedynej w swoim rodzaju

  10. #50

    Domyślnie

    No tak

    Załamani tym, że nie możemy działki kupić, mieliśmy już kupic dom w stanie surowym. Na szczęście coś się pojawiło ciekawego ....
    Ale nie chcę zapeszać.

  11. #51

    Domyślnie

    Witam zakochanych w Andromedzie Mam juz takowa w stanie surowym Wybudowalismy na Podkarpaciu Niestety nie ma nas teraz w kraju ale mam ze soba zdjecia Andromedki mam tez cyferke i postaram sie zrobic zdjecie zdjecia Ale pomozcie jak je umiescic na stronce bo pojeca nie mam AAAA dach mam grafitowy Odlot Sorki za brak polskich znakow ale nie posiadam POZDROWIONKA Moze ktos napisze ile kosztuja do Andromedki onka, instalacje itp.

  12. #52

    Domyślnie

    Musisz umieścić zdjęcia gdzieś na serwerze (wp, interia, onet ...) potem wystarczy wkleić link.
    Tu: http://murator.com.pl/forum/faq.php?mode=bbcode#8 masz opis jak wstawić zdjęcie.
    Jeśli Ci się nie uda prześlij mi na maila - spróbuję coś z tym zrobić. Mój adres: [email protected]

  13. #53

  14. #54
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolcia27
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    ojjjjjjj uczę się wstawiać zdjęcia...pozdrawiam

  15. #55

    Domyślnie

    Jolcia dzięki za zdjęcia ach......ale ci zazdroszczę, a my podobnie jak jane na razie zostaliśmy bez działki, przed sama umową wstępną okazało się, że sprzedający działkę okazał się ......oszustem - dobrze, że mój teściu jest geodetą to otworzył nam oczy na parę spraw na które nie zwróciła bym uwagi a poza tym cena działki z 79 tyś zł w dniu podpisania umowy dziwnie urosła na 92 tyś bo tak sobie pan przeliczył ostatecznie.......ja to mam właśnie zawsze TAKIE szczęście

    Pozdrawiam Andromedowiczów, mam nadzieję że na wiosnę coś tu się mocniej ruszy

  16. #56

    Domyślnie

    a ja nie mogę otworzyć tych zdjęć((

  17. #57

    Domyślnie

    Kurcze, chyba Was zdradzę

    Działka, którą ostatnio mamy na tapecie ma prawie 1500 m i aż się prosi o parterówkę. Jestem teraz na etapie oglądania różnych.
    Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    Pozdrawiam

  18. #58
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jolcia27
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Ewci@ przenieś się do Trójmiasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    u nas działki o połowę tańsze i naprawdę WARTO!!!!!!!!! pomyśl : morze , jod i blisko do Szwecji
    Nusia chodzi o te zdjęcia????(dołożyłam nowe,,,sorry,że tak kiepsko widać niektóre ,ale ochrona danych -sąsiadów )http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.h...=0&kat=2&nxt=0
    Jane no cóż dziś każdy decyduje sam....ale może jeszcze raz dobrze przyjrzyj się TEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ WSPANIAŁEJJJJJJJJJJJJJJ @@@@@@@@@@@@@@ADNROMEDCE@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.....p rzecież nie ma NICCCCCCCCC piękniejszego samo CUDOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał jolcia27
    Ewci@ przenieś się do Trójmiasta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    u nas działki o połowę tańsze i naprawdę WARTO!!!!!!!!! pomyśl : morze , jod i blisko do Szwecji
    Nusia chodzi o te zdjęcia????(dołożyłam nowe,,,sorry,że tak kiepsko widać niektóre ,ale ochrona danych -sąsiadów )http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.h...=0&kat=2&nxt=0
    Jane no cóż dziś każdy decyduje sam....ale może jeszcze raz dobrze przyjrzyj się TEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ WSPANIAŁEJJJJJJJJJJJJJJ @@@@@@@@@@@@@@ADNROMEDCE@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.....p rzecież nie ma NICCCCCCCCC piękniejszego samo CUDOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ile ty masz lat?? mialas juz komunie?? bo potym poscie chyba tego nie widac

  20. #60

    Domyślnie

    jane jesli działka jest tego warta - to buduj parterówkę, to przeciez ty musisz w domku dobrze sie czuć....no i ładna działeczka 1500 m2

    Jolcia przeprowadzka na razie nie wchodzi w grę, bo dojazdy do pracy by nas zjadły finansowo

Strona 3 z 94

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony