dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 203
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 4055
  1. #1

    Domyślnie Cedryk bez tajemnic czyli jak wybudowaliśmy sami dom!!!

    Witam


  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    A wkleisz projekt ?
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3

    Domyślnie

    Wkleję.
    A potrzeba? www.archeton.pl - projekt Cedryk
    Zamierzałam wkleić po zmianach

  4. #4

    Domyślnie

    Witam. tylko pogratulować odwagi!!! Samemu budować dom to jest coś Jestem ciekawa jak wam będzie szło więc czekam na ciąg dalszy
    Pozdrawiam i POWODZENIA!!!!

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nadiaart
    Wkleję.
    A potrzeba? www.archeton.pl - projekt Cedryk
    Zamierzałam wkleić po zmianach
    Pewnie , że trzeba Chciałam zobaczyć na co się porywacie .
    Oczywiście kibicuje
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    witam serdecznie

    no u mnie też samodzielność inwestorów
    tylko że ja papierkami, więc na budowie urzęduje mąż z moim tatą
    ale ekipę zatrudnią do stawiania ścian - sami będą pomagać, no i kogoś do dachu
    ale reszta wszytsko samemu
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał malypatrys
    Witam. tylko pogratulować odwagi!!! Samemu budować dom to jest coś Jestem ciekawa jak wam będzie szło więc czekam na ciąg dalszy
    Pozdrawiam i POWODZENIA!!!!

    Dziękujemy, dziękujemy. Dalej będzie, oj będzie, będzie Jesteśmy prawie na tym samym etapie budowy - za Was również kciuki trzymam

    Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer
    Cytat Napisał Nadiaart
    Wkleję.
    A potrzeba? www.archeton.pl - projekt Cedryk
    Zamierzałam wkleić po zmianach
    Pewnie , że trzeba Chciałam zobaczyć na co się porywacie .
    Oczywiście kibicuje
    Dziękujemy za kibicowanie . Porządek zrobiony - wkleiłam co się da, resztę wcisnę gdzieś później.

    Pozdrawiamy i powodzenia na finiszu

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał anetina
    witam serdecznie

    no u mnie też samodzielność inwestorów
    tylko że ja papierkami, więc na budowie urzęduje mąż z moim tatą
    ale ekipę zatrudnią do stawiania ścian - sami będą pomagać, no i kogoś do dachu
    ale reszta wszytsko samemu
    U nas póki co "samodzielność" zobaczymy jak dalej. Małżonek się upiera, pewnie przy stropie odpuścimy - e nie co ja strop też za zbroimy (monolit )no dobra chyba przy poddaszu wymięknę dach na sto procków już ekipa, bo się boję że z drabiny spadnę
    Dzięki za wsparcie również i dla Was powodzenia i samych pomyślnych rozwiązań oraz szybkiego i niedrogiego finiszu Warto!!!

    Pozdrawiamy

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nadiaart
    Cytat Napisał malypatrys
    Witam. tylko pogratulować odwagi!!! Samemu budować dom to jest coś Jestem ciekawa jak wam będzie szło więc czekam na ciąg dalszy
    Pozdrawiam i POWODZENIA!!!!

    Dziękujemy, dziękujemy. Dalej będzie, oj będzie, będzie Jesteśmy prawie na tym samym etapie budowy - za Was również kciuki trzymam

    Pozdrawiam
    Oj nie jesteśmy

    Pozdrawiam

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    ciekawe, ile da sie rady samemu robić
    nic tylko podziwiać - Was, no i moich chłopów , bo ja tam za dużo nie mam czasu na robocie siedzieć
    latam za papierkami, za zakupami, dom, dziecko, praca, zebrania w przedszkolu, obiady i całe zaopatrzenie na budowę - to jest na mojej głowie
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Nadia hej, to ja z forum Archetonu.
    Super, że założyłaś dziennik. Mogę obiecać, że będę twoją stałą czytelniczką - wiadomo dlaczego
    Pisz, pisz dokładnie wszystko i wszystko pokazuj
    Do tej pory o Cedryku zero na forum, a tu proszę nagle dwa dzienniki.
    Gratuluję odwagi i jeszcze raz wyrażam swoje zadowolenie z faktu powstania tego dziennika.
    Zapraszam też na mój choć pewnie on wam nic nie pomoże, bo jak wiecie budowa w roku przyszłym.

    Pozdrawiam serdecznie

    P.S. Jest nas już dwie

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Nadiaart - trafiłem dopiero teraz na dziennik

    Wielki BIG SZACUN dla Was Podziwiam ( ale też całkowicie rozumiem ), że robicie sami.
    Kibicuję, będę śledził

    trzymajcie się, pozdrawiam, majki

    PS. Normalnie poznaję niektóre deski ...
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar anetina
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    8.948
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    845

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nadiaart
    Do tych wszystkich, którzy:

    - robią tak jak i my (choć może i nie tylko)
    - liczą się ze swoim portfelem
    - zależy im na jakości

    Zaprawa murarska do bloczków betonowych (nie wiem czy do cegły sprawdzę dla mnie jeden pies) - produkt izolbetu na składach od 9 do 11zł za worek 25kg (w opakowaniu firmowym izolbetu) w castoramie 5,5zł za ten sam worek 25kg. Inne opakowanie "ABE". Sprawdziłam dzwoniłam do izolbetu, Pani technolog potwierdziła, iż to ta sama zaprawa tych samych parametrów(zdradziła że są wyższe niż podają na opakowaniu ) tyle tylko, że sieci proszą o inne opakowanie. Czyli "wyprodukowano dla Biedronki"
    Nie wiem czy tym postem amerykę odkryłam , ale jak ktoś nie wiedział to już wie

    Zdjęcie worka znajdującego się castoramie


    pozwalam sobie to zapisać w swojej pamięci
    pozdrawiam
    nasz skrawek ziemi ♥ 06.09.2008 r. - wytyczenie fundamentów ♥ 05.03.2009 r. - murarze ruszyli ♥
    a rok póżniej już mieszkanie i ... na nowe progi nowe nogi

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    No to w takim razie - budujcie!!!! A my czekamy na efekty. Zdjęć, jak widać dotychczas, zapowiada się sporo, a to jest to, co forumowicze lubią najbardziej !!!! Gratulki i powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. #16

    Domyślnie szóstka z+

    Witam ,czytam wasz dziennik Nadiaart i ten to mi sie dopiero podoba, wystawiłam wam 6 z+, Serdeczne dzieki za takie opisy ze zdjeciami, Bardzo ładny fundament, dokładnośc, fachowość bez zastrzezen.Jestescie super!!!
    PS.Dla mnie informacja o cenach worków w Castoramie jest superowa, nie wiedziałam , ze warto równiez porównywac ceny marketów budowlanych ze składami.
    Życze zdrówka bo bedzie bardzo potrzebne.
    Agrazka z Łodzi :roll:

  17. #17

    Domyślnie Re: szóstka z+

    Cytat Napisał agrazka
    Witam ,czytam wasz dziennik Nadiaart i ten to mi sie dopiero podoba, wystawiłam wam 6 z+, Serdeczne dzieki za takie opisy ze zdjeciami, Bardzo ładny fundament, dokładnośc, fachowość bez zastrzezen.Jestescie super!!!
    PS.Dla mnie informacja o cenach worków w Castoramie jest superowa, nie wiedziałam , ze warto równiez porównywac ceny marketów budowlanych ze składami.
    Życze zdrówka bo bedzie bardzo potrzebne.
    Agrazka z Łodzi
    Jejku dzięki. Powiem tyle, dla takich komentarzy warto żyć.
    My to jeszcze pikuś mamy znajomego, który do pamso dzwoni i informuje ich iż ostatnio nie jest zadowolony z jakości parówek

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał majki
    Nadiaart - trafiłem dopiero teraz na dziennik

    Wielki BIG SZACUN dla Was Podziwiam ( ale też całkowicie rozumiem ), że robicie sami.
    Kibicuję, będę śledził

    trzymajcie się, pozdrawiam, majki

    PS. Normalnie poznaję niektóre deski ...
    Dziękujemy bardzo. Miło nam, że Ci się podoba.
    Dziennik założony niedawno. Siedzę z synkiem w domu na zwolnieniu - to i czasu troszkę jakby więcej.

    Hehehe nie mogę wyciągnąć desek, bo je wkrętami skręciliśmy (proszę cię w życiu gwoździa nie wbiłam ). Część wylazła i pojechała a z resztą jestem zmuszona zamieszkać Zostaną z nami na wieki, wieków.

    Pozdrawiam serdecznie

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nelli Sza
    No to w takim razie - budujcie!!!! A my czekamy na efekty. Zdjęć, jak widać dotychczas, zapowiada się sporo, a to jest to, co forumowicze lubią najbardziej !!!! Gratulki i powodzenia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Dzięki za miłe słowa. Postaram się zamieścić wszystko - chyba, że mi coś umknie- niemożliwe. Również - dla Was - budowy szybkiej, taniej i bez kłopotów.

    Pozdrawiamy

  20. #20

    Domyślnie

    cześć,
    czytam Wasz dziennik bo się interesuję (na razie teoretycznie) budową domku oraz gdyż mam działkę w miarę w okolicy bo pod Kanzasem ,
    po pierwsze rispekt, że Wam się chce i ściskam kciuki żeby szybko i sprawnie poszło,
    a po drugie pytanko co do kosztów: pisaliście co trzeba zrobić i za ile w kwestii zmian w projekcie mnie więcej tak:
    - zmiany w projekcie 2500 PLN
    - adaptacja (+przyłącze wody, szambo, elektryki) 2500 PLN

    czyli w sumie zmiany w projekcie wyniosły 5000 PLN? tak to było? dobrze rozumiem?

    pozdrawiam!

Strona 1 z 203

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony