dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wolraf

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    2

    Domyślnie Lodówka French Door

    Witam, planuję zakup nowej lodówki french door. Z lodówek tego tupu dostępnych w polsce podobają mi się Samsung RFG23DERS, oraz RF62QEPN - jednak tego modelu nie mają już w magazynach.
    Proszę o opinie o tym sprzęcie oraz o inne propozycje tego typu lodówek.
    Bardzo mi się podobają również nowe Samsungi 4doors RF4267 oraz podobne modele od LG, jednak nie są one dostępne w naszym kraju.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał wolraf Zobacz post
    Witam, planuję zakup nowej lodówki french door. Z lodówek tego tupu dostępnych w polsce podobają mi się Samsung RFG23DERS, oraz RF62QEPN - jednak tego modelu nie mają już w magazynach.
    Proszę o opinie o tym sprzęcie oraz o inne propozycje tego typu lodówek.
    Bardzo mi się podobają również nowe Samsungi 4doors RF4267 oraz podobne modele od LG, jednak nie są one dostępne w naszym kraju.
    A czym się rózni French Door od 4 doors

    4 doors chyba widziałem ostatnio w Saturnie.
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Matskocz

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    05-090
    Dzielnica
    Śrd
    Posty
    63

    Domyślnie

    Z tego co się orientuję, to french door, 4 doors, czy side by side - to jedno i to samo - po prostu otwieranie na dwie strony.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar madejka3
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    budowa w Rurzycy :)
    Posty
    67

    Domyślnie

    French door z tego co widzialam ma gorną częśc tylko lodówkową, półki ma szersze a side by side jest dzielona jeszcze przegrodą...
    Barwny c132a w Rurzycy - wykańcza się

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    SemperSolus

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    164

    Domyślnie

    Fench Door to lodówki z dolną zamrażarką szufladową. Chłodziarka znajduje się w górnej części zajmuje całą szerokość urządzenia (dzięki temu posiada naprawdę baaaardzo szerokie, ustawne półki). Wadą poniekąd jest sensowne rozdzielenie produktów w zamrażarce - trudno o szybki dostęp do produktów znajdujących się na samym spodzie zamrażarki.

    4 door's to rozwiązanie zbliżone ale zamrażarka posiada szuflady i łatwiej ułożyć w niej produkty.

    4 door's:
    http://www.sharp.pl/cps/rde/xchg/pl/...rge_4_door.htm

    french door's:
    http://www.samsung.com/pl/consumer/h.../RF62QEPN1/XEO

    kombinacja obydwu powyższych: http://pl.hotpoint.eu/ha/2/selector/...Mode/catalogo/

    Ostatni z linków wygląda sympatycznie ale przed zakupem obejrzeć "na żywo" i zwrócić uwagę na fakt, że przy zamkniętych drzwiach chłodziarki dostęp do szuflad zamrażarki jest hmm... "dziwny". Sugeruję wziąć ze sobą do sklepu litrowy pojemnik po lodach i sprawdzić jak będzie się "wkładał" do takiej szuflady.

    Z wszystkich tych rozwiązań najciekawsze ma Sharp (również pod względem technologiczno - technicznym, zwróćcie uwagę na głośność) ale cena potrafi ściąć z nóg, choć moim zdaniem naprawdę warto przemyśleć zakup.

    Pozdrawiam
    SemperSolus
    De gustibus non est disputandum - reszta to kwestia względna gdyż zależy od ludzkich oczekiwań.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wolraf

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dziękuję za wyjaśnienie tematu. Nastawiliśmy się na zakup takiej lodówki ze względu na jej funkcjonalność. French door łączy zalety pojemności lodówek side by side i praktyczność związaną z układem górnej chłodziarki i dolnego zamrażalnika.
    Z tego co oglądaliśmy w sklepach to naszym faworytem jest właśnie Samsung RFG23DERS, posiada bardzo funkcjonalny układ, wysoką jakość wykonania (w porównanie do lodówek Beko i Ariston) oraz wbudowaną elektryczną kostkarkę. Zastanawiamy się również nad którymś z Sharpów. Niestety tutaj pojawia się duża rozbieżność cenowa i nie wiemy na który model się zdecydować. W specyfikacjach wszystkie modele wypadają podobnie więc nie wiem skąd pochodzi taka rozbieżność??

    Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    I jak udało się kupić tą lodówkę? Bo my właśnie przymierzamy się do jej zakupu i chętnie usłyszałbym jak się sprawuje.
    Pozdrawaim

  8. #8

    Domyślnie

    Podbijam temat, czy ktoś ma taką lodówkę? Samsung RFG23DERS, ostatnio jej cena poszybowała do góry do 7500zł nie wiem czym to spowodowane, ale jest tylko w kilku miejscach w Polsce...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony