dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 49
  1. #21

    Domyślnie

    Ja mam beko i w sumie jestem zadowolona chociaz nie do konca. Czasem zdarza jej sie zawiesic i nie chce sie otworzyc. No i do tego nie ma funkcji krochamlenia, dla mnie bardzo potrzebnej. Ma 3,5 kg co sobie bardzo chwale

    O candy slyszalam ze brudzi ubrania

  2. #22

    Domyślnie

    tak, glebokosc 40cm
    magda

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cpt_Q
    Cytat Napisał Cpt_Q
    Cytat Napisał Wizjer
    ... czy to praktyczne rozwiazanie?
    bardzo praktyczne
    Myśląc o praktycznym rozwiązaniu miałem na myśli wyświetlacz, na którym widoczny jest czas pozostały do końca prania (w minutach). I myślę, że o to chodziło w pytaniu.
    LG własnie ma taką funkcję

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragasia
    O candy slyszalam ze brudzi ubrania

    nie zauważyłam

    my - póki co - mamy 7 letnią juz candy - taką "mini", jedyną jaka zmieściła się w naszej byłej garsonierze - i jak na taki bądź co bądź stary sprzęt pierze doskonale. Znajomy serwisant twierdził zresztą że Candy są dobrej jakości i rzadko się psują, tylko, no cóż... finezji im trochę brakuje

    A co do firmy Bosch - kupiliśmy ich piekarnik i...teraz juz każdy sprzęt będzie Bosch

  5. #25
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Ja mam płytką pralkę Candy CS 125 TXT i jest super!
    Bardzo ładowna, z wyświetlaczem i w ogóle....
    Poczytaj tutaj:
    http://www.agdexpert.pl/pralki-ladow...-txt?v=2844367
    Jest też info o długości prania (ile pozostało do końca)-
    nie wiedziałam, żę to taka fajna funkcja.
    1200 obrotów, więc pranie jest prawie suche.
    Poprzednio tez miałam Candy z 1200 obrotów
    i nic się nie działo przez 10 lat.
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  6. #26

    Domyślnie

    GGGosik, czy nie wiesz czy ten model pralki, który masz był również w kolorze niebieskim zamiast pomarańczowego? Bo właśnie się w którymś sklepie zachwyciłam podobną, niebieską, ale z wyświetlaczem właśnie - a igdzie na necie nie mogę jej znaleźć

  7. #27

    Domyślnie

    ja mam Simensa, głębokosc 42 cm i ma funkcje wyswietlania czasu prania i ile zostalo do końca. Wszystko super, tylko....ma tez sygnał dźwiekowy zakonczenia prania, co mnie wpienia bo musze wtedy isc i wylaczyc pralke, bo samoistnie przestaje przypomiac cos po 15 minutach, no i nie ma przydatnej dla mnie w poprzedniej pralce funkcji połowy wkładu. czasem chce zrobic szybka przepierkę z mała ilością ciuchów, a tu klops. Poza tym bardzo OK.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał leli1
    ....ma tez sygnał dźwiekowy zakonczenia prania, co mnie wpienia bo musze wtedy isc i wylaczyc pralke, bo samoistnie przestaje przypomiac cos po 15 minutach...
    Można odciąć buzzerek.

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ineso
    GGGosik, czy nie wiesz czy ten model pralki, który masz był również w kolorze niebieskim zamiast pomarańczowego? Bo właśnie się w którymś sklepie zachwyciłam podobną, niebieską, ale z wyświetlaczem właśnie - a igdzie na necie nie mogę jej znaleźć
    Tzn pralka jest biała a wyświetlacz pomarańczowy.
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  10. #30
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał leli1
    ja mam Simensa, głębokosc 42 cm i ma funkcje wyswietlania czasu prania i ile zostalo do końca. Wszystko super, tylko....ma tez sygnał dźwiekowy zakonczenia prania, co mnie wpienia bo musze wtedy isc i wylaczyc pralke, bo samoistnie przestaje przypomiac cos po 15 minutach, no i nie ma przydatnej dla mnie w poprzedniej pralce funkcji połowy wkładu. czasem chce zrobic szybka przepierkę z mała ilością ciuchów, a tu klops. Poza tym bardzo OK.
    U mnie w tej Candy jest tylko jeden sygnał dźwiękowy, krótki
    i sam się wyłącza.
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał GGGosik
    Cytat Napisał Ineso
    GGGosik, czy nie wiesz czy ten model pralki, który masz był również w kolorze niebieskim zamiast pomarańczowego? Bo właśnie się w którymś sklepie zachwyciłam podobną, niebieską, ale z wyświetlaczem właśnie - a igdzie na necie nie mogę jej znaleźć
    Tzn pralka jest biała a wyświetlacz pomarańczowy.
    ok, niby jestem blondynką z natury (ciemną) ale tyle, że biała to widzę hihi. Chodzi mi właśnie o wyświetlacz i inne dodatki (m.in.pokrętło). Zanotowałam w sklepie ten model, ale prawie jestem pewna (i koleżanka oglądająca ze mna też), że było z wyświetlaczem. więc...hmmmm....

    http://www.katalog.avans.pl/img/avan...hoto_id=157105

  12. #32
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ineso
    ok, niby jestem blondynką z natury (ciemną) ale tyle, że biała to widzę hihi. Chodzi mi właśnie o wyświetlacz i inne dodatki (m.in.pokrętło). Zanotowałam w sklepie ten model, ale prawie jestem pewna (i koleżanka oglądająca ze mna też), że było z wyświetlaczem. więc...hmmmm....

    http://www.katalog.avans.pl/img/avan...hoto_id=157105
    Ja mam inny model, inny wyświetlacz (jeden i w poziomie) i nic nie jest niebieskie, nawet pokrętło. Musisz dokładnie sprawdzić numer tej pralki,
    ja też jak chciałam kupić, to sprawdzali kilka razy, bo podobno
    jest inna Candy z podobnymi numerami.
    Przyjrzyj się dokładnie tej, której zdjęcie wstawiłam (ja mam identyczną)
    i jej numerom, i jeśli chcesz taką samą, to musisz tak w sklepie poprosić.
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  13. #33

    Domyślnie

    Okazuje się, że Candy robi specjalne modele dla różnych sklepów, np. Saturna, Avansa. Wtedy te pralki wyglądają inaczej, mają inne funkcje, etc. No i ta moja wypatrzona jest z takiej serii właśnie. Na necie nie do wytropienia.

  14. #34

    Domyślnie

    A co sądzicie o takich pralkach jak whirpool, zelmer, amica? Cena troszkę niższa.. a jakość?
    Milczenie jest złotem!

  15. #35
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar GGGosik
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    660
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ineso
    Okazuje się, że Candy robi specjalne modele dla różnych sklepów, np. Saturna, Avansa. Wtedy te pralki wyglądają inaczej, mają inne funkcje, etc. No i ta moja wypatrzona jest z takiej serii właśnie. Na necie nie do wytropienia.
    A to nie wiedziałam.... Ja znalazłam w internecie i zamówiłam
    w hurtowni agd koło mnie.
    Żyj, jakby nigdy nie było jutra...
    Dziennik GGGosika
    Komentarze do Dziennika

  16. #36

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekq
    A co sądzicie o takich pralkach jak whirpool, zelmer, amica? Cena troszkę niższa.. a jakość?
    rodzice od 5 lat mają amicę i nic się nie popsuło. jest prosta w obsłudze i nie wiem czy nawet nie pierze lepiej niż nasza LG. poza tym ma funkcję odpompowania wody w razie awarii, czego LG nie ma, w ogóle mało pralek to ma. już raz mi była potrzebna ta funkcja, po awarii prądu, jak zaczęli "migać" prądem i pralka zgłupiała, a była pełna wody.

  17. #37

    Domyślnie

    Moi rodzice użytkują od kilku lat Amicę, ale niestety czesto są z nią problemy - albo jakoś dziwnie bęben się tłucze przy wirowaniu, albo się wyłącza z byle powodu. Na szczęście tata jest złota rączka więc zazwyczaj wystarcza, że sam ja rozkręci i coś podreperuje. Ostatnio sprzedawca AGD powiedział mi, że to wina słabej elektroniki we wszystkich Amicach - jak jej jest więcej (a teraz w prawie każdej pralce tak jest), to awarie dośc czeste.

  18. #38

    Domyślnie

    ja juz Amici nie biorę... mam jedną i po dwóch latach wyje jak odrzutowiec, teraz celuję w Boscha lub Siemensa!

  19. #39

    Domyślnie Pralka 40cm : SIEMENS / BOSCH jak z serwisem, cześciami..?

    Witam,
    pomóżcie mi w wyborze prali 40cm głębokości.
    Po namyśle zdecydowałem się na:
    SIEMENS WS10460PL ok.1530zł http://www.topmarket.pl/pralki/SIEME...0_X_460_PL.php

    albo
    BOSCH WLX20460PL http://www.sirius.pl/audio_video/tow...4_za_80zl.html

    Parametry mają podobne: A+C, 1000 obr, 0,76kWh / 40litrów, programy te samo tylko inaczej nazwane.

    Zastanawiam się tylko, która firmę wybrać? Niby działają jako wspólnie, ale która ma lepszy serwis? Gdzie częsci są tańsze? Gdzieś mi się rzuciło w oczy, że własnie niby Siemens droższy w tych sprawach?

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kamyk68
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    4.793
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Może poszukaj z dłuższą gwarancją?

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony