dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Parapety wewnętrzne!!? Help!

    Witam serdecznie mniej lub bardziej zaawansowanych budowniczych!Pytanie mam nastepujace.mam do obsadzenia parapety wewn.marmurowe.Przyszlo ze bede musial to zrobic sam po tym jak pewien fachowiec zazyczyl sobie 150 pln za sztuke! nie wiem dokladnie jak sie do tego zabrac.prosze o podpowiedzi,rady zaznacze ze zewnetrzne juz mam zrobione.czy kladzie sie pod takim parapetem styro czy od razu na klej.z gory dzieki.pozdrawiam.Paweł

  2. #2

    Domyślnie Re: Parapety wewnętrzne!!? Help!

    Cytat Napisał Pawek budowniczy
    Przyszlo ze bede musial to zrobic sam po tym jak pewien fachowiec zazyczyl sobie 150 pln za sztuke! nie wiem dokladnie jak sie do tego zabrac.
    skoro nie wiesz jak się do tego zabrać to skąd wiesz, że to dużo?

    moja rada: poszukaj innego fachowca który zażyczy sobie mniej... a poza tym dlaczego umieściłeś swój post w dziale Sondaże?

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar wicekK
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie Re: Parapety wewnętrzne!!? Help!

    Cytat Napisał Pawek budowniczy
    Witam serdecznie mniej lub bardziej zaawansowanych budowniczych!Pytanie mam nastepujace.mam do obsadzenia parapety wewn.marmurowe.Przyszlo ze bede musial to zrobic sam po tym jak pewien fachowiec zazyczyl sobie 150 pln za sztuke! nie wiem dokladnie jak sie do tego zabrac.prosze o podpowiedzi,rady zaznacze ze zewnetrzne juz mam zrobione.czy kladzie sie pod takim parapetem styro czy od razu na klej.z gory dzieki.pozdrawiam.Paweł
    Ja sam oprawiałem - ani kleju ani styropianu nie ożywałem .
    Metoda pierwsza - tradycyjna i praktycznie nie stosowana :
    Podcinasz glify na szerokość parapetu , kładziesz go , poziomujesz ( dając lekki spadek do wnętrza ) - zwykle polega to na wsunięciu pod wcięcie w oknie , podpierasz od spodu i klinujesz od góry .
    Przestrzeń pod parapetem wypełniasz zaprawą .
    W metodzie drugiej robisz t6ak samo - tylko zamiast zaprawy używasz pianki ( tak robiłem i wszystko jest OK )

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony