dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arsen
    żeby się zameldować trzeba mieć nadany numer domu, a zeby nadali Ci numer musisz miec zrobiony geodezyjny pomiar powykonawczy domu...
    Hmmm... a nasi sąsiedzi mieli nadany numer domu, zanim jeszcze zaczęli budować

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    ja tez mam numer domu a nie mam jeszcze fizycznie postawionego budynku

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    ja tez mam numer domu a nie mam jeszcze fizycznie postawionego budynku

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Widać że wszystko zależy od Urzędu a raczej urzędnika. F. Kafka.

  5. #25

    Domyślnie

    A dlatego zapytałem o zameldowanie, ponieważ obecnie mieszkam w mieszkaniu zakładowym i chcę jak najszybciej się wynieść i nie płacić niepotrzebnego czynszu a jeśli się wyniosę z tego mieszkania a w nowym domu mnie nie zameldują ponieważ oficjalnie nie mam prądu wobec powyższego będę teoretycznie bezdomny z całkowicie zdatnym do zamieszkiwania domkiem. Jak to zrobić.

  6. #26

    Domyślnie

    Miałam podobny problem i chciałam się zameldować w nowym domu przed dokonaniem odbioru. W urzędzie nie miałam żadnych problemów, powiedziano mi nawet, że zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami mogę zameldować się nawet na działce. A co do numeru domu to musiałam jedynie napisać podanie o nadanie nazwy ulicy(był to pierwszy budowany dom na tej ulicy) i numeru domu, a z tym nie było żadnego kłopotu. Wnioskuję, że po prostu nie można dać się zbyć urzędnikom. Pozdrawiam

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony