dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    Lakier młotkowy będzie wyglądał fatalnie(malowałam balkon i wiem, że uwidacznia wszelkie niedoskonałości)Forma mebelka nasuwa mi na myśl przecierkę(może biało-niebieską z odrobiną złota lub miedzi?)W zawijasach wykorzystaj szczotkę stalową z wygiętą główką.Nałóż środek antykorozyjny,podkładowy i dopiero maluj.Ostatnia warstwa bezbarwna.Jak będzie gotowy, to pochwal się koniecznie.Odwagi-efekt murowany.

  2. #22

    Domyślnie

    Witaj!!
    Hmm a ja już wybrałam hammerite młotkowy?! Cały mój plan zburzyłeś i mały haos spowodowaleś I coż teraz robić ?? Oczywiście żartuję wezmę to pod uwagę ale raczej jestem zdecydowana na ten młotkowy.Wszystko metodą prób i błędów.Ale jak mi nie wyjdzie zamierzony efekt ! To Was panowie znajdę ! Pewnie, że się pochwalę - jak będzie czym?? Pozdrawiam wszystkich!!
    LENA

  3. #23

    Domyślnie

    Jaki kolorek? Z tym młotkowym to jest tak że każdy zaciek,drobinka czegokolwiek wszystko widac(szczególnie jak słoneczko świeci). Różnica pomiędzy próbką a oryginałem(barierką)szalona(użyłam kol. szarego).Zrób próbę na jakimś pręcie.U mnie jedyny pozytyw to to że nie rdzewieje a za dwa lata zdrapię i pomaluję inną farbą.Byc może natryskując farbę uzyska się lepszy efekt.Ja malowałam pędzlem i wałkiem.Ojej zapomniałam dodac że schło dłużej niż było napisane.

  4. #24

    Domyślnie

    Ja wahałam się między złoto szarym a srebro szarym wybrałam ten drugi i też napewno będę używać pędzla i wałka.
    LENA

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony